Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020
Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020
Latvijas Loka Šaušanas Federācija (LLŠF)
Ventspils, Sporta iela 7/9, 1 Mar 2020
Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020
Dalībnieku saraksts pēc valstīm/klubiem
SportistsVairogsKategorijaSesija
LAT-AIM - AIM ARCHERY
AĻEIŅIKOVA Emīlija16BOlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
DERBAKOVS Andrejs1BOlimpiskais loks Juniori, vīriešiSes. 1
DRUKAĻSKIS Dāvis Rendijs15BOlimpiskais loks Jaunieši, zēniSes. 1
FOMENKO Veronika13BOlimpiskais loks Juniori, sievietesSes. 1
KLYASHTORNYY Ivans14BOlimpiskais loks Jaunieši, zēniSes. 1
OSTROVSKA Julianna12BOlimpiskais loks Juniori, sievietesSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs2BOlimpiskais loks Juniori, vīriešiSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs3CNeaprīkots loks Juniori, vīriešiSes. 1
LAT-AL - ARCHERY LIEPĀJA
BALABANOVS Andrejs6BOlimpiskais loks Jaunieši, zēniSes. 1
FREIBERGS Kristians10BOlimpiskais loks Bērni, zēniSes. 1
GĀRDE Emīlija11BOlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
JANVĀRE Laura5BOlimpiskais loks Juniori, sievietesSes. 1
MELVERIS Kārlis8BOlimpiskais loks Jaunieši, zēniSes. 1
ROSVALDS Raivo7BOlimpiskais loks Jaunieši, zēniSes. 1
TRINKŪNA Kintija Laima2COlimpiskais loks Juniori, sievietesSes. 1
LAT-AMA - AMAZONES
AKMENTIŅA Tīna11AOlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
ANDERSONS Haralds12AOlimpiskais loks Bērni, zēniSes. 1
ANDERSONS Rihards17AOlimpiskais loks Bērni, zēniSes. 1
ČALEJA Arina8AOlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
DZELZĪTIS Ernests14AOlimpiskais loks Bērni, zēniSes. 1
DZELZĪTIS Haralds21BGarais loks Bērni, zēniSes. 1
FIŠERE-BLUMBERGA Tīna19AOlimpiskais loks Bērni, meitenesSes. 1
GIRVICS Ņikita22BNeaprīkots loks Bērni, zēniSes. 1
JAKOBIJS Vents13AOlimpiskais loks Bērni, zēniSes. 1
JONASTE Santa Elizabete5AOlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
MIHAILOVA Anna4AOlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
MIHAILOVS Iļja15AOlimpiskais loks Bērni, zēniSes. 1
RODINA Patrīcija Tīna9AOlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
RUNIŠKOVA Marta6AOlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
SEIBUTE Lija Viktorija4BOlimpiskais loks Bērni, meitenesSes. 1
SIKSNA Evija10AOlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
ŠIME Agnese18AOlimpiskais loks Bērni, meitenesSes. 1
STRUSOVSKA Varvara20BGarais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
VĪTUMA-JAUNZEMA Arta7AOlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
LAT-AMR - AMAZONES / RĪGA
KONONOVS Gļebs1AOlimpiskais loks Juniori, vīriešiSes. 1
SERGEJEVS Romans2AOlimpiskais loks Jaunieši, zēniSes. 1
LAT-CUR - CURLAND
UKSTIŅA Estere19BOlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
LAT-FRM - FRAM
BĻINOVA Simona17COlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
DMITRIČENKO Mihails19COlimpiskais loks Bērni, zēniSes. 1
FROLOVA Karolina15COlimpiskais loks Juniori, sievietesSes. 1
ŠMITS Rainers16COlimpiskais loks Jaunieši, zēniSes. 1
VERINS Deniss20CGarais loks Bērni, zēniSes. 1
LAT-FWA - FREE WIND ARCHERS
GASPERSONE Karlīna24AInstinktīvais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
JAUNZEME Patrīcija22AGarais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
MEDNE Viva25AKompaktloks Juniori, sievietesSes. 1
MEDNIS Haralds25BKompaktloks Jaunieši, zēniSes. 1
ROZIŅŠ Patriks20AGarais loks Jaunieši, zēniSes. 1
RUBLE Kristīne24BKompaktloks Jaunieši, meitenesSes. 1
RUBLIS Dāvids21AGarais loks Jaunieši, zēniSes. 1
LAT-LIN - LINDALES UGUNS
BELTIŅŠ Daniels23AInstinktīvais loks Jaunieši, zēniSes. 1
GŪTMANE Kate17BNeaprīkots loks Bērni, meitenesSes. 1
OZOLIŅA Estere Ilze22COlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
ŠALMS Emīls Salma23BInstinktīvais loks Bērni, zēniSes. 1
SALNA Artis16ANeaprīkots loks Bērni, zēniSes. 1
SPĀĢE Madara3AOlimpiskais loks Jaunieši, meitenesSes. 1
LAT-ODI - ODISEJS
AZANOVS Konstantins7COlimpiskais loks Jaunieši, zēniSes. 1
BABAŠS Nikita4COlimpiskais loks Juniori, vīriešiSes. 1
BITELS Niks11COlimpiskais loks Bērni, zēniSes. 1
BLĀZE Dāvis1COlimpiskais loks Juniori, vīriešiSes. 1
BONDARS Nikita6COlimpiskais loks Jaunieši, zēniSes. 1
GIŅKO Angelīna14COlimpiskais loks Bērni, meitenesSes. 1
GRĪNVALDE Janeta25CKompaktloks Juniori, sievietesSes. 1
MIHAILOVS Sergejs8COlimpiskais loks Bērni, zēniSes. 1
ODINCOVS Maksims10COlimpiskais loks Bērni, zēniSes. 1
PŪĶIS Artūrs24CKompaktloks Bērni, zēniSes. 1
SAHMANOVS Timurs9COlimpiskais loks Bērni, zēniSes. 1
SAKNE Luīze5COlimpiskais loks Juniori, sievietesSes. 1
SPURGJAŠA Egita13COlimpiskais loks Bērni, meitenesSes. 1
TJUTJUKOVS Iļja18CKompaktloks Jaunieši, zēniSes. 1

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter