Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020
Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020
Latvijas Loka Šaušanas Federācija (LLŠF)
Ventspils, Sporta iela 7/9, 1 Mar 2020
Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās 2020
Dalībnieku saraksts alfabētiskā secībā
SportistsVairogsValstsSacensībasSesija
A
AKMENTIŅA Tīna11ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1
AĻEIŅIKOVA Emīlija16BLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1
ANDERSONS Haralds12ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, bērni, zēniSes. 1
ANDERSONS Rihards17ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, bērni, zēniSes. 1
AZANOVS Konstantins7CLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks, jaunieši, zēniSes. 1
B
BABAŠS Nikita4CLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks, juniori, vīriešiSes. 1
BALABANOVS Andrejs6BLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks, jaunieši, zēniSes. 1
BELTIŅŠ Daniels23ALAT-LIN - LINDALES UGUNSInstinktīvais loks, jaunieši, apvienotā grupaSes. 1
BITELS Niks11CLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks, bērni, zēniSes. 1
BLĀZE Dāvis1CLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks, juniori, vīriešiSes. 1
BĻINOVA Simona17CLAT-FRM - FRAMOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1
BONDARS Nikita6CLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks, jaunieši, zēniSes. 1
Č
ČALEJA Arina8ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1
D
DERBAKOVS Andrejs1BLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks, juniori, vīriešiSes. 1
DMITRIČENKO Mihails19CLAT-FRM - FRAMOlimpiskais loks, bērni, zēniSes. 1
DRUKAĻSKIS Dāvis Rendijs15BLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks, jaunieši, zēniSes. 1
DZELZĪTIS Ernests14ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, bērni, zēniSes. 1
DZELZĪTIS Haralds21BLAT-AMA - AMAZONESGarais loks, bērni, apvienotā grupaSes. 1
F
FIŠERE-BLUMBERGA Tīna19ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, bērni, meitenesSes. 1
FOMENKO Veronika13BLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks, juniori, sievietesSes. 1
FREIBERGS Kristians10BLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks, bērni, zēniSes. 1
FROLOVA Karolina15CLAT-FRM - FRAMOlimpiskais loks, juniori, sievietesSes. 1
G
GĀRDE Emīlija11BLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1
GASPERSONE Karlīna24ALAT-FWA - FREE WIND ARCHERSInstinktīvais loks, jaunieši, apvienotā grupaSes. 1
GIŅKO Angelīna14CLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks, bērni, meitenesSes. 1
GIRVICS Ņikita22BLAT-AMA - AMAZONESNeaprīkots loks, bērni, apvienotā grupaSes. 1
GRĪNVALDE Janeta25CLAT-ODI - ODISEJSKompaktloks, juniori, apvienotā grupaSes. 1
GŪTMANE Kate17BLAT-LIN - LINDALES UGUNSNeaprīkots loks, bērni, apvienotā grupaSes. 1
J
JAKOBIJS Vents13ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, bērni, zēniSes. 1
JANVĀRE Laura5BLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks, juniori, sievietesSes. 1
JAUNZEME Patrīcija22ALAT-FWA - FREE WIND ARCHERSGarais loks, jaunieši, apvienotā grupaSes. 1
JONASTE Santa Elizabete5ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1
K
KLYASHTORNYY Ivans14BLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks, jaunieši, zēniSes. 1
KONONOVS Gļebs1ALAT-AMR - AMAZONES / RĪGAOlimpiskais loks, juniori, vīriešiSes. 1
M
MEDNE Viva25ALAT-FWA - FREE WIND ARCHERSKompaktloks, juniori, apvienotā grupaSes. 1
MEDNIS Haralds25BLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSKompaktloks, jaunieši, apvienotā grupaSes. 1
MELVERIS Kārlis8BLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks, jaunieši, zēniSes. 1
MIHAILOVA Anna4ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1
MIHAILOVS Iļja15ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, bērni, zēniSes. 1
MIHAILOVS Sergejs8CLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks, bērni, zēniSes. 1
O
ODINCOVS Maksims10CLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks, bērni, zēniSes. 1
OSTROVSKA Julianna12BLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks, juniori, sievietesSes. 1
OZOLIŅA Estere Ilze22CLAT-LIN - LINDALES UGUNSOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1
P
PŪĶIS Artūrs24CLAT-ODI - ODISEJSKompaktloks, bērni apvienotā grupaSes. 1
R
RODINA Patrīcija Tīna9ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1
ROSVALDS Raivo7BLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks, jaunieši, zēniSes. 1
ROZIŅŠ Patriks20ALAT-FWA - FREE WIND ARCHERSGarais loks, jaunieši, apvienotā grupaSes. 1
RUBLE Kristīne24BLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSKompaktloks, jaunieši, apvienotā grupaSes. 1
RUBLIS Dāvids21ALAT-FWA - FREE WIND ARCHERSGarais loks, jaunieši, apvienotā grupaSes. 1
RUNIŠKOVA Marta6ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1
S
SAHMANOVS Timurs9CLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks, bērni, zēniSes. 1
SAKNE Luīze5CLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks, juniori, sievietesSes. 1
SALNA Artis16ALAT-LIN - LINDALES UGUNSNeaprīkots loks, bērni, apvienotā grupaSes. 1
SEIBUTE Lija Viktorija4BLAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, bērni, meitenesSes. 1
SERGEJEVS Romans2ALAT-AMR - AMAZONES / RĪGAOlimpiskais loks, jaunieši, zēniSes. 1
SIKSNA Evija10ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs2BLAT-AIM - AIM ARCHERYOlimpiskais loks, juniori, vīriešiSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs3CLAT-AIM - AIM ARCHERYNeaprīkots loks, juniori, apvienotā grupaSes. 1
SPĀĢE Madara3ALAT-LIN - LINDALES UGUNSOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1
SPURGJAŠA Egita13CLAT-ODI - ODISEJSOlimpiskais loks, bērni, meitenesSes. 1
STRUSOVSKA Varvara20BLAT-AMA - AMAZONESGarais loks, jaunieši, apvienotā grupaSes. 1
Š
ŠALMS Emīls Salma23BLAT-LIN - LINDALES UGUNSInstinktīvais loks, bērni, apvienotā grupaSes. 1
ŠIME Agnese18ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, bērni, meitenesSes. 1
ŠMITS Rainers16CLAT-FRM - FRAMOlimpiskais loks, jaunieši, zēniSes. 1
T
TJUTJUKOVS Iļja18CLAT-ODI - ODISEJSKompaktloks, jaunieši, apvienotā grupaSes. 1
TRINKŪNA Kintija Laima2CLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks, juniori, sievietesSes. 1
U
UKSTIŅA Estere19BLAT-CUR - CURLANDOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1
V
VERINS Deniss20CLAT-FRM - FRAMGarais loks, bērni, apvienotā grupaSes. 1
VĪTUMA-JAUNZEMA Arta7ALAT-AMA - AMAZONESOlimpiskais loks, jaunieši, meitenesSes. 1

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter