XI Mi?dzynarodowy Memoria? Karola Hibnera XI Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera
Mazowsze Teresin (MAZ)
Teresin (POL), from 01-02-2020 to 2-02-2020
Kobiety - łuki klasyczne [Po 60 strzałach]
 
Kobiety - łuki klasyczne [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kod
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1NAPŁOSZEK KamilaSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw272227315451928
2PYZOWSKA PaulinaMRKSMRKS Gdańsk275126655411925
3GAJDA JuliaMAZMazowsze Teresin264627135352221
4MACIĄGOWSKA AlicjaMAZMazowsze Teresin270326365331528
5MACIĄGOWSKA MałgorzataMAZMazowsze Teresin269425785261628
6PISKOZUB MonikaHOODRobin Hood Warszawa252727225241527
7WYSOCKA MartaBIAHubal Białystok265525875231922
8SOBIERAJ EwaSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw24392704513929
9WAWRZYŃSKA MartaHOODRobin Hood Warszawa225112439468717
10PACZUSKA AnnaSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw249821113460513
11NARLOCH MartaMAZMazowsze Teresin2281022711455918
12ŚWIECZAK AnnaDRUDrukarz Warszawa2131221912432118
13KRZYŻANEK KrystynaHOODRobin Hood Warszawa1921323510427618