XI Mi?dzynarodowy Memoria? Karola Hibnera XI Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera
Mazowsze Teresin (MAZ)
Teresin (POL), from 01-02-2020 to 2-02-2020
Juniorzy młodsi - łuki klasyczne [Po 60 strzałach (Sesja: 2, 3)]
 
Juniorzy młodsi - łuki klasyczne [Po 60 strzałach (Sesja: 2, 3)]
m.
Zawodnik
Kod
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1SROKA JakubGROTGrot Ruda Śląska279227615552427
2SPUTO JerzySŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw271327335441929
3SZŁAPAK AdrianGROTGrot Ruda Śląska280126245422225
4KULTYS JakubHUBHubertus Zalesie Górne268427425422027
5BUKIERT MichałSWIŚwistrzały Białystok254825965132014
6RYTLEWSKI MichałMRKSMRKS Gdańsk250925975091714
7GRZELAK KacperMEWAMewa Kołobrzeg255625485091521
8MILEWSKI KonradSWIŚwistrzały Białystok2471426055071122
9LATKOWSKI JakubMEWAMewa Kołobrzeg2547251125051316
10KORZONEK PawełGROTGrot Ruda Śląska2575245165021018
11OLCZAK MiłoszMAZMazowsze Teresin2471125294991318
12BARTOSZEK KarolDRUDrukarz Warszawa24712251114981216
13PODBRZESKI PatrykMEWAMewa Kołobrzeg2461524715493918
14GRZEBIELUCHA FilipMEWAMewa Kołobrzeg2451624417489722
15UHMA PawełSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw24810240204881112
16LINEK Jakub5ZGPiątka Zgierz2391724813487714
17SYNOWIEC MateuszGROTGrot Ruda Śląska24713239224861018
18KARPENKO SwiatUKRUkraina2381824119479914
19NGUYEN MateuszMAZMazowsze Teresin23520243184781219
20KUCHARCZYK MateuszMEWAMewa Kołobrzeg2262525210478822
21KARPA KarolDRUDrukarz Warszawa2302424814478427
22KARPENKO SwiatoslawUKRUkraina236192372447300
23BŁASZCZYK SebastianMAZMazowsze Teresin2312324021471522
24SIEKIERKO KarolROK"ROKIS" Radzymin2352123325468812
25STEMPNIEWSKI JanHUBHubertus Zalesie Górne2342222926463719
26CIOPCIŃSKI WitloldHUBHubertus Zalesie Górne21128238234491010
27KOPIEC AdrianMAZMazowsze Teresin2262621027436815
28AKSAMIT MateuszDRUDrukarz Warszawa2212720429425317
29KACZYŃSKI PiotrDRUDrukarz Warszawa205291993040457
30ORZECHOWSKI AleksanderMAZMazowsze Teresin184302082839217
31GAWOR DawidMAZMazowsze Teresin174311643133832
32KRÓLICZAK SzymonMAZMazowsze Teresin168321503231842