XI Mi?dzynarodowy Memoria? Karola Hibnera XI Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera
Mazowsze Teresin (MAZ)
Teresin (POL), from 01-02-2020 to 2-02-2020
Lista wyników w kategoriach - indywidualne
 
Łuki klasyczne - Mężczyźni [Po 60 strzałach (Sesja: 2) - Po 60 strzałach (Sesja: 1)]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1NAPŁOSZEK SławomirSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw293/ 1285/ 55783822
2MARCINKIEWICZ RobertROK"ROKIS" Radzymin280/ 7285/ 45653025
3ZALEWSKI MichałSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw284/ 3278/ 85622925
4HUSZCZ MaciejDRUDrukarz Warszawa283/ 5278/ 95612825
5MIŁECKI MarcinMKŁMKŁ Strzała Warszawa271/10289/ 15603219
6SAPIEJ MateuszSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw284/ 2275/135592825
7KARPENKO SergiiUKRUkraina281/ 6278/ 75592628
8PĘKALSKI RomanSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw272/ 8286/ 25583714
9PIETRUSIŃSKI LudwikSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw271/ 9286/ 35573021
10TUREK OlafHOODRobin Hood Warszawa283/ 4270/155532822
11JAROSZ MarcinMRKSMRKS Gdańsk271/11276/115472423
12KRÓL PiotrMKŁMKŁ Strzała Warszawa270/12277/105472224
13MICHALAK SławomirROK"ROKIS" Radzymin265/16278/ 65432622
14KUCOWSKI GawełDRUDrukarz Warszawa266/15275/125412026
15WYTRYKUS AdamROK"ROKIS" Radzymin263/19269/165322027
16SZYMCHAK SeriiUKRUkraina265/17261/185261522
17TREJMAN AndrzejDRUDrukarz Warszawa257/21265/175221820
18JEZNACH ArkadiuszROK"ROKIS" Radzymin248/24272/145202020
19SUCHOŃSKI MichałSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw263/18255/205181725
20JUNCZYK StanisławSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw266/14248/225141721
21JAWORSKI StanisławHOODRobin Hood Warszawa255/22259/195141223
22KIECZMERSKI KrzysztofODYSOdys Olsztyn263/20246/235091126
23KULCZYK MichałSWIŚwistrzały Białystok251/23250/215011122
24CHMIELAK TomaszDRUDrukarz Warszawa269/13225/284941916
25KĘDZIO PiotrBIAHubal Białystok237/27244/244811122
26SIEŃCZUK JacekPUSUKS Puszcza Supraśl240/26238/27478817
27ŻARNOWIECKI WiktorHOODRobin Hood Warszawa241/25222/294631316
28MILEWSKI KonradSWIŚwistrzały Białystok236/28218/30454812
29BUKIERT MaciejSWIŚwistrzały Białystok197/30240/26437420
30KOTWAS Krzysztof5ZGPiątka Zgierz188/31241/25429818
31JANKOWSKI JanPUSUKS Puszcza Supraśl233/29187/314201214
Łuki klasyczne - Kobiety [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1NAPŁOSZEK KamilaSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw272/ 2273/ 15451928
2PYZOWSKA PaulinaMRKSMRKS Gdańsk275/ 1266/ 55411925
3GAJDA JuliaMAZMazowsze Teresin264/ 6271/ 35352221
4MACIĄGOWSKA AlicjaMAZMazowsze Teresin270/ 3263/ 65331528
5MACIĄGOWSKA MałgorzataMAZMazowsze Teresin269/ 4257/ 85261628
6PISKOZUB MonikaHOODRobin Hood Warszawa252/ 7272/ 25241527
7WYSOCKA MartaBIAHubal Białystok265/ 5258/ 75231922
8SOBIERAJ EwaSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw243/ 9270/ 4513929
9WAWRZYŃSKA MartaHOODRobin Hood Warszawa225/11243/ 9468717
10PACZUSKA AnnaSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw249/ 8211/13460513
11NARLOCH MartaMAZMazowsze Teresin228/10227/11455918
12ŚWIECZAK AnnaDRUDrukarz Warszawa213/12219/12432118
13KRZYŻANEK KrystynaHOODRobin Hood Warszawa192/13235/10427618
Łuki klasyczne - Juniorzy [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1KOZŁOWSKI DominikMAZMazowsze Teresin268/ 2280/ 15482130
2KRYSZKIEWICZ KrystianMAZMazowsze Teresin269/ 1260/ 45291429
3SZYSZKO MichałSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw261/ 3263/ 35241718
4KRYŃSKI ErykSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw256/ 4267/ 25231619
5DANISZEWSKI FranciszekSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw251/ 5237/ 7488924
6MICHALAK MaciejDRUDrukarz Warszawa236/ 7251/ 54871518
7RAK KrzysztofHOODRobin Hood Warszawa242/ 6242/ 6484820
Łuki klasyczne - Juniorki [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1SKROK NataliaMAZMazowsze Teresin255/ 4273/ 15281923
2SZEWCZYK JolantaBORBoruta Zgierz258/ 1261/ 35191718
3RUTKOWSKA AleksandraMAZMazowsze Teresin242/ 9263/ 2505626
4ŻURKO JoannaSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw255/ 3237/ 94921315
5PACZUSKA AleksandraSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw257/ 2233/114901514
6GAJDA DominikaMAZMazowsze Teresin243/ 8243/ 64861020
7MIŁOŻĘBSKA MiraDRUDrukarz Warszawa253/ 5230/13483822
8ŚWIERŻEWSKA JoannaMAZMazowsze Teresin243/ 7237/10480918
9ROGUSKA AlicjaSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw234/10243/ 7477321
10POKROPEK BarbaraSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw231/11244/ 5475617
11BŁASZCZYK AleksandraBORBoruta Zgierz225/13246/ 4471917
12MAZUR NataliaSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw225/12240/ 84651117
13MIŚKIEWICZ Roksana5ZGPiątka Zgierz246/ 6205/15451816
14ZYGMUNCIAK MagldalenaMAZMazowsze Teresin208/14228/14436410
15BIEŻUŃSKA MariaDRUDrukarz Warszawa197/15232/12429716
Łuki klasyczne - Juniorzy młodsi [Po 60 strzałach (Sesja: 2) - Po 60 strzałach (Sesja: 3)]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1SROKA JakubGROTGrot Ruda Śląska279/ 2276/ 15552427
2SPUTO JerzySŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw271/ 3273/ 35441929
3SZŁAPAK AdrianGROTGrot Ruda Śląska280/ 1262/ 45422225
4KULTYS JakubHUBHubertus Zalesie Górne268/ 4274/ 25422027
5BUKIERT MichałSWIŚwistrzały Białystok254/ 8259/ 65132014
6RYTLEWSKI MichałMRKSMRKS Gdańsk250/ 9259/ 75091714
7GRZELAK KacperMEWAMewa Kołobrzeg255/ 6254/ 85091521
8MILEWSKI KonradSWIŚwistrzały Białystok247/14260/ 55071122
9LATKOWSKI JakubMEWAMewa Kołobrzeg254/ 7251/125051316
10KORZONEK PawełGROTGrot Ruda Śląska257/ 5245/165021018
