Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020 Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020
Latvijas Loka Šaušanas Federācija (LLŠF)
Ventspils, Sporta iela 7/9, from 01-03-2020 to 1-03-2020
Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020
Olimpiskais loks, bērni, zēni
 
Olimpiskais loks, bērni, zēni
Vieta
Sportists
Valsts kods
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1BITELS NiksLAT-ODIOdisejs20111842385212
2ANDERSONS RihardsLAT-AMAAmazones1554192134716
3ANDERSONS HaraldsLAT-AMAAmazones1762157333313
4MIHAILOVS IļjaLAT-AMAAmazones1623132629414
5MIHAILOVS SergejsLAT-ODIOdisejs1386142428005
6FREIBERGS KristiansLAT-ALArchery Liepāja1347139527305
7DZELZĪTIS ErnestsLAT-AMAAmazones1535115726821
8DMITRIČENKO MihailsLAT-FRMFram114891920501
9SAHMANOVS TimursLAT-ODIOdisejs699801014900
10ODINCOVS MaksimsLAT-ODIOdisejs4011100814010
11JAKOBIJS VentsLAT-AMAAmazones6310571112002