Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020
Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020
Latvijas Loka Šaušanas Federācija (LLŠF)
Ventspils, Sporta iela 7/9, 1 Mar 2020
Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020
Dalībnieku saraksts pēc vairogiem
VairogsSportistsValsts nosaukumsSacensības
Sesija 1
1AKONONOVS GļebsLAT-AMR - AMAZONES / RĪGAOlimpiskais loks Juniori, vīrieši
1BDERBAKOVS AndrejsLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks Juniori, vīrieši
1CBLĀZE DāvisLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks Juniori, vīrieši
2ASERGEJEVS RomansLAT-AMR - AMAZONES / RĪGAOlimpiskais loks Jaunieši, zēni
2BSIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks Juniori, vīrieši
2CTRINKŪNA Kintija LaimaLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Juniori, sievietes
3ASPĀĢE MadaraLAT-LIN - LINDALES UGUNSOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
3CSIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIM - AIM ARCHERYNeaprīkots loks Juniori, vīrieši
4AMIHAILOVA AnnaLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
4BSEIBUTE Lija ViktorijaLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Bērni, meitenes
4CBABAŠS NikitaLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks Juniori, vīrieši
5AJONASTE Santa ElizabeteLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
5BJANVĀRE LauraLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Juniori, sievietes
5CSAKNE LuīzeLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks Juniori, sievietes
6ARUNIŠKOVA MartaLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
6BBALABANOVS AndrejsLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Jaunieši, zēni
6CBONDARS NikitaLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks Jaunieši, zēni
7AVĪTUMA-JAUNZEMA ArtaLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
7BROSVALDS RaivoLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Jaunieši, zēni
7CAZANOVS KonstantinsLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks Jaunieši, zēni
8AČALEJA ArinaLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
8BMELVERIS KārlisLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Jaunieši, zēni
8CMIHAILOVS SergejsLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks Bērni, zēni
9ARODINA Patrīcija TīnaLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
9CSAHMANOVS TimursLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks Bērni, zēni
10ASIKSNA EvijaLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
10BFREIBERGS KristiansLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Bērni, zēni
10CODINCOVS MaksimsLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks Bērni, zēni
11AAKMENTIŅA TīnaLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
11BGĀRDE EmīlijaLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
11CBITELS NiksLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks Bērni, zēni
12AANDERSONS HaraldsLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Bērni, zēni
12BOSTROVSKA JuliannaLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks Juniori, sievietes
13AJAKOBIJS VentsLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Bērni, zēni
13BFOMENKO VeronikaLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks Juniori, sievietes
13CSPURGJAŠA EgitaLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks Bērni, meitenes
14ADZELZĪTIS ErnestsLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Bērni, zēni
14BKLYASHTORNYY IvansLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks Jaunieši, zēni
14CGIŅKO AngelīnaLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks Bērni, meitenes
15AMIHAILOVS IļjaLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Bērni, zēni
15BDRUKAĻSKIS Dāvis RendijsLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks Jaunieši, zēni
15CFROLOVA KarolinaLAT-FRM - FRAMOlimpiskais loks Juniori, sievietes
16ASALNA ArtisLAT-LIN - LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Bērni, zēni
16BAĻEIŅIKOVA EmīlijaLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
16CŠMITS RainersLAT-FRM - FRAMOlimpiskais loks Jaunieši, zēni
17AANDERSONS RihardsLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Bērni, zēni
17BGŪTMANE KateLAT-LIN - LINDALES UGUNSNeaprīkots loks Bērni, meitenes
17CBĻINOVA SimonaLAT-FRM - FRAMOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
18AŠIME AgneseLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Bērni, meitenes
18CTJUTJUKOVS IļjaLAT-ODI - ODISEJSKompaktloks Jaunieši, zēni
19AFIŠERE-BLUMBERGA TīnaLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks Bērni, meitenes
19BUKSTIŅA EstereLAT-CUR - CURLANDOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
19CDMITRIČENKO MihailsLAT-FRM - FRAMOlimpiskais loks Bērni, zēni
20AROZIŅŠ PatriksLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSGarais loks Jaunieši, zēni
20BSTRUSOVSKA VarvaraLAT-AMA - AMAZONESGarais loks Jaunieši, meitenes
20CVERINS DenissLAT-FRM - FRAMGarais loks Bērni, zēni
21ARUBLIS DāvidsLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSGarais loks Jaunieši, zēni
21BDZELZĪTIS HaraldsLAT-AMA - AMAZONESGarais loks Bērni, zēni
22AJAUNZEME PatrīcijaLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSGarais loks Jaunieši, meitenes
22BGIRVICS ŅikitaLAT-AMA - AMAZONESNeaprīkots loks Bērni, zēni
22COZOLIŅA Estere IlzeLAT-LIN - LINDALES UGUNSOlimpiskais loks Jaunieši, meitenes
23ABELTIŅŠ DanielsLAT-LIN - LINDALES UGUNSInstinktīvais loks Jaunieši, zēni
23BŠALMS Emīls SalmaLAT-LIN - LINDALES UGUNSInstinktīvais loks Bērni, zēni
24AGASPERSONE KarlīnaLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSInstinktīvais loks Jaunieši, meitenes
24BRUBLE KristīneLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSKompaktloks Jaunieši, meitenes
24CPŪĶIS ArtūrsLAT-ODI - ODISEJSKompaktloks Bērni, zēni
25AMEDNE VivaLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSKompaktloks Juniori, sievietes
25BMEDNIS HaraldsLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSKompaktloks Jaunieši, zēni
25CGRĪNVALDE JanetaLAT-ODI - ODISEJSKompaktloks Juniori, sievietes

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter