1A | MAJERÍK Andrej | LSLK - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | Olympijsky Luk Juniori |
1B | HANULIAK Ján Jakub | MKA - MK ARCHERY | Olympijsky Luk Juniori |
2A | ŠILON Sebastián | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Olympijsky Luk Juniori |
2B | IVAN Dávid | RAP - RED ARROWS POPRAD | Olympijsky Luk Juniori |
3A | KRASUĽOVÁ Sofia | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Olympijsky Luk Kadetky |
3B | KUSÁ Daniela | LSLK - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | Olympijsky Luk Kadetky |
4A | BENDÍKOVÁ Elenka | LSLK - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | Olympijsky Luk Kadetky |
4B | DRUSKOVÁ Kristína | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Kadetky |
5A | KINIK Peter | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Kladkový Luk Muži |
6A | BUŽEK Vladimír | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | Kladkový Luk Muži |
6B | MAREČÁK Marian | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Kladkový Luk Muži |
7A | NOVÁKOVÁ Michaela | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Kladkový Luk Ženy |
7B | KOČÚTOVÁ Lucia | REF - REFLEX ŽILINA | Kladkový Luk Kadetky |
8A | BADOVSKÝ Benjamín | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Kladkový Luk Kadeti |
8B | PROCHAZKA Peter | SLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB | Kladkový Luk Kadeti |
9A | ŠTEFAŇÁK Tomáš | RAP - RED ARROWS POPRAD | Holý Luk Juniori |
9B | MODLA Vladimír | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý Luk Kadeti |
10A | BESKYD Boris | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Kladkový Luk Chlapci do 14 rokov |
10B | ZEMAN Samuel | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Kladkový Luk Chlapci do 14 rokov |
11A | PETLÁNOVÁ Nina | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Kladkový Luk Dievčatá do 14 rokov |
11B | KAMENICKÁ Karina | SLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB | Kladkový Luk Dievčatá do 14 rokov |
12A | UHRÍNOVÁ Liliana | SLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB | Kladkový Luk Dievčatá do 14 rokov |
12B | SCHINDLEROVÁ Sarah | RAP - RED ARROWS POPRAD | Kladkový Luk Dievčatá do 14 rokov |
13A | PAGÁČIK Filip | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov |
13B | IVAN Denis | RAP - RED ARROWS POPRAD | Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov |
14A | BARČÁK Michal | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov |
14B | ZAUŠKA David | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov |
15A | DINHOVÁ Simona | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov |
15B | JAKUBOVÁ Magdaléna | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov |
16A | TOPOLIOVÁ Monika | SLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB | Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov |
17A | PETLÁN Adam | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Kladkový Luk Chlapci do 12 rokov |
17B | PIKLA Leonard | SLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB | Kladkový Luk Chlapci do 12 rokov |
18A | POLÁK Ľuboš | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Kladkový Luk Chlapci do 12 rokov |
18B | VARGOVÁ Dária | SLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB | Kladkový Luk Dievčatá do 12 rokov |
19A | HAZUCHA Oliver | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý Luk Chlapci do 14 rokov |
19B | DZADÍK Samuel | RAP - RED ARROWS POPRAD | Holý Luk Chlapci do 14 rokov |
20A | KRAJŇÁK Matej | SLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB | Holý Luk Chlapci do 14 rokov |
20B | HONČÁR Roman | RAP - RED ARROWS POPRAD | Holý Luk Chlapci do 14 rokov |
21A | KRASUĽA Pavol Ján | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý Luk Chlapci do 14 rokov |
21B | VARGOVÁ Sofia | SLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB | Holý Luk Dievčatá do 14 rokov |
22A | DRUSKOVÁ Viktória | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov |
22B | HANULIAKOVÁ Veronika | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov |
23A | KUCHÁR Matej | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Chlapci do 12 rokov |
24A | ČIKOVSKÝ Henrich | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý Luk Chlapci do 12 rokov |
24B | MAŠLONKA Branislav | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý Luk Chlapci do 12 rokov |
25A | MUŠKÁT Šimon | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý Luk Chlapci do 12 rokov |
25B | ONDRÍK Ladislav | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý Luk Chlapci do 12 rokov |
26A | ŠLEBODA Tomáš | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý Luk Chlapci do 12 rokov |
26B | KAKALEJČÍK Adam | SLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB | Holý Luk Chlapci do 12 rokov |
27A | SEKELSKÁ Karolína | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý Luk Dievčatá do 12 rokov |
27B | JUHÁSOVÁ Kristína | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý Luk Dievčatá do 12 rokov |
28A | FALTINOVÁ Dominika | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý Luk Dievčatá do 12 rokov |
28B | KRUŽEL Teodor | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Deti do 10 rokov |
29A | KOCÁN Filip | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Olympijsky Luk Deti do 10 rokov |
29B | LAZAROVÁ Tereza | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Deti do 10 rokov |
30A | BADOVSKÝ Nikolas | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Kladkový Luk Deti do 10 rokov |
30B | UHRINOVÁ Táňa | SLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB | Kladkový Luk Deti do 10 rokov |
31A | MRAVČÁK Filip | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý Luk Deti do 10 rokov |
31B | PAČAN Martin | SLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB | Holý Luk Deti do 10 rokov |
32A | MRAVČÁK Matúš | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý Luk Deti do 10 rokov |