11OLCZAK MiłoszMAZMazowsze Teresin247/11252/ 94991318
12BARTOSZEK KarolDRUDrukarz Warszawa247/12251/114981216
13PODBRZESKI PatrykMEWAMewa Kołobrzeg246/15247/15493918
14GRZEBIELUCHA FilipMEWAMewa Kołobrzeg245/16244/17489722
15UHMA PawełSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw248/10240/204881112
16LINEK Jakub5ZGPiątka Zgierz239/17248/13487714
17SYNOWIEC MateuszGROTGrot Ruda Śląska247/13239/224861018
18KARPENKO SwiatUKRUkraina238/18241/19479914
19NGUYEN MateuszMAZMazowsze Teresin235/20243/184781219
20KUCHARCZYK MateuszMEWAMewa Kołobrzeg226/25252/10478822
21KARPA KarolDRUDrukarz Warszawa230/24248/14478427
22KARPENKO SwiatoslawUKRUkraina236/19237/2447300
23BŁASZCZYK SebastianMAZMazowsze Teresin231/23240/21471522
24SIEKIERKO KarolROK"ROKIS" Radzymin235/21233/25468812
25STEMPNIEWSKI JanHUBHubertus Zalesie Górne234/22229/26463719
26CIOPCIŃSKI WitloldHUBHubertus Zalesie Górne211/28238/234491010
27KOPIEC AdrianMAZMazowsze Teresin226/26210/27436815
28AKSAMIT MateuszDRUDrukarz Warszawa221/27204/29425317
29KACZYŃSKI PiotrDRUDrukarz Warszawa205/29199/3040457
30ORZECHOWSKI AleksanderMAZMazowsze Teresin184/30208/2839217
31GAWOR DawidMAZMazowsze Teresin174/31164/3133832
32KRÓLICZAK SzymonMAZMazowsze Teresin168/32150/3231842
Łuki klasyczne - Juniorki młodsze [Po 60 strzałach (Sesja: 1) - Po 60 strzałach (Sesja: 3)]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1TOMASZEWICZ KingaMRKSMRKS Gdańsk267/ 1277/ 15442123
2MAŁOLEPSZA MariaMAZMazowsze Teresin266/ 2271/ 35371826
3ZYGMUNCIAK AlicjaMAZMazowsze Teresin263/ 3268/ 45312023
4DYLIK OliwiaMAZMazowsze Teresin252/ 6273/ 25252119
5SADOWSKA JuliaSWIŚwistrzały Białystok259/ 4262/ 65211225
6LEPA NataliaGROTGrot Ruda Śląska250/ 8261/ 75111418
7KOSECKA JagodaMRKSMRKS Gdańsk248/10262/ 55101322
8BRZEZINA DominikaGROTGrot Ruda Śląska254/ 5248/115021115
9CZAJA JuliaMRKSMRKS Gdańsk252/ 7249/10501725
10STOMA WeronikaMEWAMewa Kołobrzeg249/ 9251/ 95001322
11MICHAŁOWSKA AgataMAZMazowsze Teresin238/14251/ 84891219
12FILIPCZAK Gabriela5ZGPiątka Zgierz245/13242/14487820
13SZÓSTAK AdriannaMEWAMewa Kołobrzeg247/11239/154861219
14WIECZOREK Martyna5ZGPiątka Zgierz247/12235/164821312
15WOŻNIAK IzabelaMAZMazowsze Teresin231/15245/12476816
16ZIELIŃSKA MartaGROTGrot Ruda Śląska225/18243/134681016
17KAWECKA JuliaMAZMazowsze Teresin216/21232/18448511
18KUŹMIŃSKA WiktoriaMAZMazowsze Teresin205/24235/17440117
19LISIECKA EwelinaOŻAOżarowianka Ożarów Maz.222/19213/19435611
20KOBIAŁKA MartynaSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw229/17204/21433613
21OZDOBA AleksandraSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw221/20212/20433417
22RATYŃSKA DominikaGROTGrot Ruda Śląska230/16195/23425613
23MAMROWICZ NikolaDRUDrukarz Warszawa210/23198/22408312
24KLUSKA AgataBORBoruta Zgierz213/22182/2639575
25KOBYLIŃSKA JuliaMAZMazowsze Teresin184/27191/2437524
26SZWARCZEWSKA JuliaMAZMazowsze Teresin192/25178/2737064
27WIRKOWSKA MariannaORKOrkan Żoliborz Warszawa185/26185/2537017
28MAKOWSKA Agata5ZGPiątka Zgierz176/28168/2834441
29PARUS OlgaMEWAMewa Kołobrzeg168/2960/2922812
30KIESZCZYŃSKA JuliaORKOrkan Żoliborz Warszawa114/3019/3013303
Łuki klasyczne - Młodzicy [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1SZYMAŃSKI KamilMRKSMRKS Gdańsk282/ 1279/ 15612826
2SURÓWKA MaksymilianMEWAMewa Kołobrzeg245/ 2255/ 35001020
3WRZESIŃSKI MaciejROK"ROKIS" Radzymin239/ 5258/ 2497920
4KOZAK Kornel5ZGPiątka Zgierz235/ 7252/ 4487920
5STOMA MichałMEWAMewa Kołobrzeg243/ 3241/ 6484822
6RUSINKO JuriUKRUkraina240/ 4242/ 5482913
7BIENIAK JanORKOrkan Żoliborz Warszawa239/ 6234/ 7473520
8BRYNKIEWICZ OliwerMEWAMewa Kołobrzeg221/ 9228/ 8449316
9WÓJCIK DamianŁKSŁKS Radom224/ 8225/ 9449121
10SZYMAŃSKI WiktorMAZMazowsze Teresin216/10201/11417512
11MIKSZTA JakubOŻAOżarowianka Ożarów Maz.201/11182/1338319
12GARNER JózefDRUDrukarz Warszawa198/12184/1238226
13ARKANÓW JanMEWAMewa Kołobrzeg174/14203/1037738
14OLEARCZYK FilipGROTGrot Ruda Śląska190/13175/14365210
15STĘPIEŃ AdamDRUDrukarz Warszawa145/15156/1530115
16WACŁAWIAK KacperMAZMazowsze Teresin113/1668/1618112
Łuki klasyczne - Młodziczki [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1NAPŁOSZEK ZuzannaSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw271/ 1277/ 15482422
2GRUDZIEŃ KarolinaGROTGrot Ruda Śląska268/ 2263/ 25311822
3RATYŃSKA KingaGROTGrot Ruda Śląska259/ 3260/ 35191620
4BALINT EmiliaGROTGrot Ruda Śląska247/ 5259/ 45061122
5GUTOWSKA KarolinaBORBoruta Zgierz251/ 4252/ 5503820
6KAŻMIERCZAK Gabriela5ZGPiątka Zgierz241/ 6237/ 8478620
7PAKULA EmiliaMAZMazowsze Teresin229/ 7241/ 6470716
8WÓJCIK WeronikaŁKSŁKS Radom221/ 8241/ 7462415
9KUŚ HannaGROTGrot Ruda Śląska206/ 9197/10403610
10FOLGA AleksandraBORBoruta Zgierz179/11199/ 937816
11ALBRECHCIŃSKA JuliaDRUDrukarz Warszawa195/10116/1131118
Łuki bloczkowe - Mężczyźni [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1STANIEWICZ RobertX10X10 Jaworze285/ 1288/ 15733327
2WALADA MariuszLZSLZS SKS Raszówka280/ 3287/ 25672929
3ŚWIĄTEK RobertMAZMazowsze Teresin281/ 2284/ 35652535
4ŻUK WłodzimierzOŻAOżarowianka Ożarów Maz.280/ 3280/ 55602334
5SZYMCHAK SeriiUKRUkraina278/ 5278/ 75562036
6SHKOLNYY KostjaUKRUkraina272/10283/ 45552435
7ZABOROWSKI PawełSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw275/ 7278/ 65531740
8SAŁATA TomaszSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw278/ 5273/105511443
9ANTOSIEWICZ MarcinROK"ROKIS" Radzymin275/ 7275/ 95501443
10BOGUSŁAWSKI Grzegorz5ZGPiątka Zgierz274/ 9272/115461438
11CHOJNACKI MichałMAZMazowsze Teresin270/11272/12542846
12SOBIERAJ CezaryX10X10 Jaworze262/12276/ 85381041
Łuki bloczkowe - Kobiety [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1KRÓL HannaDOLDolnoślązak Wrocław276/ 1266/ 15421141