Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020 Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020
Latvijas Loka Šaušanas Federācija (LLŠF)
Ventspils, Sporta iela 7/9, from 01-03-2020 to 1-03-2020
Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020
Rezultāti pēc klases un divīzijas - Individuāli
 
Olimpiskais loks - Juniori, vīrieši
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1BLĀZE DāvisLAT-ODIOdisejs288/ 1282/ 15703324
2SIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIMAiM Archery279/ 2278/ 25572429
3KONONOVS GļebsLAT-AMRAmazones / Rīga260/ 3267/ 35271426
4DERBAKOVS AndrejsLAT-AIMAiM Archery233/ 4254/ 4487423
5BABAŠS NikitaLAT-ODIOdisejs86/ 538/ 512401
Olimpiskais loks - Juniori, sievietes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1TRINKŪNA Kintija LaimaLAT-ALArchery Liepāja250/ 1246/ 14961421
2FOMENKO VeronikaLAT-AIMAiM Archery214/ 3209/ 2423410
3JANVĀRE LauraLAT-ALArchery Liepāja217/ 2200/ 541759
4SAKNE LuīzeLAT-ODIOdisejs207/ 4203/ 4410511
5OSTROVSKA JuliannaLAT-AIMAiM Archery188/ 5206/ 339467
6FROLOVA KarolinaLAT-FRMFram188/ 6190/ 637835
Olimpiskais loks - Jaunieši, zēni
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1SERGEJEVS RomansLAT-AMRAmazones / Rīga284/ 1274/ 15582626
2BALABANOVS AndrejsLAT-ALArchery Liepāja231/ 2234/ 2465618
3ROSVALDS RaivoLAT-ALArchery Liepāja214/ 5223/ 3437511
4AZANOVS KonstantinsLAT-ODIOdisejs215/ 4212/ 4427712
5KLYASHTORNYY IvansLAT-AIMAiM Archery221/ 3188/ 640928
6MELVERIS KārlisLAT-ALArchery Liepāja200/ 6207/ 540759
7DRUKAĻSKIS Dāvis RendijsLAT-AIMAiM Archery178/ 7167/ 734517
8BONDARS NikitaLAT-ODIOdisejs133/ 8135/ 826814
9ŠMITS RainersLAT-FRMFram53/ 983/ 913602
Olimpiskais loks - Jaunieši, meitenes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1GĀRDE EmīlijaLAT-ALArchery Liepāja260/ 1271/ 15311824
2SIKSNA EvijaLAT-AMAAmazones238/ 2233/ 2471421
3RODINA Patrīcija TīnaLAT-AMAAmazones216/ 5230/ 344679
4JONASTE Santa ElizabeteLAT-AMAAmazones217/ 3215/ 543257
5MIHAILOVA AnnaLAT-AMAAmazones216/ 4209/ 742578
6UKSTIŅA EstereLAT-CURCurland203/ 7214/ 6417515
7BĻINOVA SimonaLAT-FRMFram195/ 8202/ 8397210
8RUNIŠKOVA MartaLAT-AMAAmazones175/10219/ 4394211
9SPĀĢE MadaraLAT-LINLindales uguns203/ 6185/1038838
10ČALEJA ArinaLAT-AMAAmazones193/ 9185/1137816
11OZOLIŅA Estere IlzeLAT-LINLindales uguns152/11189/ 934125
12VĪTUMA-JAUNZEMA ArtaLAT-AMAAmazones122/12144/1226616
13AĻEIŅIKOVA EmīlijaLAT-AIMAiM Archery87/1491/1317802
14AKMENTIŅA TīnaLAT-AMAAmazones94/1341/1413531
Olimpiskais loks - Bērni, zēni
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1BITELS NiksLAT-ODIOdisejs201/ 1184/ 2385212
2ANDERSONS RihardsLAT-AMAAmazones155/ 4192/ 134716
3ANDERSONS HaraldsLAT-AMAAmazones176/ 2157/ 333313
4MIHAILOVS IļjaLAT-AMAAmazones162/ 3132/ 629414
5MIHAILOVS SergejsLAT-ODIOdisejs138/ 6142/ 428005
6FREIBERGS KristiansLAT-ALArchery Liepāja134/ 7139/ 527305
7DZELZĪTIS ErnestsLAT-AMAAmazones153/ 5115/ 726821
8DMITRIČENKO MihailsLAT-FRMFram114/ 891/ 920501
9SAHMANOVS TimursLAT-ODIOdisejs69/ 980/1014900
10ODINCOVS MaksimsLAT-ODIOdisejs40/11100/ 814010
11JAKOBIJS VentsLAT-AMAAmazones63/1057/1112002
Olimpiskais loks - Bērni, meitenes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1SPURGJAŠA EgitaLAT-ODIOdisejs222/ 1209/ 143159
2GIŅKO AngelīnaLAT-ODIOdisejs206/ 2202/ 240887
3SEIBUTE Lija ViktorijaLAT-AMAAmazones156/ 3166/ 332247
4FIŠERE-BLUMBERGA TīnaLAT-AMAAmazones135/ 4125/ 426014
5ŠIME AgneseLAT-AMAAmazones79/ 536/ 511500
Kompaktloks - Juniori, sievietes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1MEDNE VivaLAT-FWAFree Wind Archers275/ 1278/ 15531739
2GRĪNVALDE JanetaLAT-ODIOdisejs269/ 2262/ 2531838
Kompaktloks - Jaunieši, zēni
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1MEDNIS HaraldsLAT-FWAFree Wind Archers272/ 1276/ 15481440
2TJUTJUKOVS IļjaLAT-ODIOdisejs244/ 2195/ 243926
Kompaktloks - Jaunieši, meitenes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1RUBLE KristīneLAT-FWAFree Wind Archers258/ 1257/ 1515335
Kompaktloks - Bērni, zēni
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1PŪĶIS ArtūrsLAT-ODIOdisejs252/ 1250/ 1502528
Neaprīkots loks - Juniori, vīrieši
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1SIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIMAiM Archery239/ 1248/ 14871214
Neaprīkots loks - Bērni, zēni
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1SALNA ArtisLAT-LINLindales uguns111/ 1139/ 125023
2GIRVICS ŅikitaLAT-AMAAmazones57/ 272/ 212901
Neaprīkots loks - Bērni, meitenes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1GŪTMANE KateLAT-LINLindales uguns157/ 1157/ 131442
Garais loks - Jaunieši, zēni
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1RUBLIS DāvidsLAT-FWAFree Wind Archers188/ 1152/ 134033
2ROZIŅŠ PatriksLAT-FWAFree Wind Archers90/ 279/ 216913
Garais loks - Jaunieši, meitenes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1JAUNZEME PatrīcijaLAT-FWAFree Wind Archers104/ 179/ 118303
2STRUSOVSKA VarvaraLAT-AMAAmazones58/ 271/ 212910
Garais loks - Bērni, zēni
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1VERINS DenissLAT-FRMFram98/ 175/ 117320
2DZELZĪTIS HaraldsLAT-AMAAmazones35/ 243/ 27810
Instinktīvais loks - Jaunieši, zēni
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1BELTIŅŠ DanielsLAT-LINLindales uguns35/ 132/ 16700
Instinktīvais loks - Jaunieši, meitenes
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1GASPERSONE KarlīnaLAT-FWAFree Wind Archers92/ 1112/ 120413
Instinktīvais loks - Bērni, zēni
Vieta
Sportists
Valsts
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1ŠALMS Emīls SalmaLAT-LINLindales uguns18/ 114/ 13200