Badger’s Postal National
Badger’s Postal National
Triplex Tournaments (PC)
Any Club, 1-31 Aug 2020
Badger’s Postal National
Participant List ordered by Event
AthleteCountry or State CodeSessionTarget
BM - National Gentlemen Barebow
BUTLER John1595 - CHIPPENHAM ASes. 15C
BILES Alan537 - SOUTH WILTS ACSes. 11A
ETHERINGTON Craig810 - WHITEHILL ASes. 112B
BW - National Ladies Barebow
CARSTENSEN Metz1993 - CANDFORD MAGNA BSes. 18B
DABORN Maia810 - WHITEHILL ASes. 112C
BW3 - National Ladies Barebow Under 16
BUXTON Olivia810 - WHITEHILL ASes. 18D
CM - National Gentlemen Compound
BROWN Mike1595 - CHIPPENHAM ASes. 17D
CARSTENSEN Matt1993 - CANDFORD MAGNA BSes. 18A
MILLER Lee2472 - WATERSIDE ASes. 13A
CALDWELL Gary602 - SOUTHAMPTON ACSes. 16A
LOCK Brian630 - NOAK HILL ASes. 12B
CM1 - National Gentlemen Compound Under 18
ETHAN Steyter1791 - SUPERMARINE BSes. 19B
CW - National Ladies Compound
BURFITT Pauline1595 - CHIPPENHAM ASes. 111A
TRACY Steyter1791 - SUPERMARINE BSes. 19C
HOTCHKISS Pat2408 - FOREST OF BERE BSes. 17C
LOADER Vicky602 - SOUTHAMPTON ACSes. 16C
LM - National Gentlemen Longbow
BEARE Mike1509 - OSPREY ASes. 14C
FRIENDSHIP Barry1509 - OSPREY ASes. 15A
IVES Terry1993 - CANDFORD MAGNA BSes. 13B
WILLIAMS Scott661 - EXMOUTH ASes. 111B
FINN Ciaran810 - WHITEHILL ASes. 14B
LW - National Ladies Longbow
FRIENDSHIP Sue1509 - OSPREY ASes. 15B
RM - National Gentlemen Recurve
RICKETTS Mark1136 - KINGSTON ASes. 110C
ALMOND Andrew1595 - CHIPPENHAM ASes. 110D
PRIOR John1791 - SUPERMARINE BSes. 15D
WILLIAM Steyter1791 - SUPERMARINE BSes. 19D
MCKAY Andrew2296 - WYRE FOREST CO OF ASes. 17B
TAYLOR John2408 - FOREST OF BERE BSes. 11D
BAKER Christopher2472 - WATERSIDE ASes. 18C
JAMES Simon2472 - WATERSIDE ASes. 12D
PARSONS Peter2472 - WATERSIDE ASes. 112A
READHEAD John2472 - WATERSIDE ASes. 110A
VAN WYK Geoffery2472 - WATERSIDE ASes. 16B
HINSLEY Mark325 - BRACKEN CO OF ASes. 110B
FAULKNER Daniel427 - ANDOVER ASes. 112D
HURSHAM Ian541 - WEST ESSEX BSes. 113B
GARNER Duncan547 - BATH ARCHERSSes. 14A
SMITH Mark547 - BATH ARCHERSSes. 11C
LOCK Andrew630 - NOAK HILL ASes. 12A
PEERS Tim921 - WIRRAL ASes. 13D
RW - National Ladies Recurve
SLIP Kathryn1136 - KINGSTON ASes. 19A
MCKAY Karen2296 - WYRE FOREST CO OF ASes. 17A
SIMPSON Jasmine2296 - WYRE FOREST CO OF ASes. 16D
EDGELEY Ffion2408 - FOREST OF BERE BSes. 111D
JAMES Mollie2472 - WATERSIDE ASes. 12C
HURSHAM Sofia2498 - UNI OF LINCOLN A.S.Ses. 113A
MITCHELL Hannah430 - AC DELCO BSes. 13C
WILLIAMS Karen661 - EXMOUTH ASes. 111C
RW3 - National Ladies Recurve Under 16
WELLS Hannah1025 - LACETOWN ASes. 11B

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter