XI Mi?dzynarodowy Memoria? Karola Hibnera XI Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera
Mazowsze Teresin (MAZ)
Teresin (POL), from 01-02-2020 to 2-02-2020
Lista uczestników wg stanowiska
 
Sesja 1
Stanowisko
Zawodnik
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
1BJUNCZYK StanisławSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Mężczyźni
1CMARCINKIEWICZ RobertROK"ROKIS" RADZYMINŁuki klasyczne Mężczyźni
2AGAJDA JuliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kobiety
2BKRZYŻANEK KrystynaHOODROBIN HOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Kobiety
2CNAPŁOSZEK KamilaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Kobiety
2DŚWIECZAK AnnaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kobiety
3AMACIĄGOWSKA MałgorzataMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kobiety
3BPISKOZUB MonikaHOODROBIN HOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Kobiety
3CSOBIERAJ EwaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Kobiety
3DKRÓL JagienkaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kobiety
4ANARLOCH MartaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kobiety
4BWAWRZYŃSKA MartaHOODROBIN HOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Kobiety
4CPACZUSKA AnnaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Kobiety
4DTOŁKACZ SandraMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne Kobiety
5BKLOCHOWICZ MagdalenaŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Kobiety
5CWYSOCKA MartaBIAHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Kobiety
6BMACIĄGOWSKA AlicjaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kobiety
6CPYZOWSKA PaulinaMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Kobiety
7ARUTKOWSKA AleksandraMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
7BROGUSKA AlicjaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Juniorki
7CBŁASZCZYK AleksandraBORBORUTA ZGIERZŁuki klasyczne Juniorki
8AWÓJCICKA KlaudiaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
8BMAZUR NataliaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Juniorki
8CSZEWCZYK JolantaBORBORUTA ZGIERZŁuki klasyczne Juniorki
9AGAJDA DominikaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
9BŻURKO JoannaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Juniorki
10AŚWIERŻEWSKA JoannaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
10BPACZUSKA AleksandraSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Juniorki
11BBIEŻUŃSKA MariaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorki
11CMIŚKIEWICZ Roksana5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne Juniorki
12BPOKROPEK BarbaraSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Juniorki
12CZYGMUNCIAK MagldalenaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
13BSKROK NataliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
13CMIŁOŻĘBSKA MiraDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorki
14AMICHAŁOWSKA AgataMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki młodsze
14BZIELIŃSKA MartaGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Juniorki młodsze
14CWOŻNIAK IzabelaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki młodsze
14DWIECZOREK Martyna5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne Juniorki młodsze
15AKAWECKA JuliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki młodsze
15BLEPA NataliaGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Juniorki młodsze
15CTOMASZEWICZ KingaMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Juniorki młodsze
15DMAKOWSKA Agata5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne Juniorki młodsze
16ADYLIK OliwiaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki młodsze
16BBRZEZINA DominikaGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Juniorki młodsze
16CCZAJA JuliaMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Juniorki młodsze
16DFILIPCZAK Gabriela5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne Juniorki młodsze
17AKUŹMIŃSKA WiktoriaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki młodsze
17BRATYŃSKA DominikaGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Juniorki młodsze
17CKOSECKA JagodaMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Juniorki młodsze
17DSZÓSTAK AdriannaMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Juniorki młodsze
18AMAŁOLEPSZA MariaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki młodsze
18BKIESZCZYŃSKA JuliaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorki młodsze
18COZDOBA AleksandraSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Juniorki młodsze
18DSTOMA WeronikaMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Juniorki młodsze
19AZYGMUNCIAK AlicjaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki młodsze
19BWIRKOWSKA MariannaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorki młodsze
19CKOBIAŁKA MartynaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Juniorki młodsze
19DPARUS OlgaMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Juniorki młodsze
20ASZWARCZEWSKA JuliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki młodsze
20BKLUSKA AgataBORBORUTA ZGIERZŁuki klasyczne Juniorki młodsze
20CMUSIAŁ AlicjaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Juniorki młodsze
20DMAMROWICZ NikolaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorki młodsze
21AKOBYLIŃSKA JuliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki młodsze
21BSADOWSKA JuliaSWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Juniorki młodsze
21CLISIECKA EwelinaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Juniorki młodsze
24AŚWIĄTEK RobertMAZMAZOWSZE TERESINŁuki bloczkowe Mężczyźni
24BSAŁATA TomaszSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki bloczkowe Mężczyźni
25ACHOJNACKI MichałMAZMAZOWSZE TERESINŁuki bloczkowe Mężczyźni
25BZABOROWSKI PawełSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki bloczkowe Mężczyźni
26ACHOJNACKI DanielMAZMAZOWSZE TERESINŁuki bloczkowe Mężczyźni
26BSTANIEWICZ RobertX10X10 JAWORZEŁuki bloczkowe Mężczyźni
27ASHKOLNYY KostjaUKRUKRAINAŁuki bloczkowe Mężczyźni
27BSOBIERAJ CezaryX10X10 JAWORZEŁuki bloczkowe Mężczyźni
28ASZYMCHAK SeriiUKRUKRAINAŁuki bloczkowe Mężczyźni
28BWALADA MariuszLZSLZS SKS RASZÓWKAŁuki bloczkowe Mężczyźni
29AŻUK WłodzimierzOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki bloczkowe Mężczyźni
29BANTOSIEWICZ MarcinROK"ROKIS" RADZYMINŁuki bloczkowe Mężczyźni
30ABOGUSŁAWSKI Grzegorz5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki bloczkowe Mężczyźni
30BKRÓL HannaDOLDOLNOŚLĄZAK WROCŁAWŁuki bloczkowe Kobiety
Sesja 2
Stanowisko
Zawodnik
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
4AŻEBROWSKI GrzegorzHOODROBIN HOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
4BSZYMAŃSKI JakubDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
4CZALEWSKI MichałSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Mężczyźni
5AŻARNOWIECKI WiktorHOODROBIN HOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
5BHUSZCZ MaciejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
5CNAPŁOSZEK SławomirSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Mężczyźni
6ATREMBIŃŚKI DariuszHOODROBIN HOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
6BKUCOWSKI GawełDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
6CPĘKALSKI RomanSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Mężczyźni
7ATUREK OlafHOODROBIN HOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
7BTREJMAN AndrzejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
7CSUCHOŃSKI MichałSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Mężczyźni
8AJAWORSKI StanisławHOODROBIN HOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
8BCHMIELAK TomaszDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
8CSAPIEJ MateuszSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Mężczyźni
9ATUREK BarnabaHOODROBIN HOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
9BSZYMAŃSKI MarekDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
9CPIETRUSIŃSKI LudwikSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Mężczyźni
10AKUBAS TomaszHOODROBIN HOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
10BONISK PawełDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
10CWYTRYKUS AdamROK"ROKIS" RADZYMINŁuki klasyczne Mężczyźni
11AKARPENKO SergiiUKRUKRAINAŁuki klasyczne Mężczyźni
11BKRÓL PiotrMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
11CMICHALAK SławomirROK"ROKIS" RADZYMINŁuki klasyczne Mężczyźni
12AKARPENKO SwiatUKRUKRAINAŁuki klasyczne Mężczyźni
12BKOWALSKI RobertMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
12CSOKOŁOWSKI ArturROK"ROKIS" RADZYMINŁuki klasyczne Mężczyźni
13ARUSINKO JuriyUKRUKRAINAŁuki klasyczne Mężczyźni
13BMIŁECKI MarcinMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne Mężczyźni
13CJEZNACH ArkadiuszROK"ROKIS" RADZYMINŁuki klasyczne Mężczyźni
14AKULCZYK MichałSWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Mężczyźni
14BBRONDEL BartłomiejŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Mężczyźni
14CSIEMBIDA TomaszROK"ROKIS" RADZYMINŁuki klasyczne Mężczyźni
15AMILEWSKI KonradSWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Mężczyźni
15BKLOCHOWICZ MikołajŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Mężczyźni
15CSIEŃCZUK JacekPUSUKS PUSZCZA SUPRAŚLŁuki klasyczne Mężczyźni
16ABUKIERT MaciejSWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Mężczyźni
16BKOTWAS Krzysztof5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne Mężczyźni
16CJANKOWSKI JanPUSUKS PUSZCZA SUPRAŚLŁuki klasyczne Mężczyźni
17AJAROSZ MarcinMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Mężczyźni
17BKĘDZIO PiotrBIAHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Mężczyźni
17CLISIECKI RobertOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Mężczyźni
18AKRYŃSKI ErykSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Juniorzy
18BCHABER AleksanderHOODROBIN HOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
18CKRYSZKIEWICZ KrystianMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorzy
19ADANISZEWSKI FranciszekSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Juniorzy
19BRAK KrzysztofHOODROBIN HOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
19CKOZŁOWSKI DominikMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorzy
20ASZYSZKO MichałSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Juniorzy
20BMAJSTREWICZ TadeuszDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
21BMICHALAK MaciejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
21CSIEKIERKO KarolROK"ROKIS" RADZYMINŁuki klasyczne Juniorzy
22ASPUTO JerzySŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
22BSZŁAPAK AdrianGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
22CGRZEBIELUCHA FilipMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
23AUHMA PawełSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
23BKORZONEK PawełGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
23CPODBRZESKI PatrykMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
24ANGUYEN MateuszMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
24BSITEK MaciejGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
24CGRZELAK KacperMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
25AOLCZAK MiłoszMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
25BSROKA JakubGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
25CLATKOWSKI JakubMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
26AKRÓLICZAK SzymonMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
26BSYNOWIEC MateuszGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
26CKUCHARCZYK MateuszMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
27AORZECHOWSKI AleksanderMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
27BBARTOSZEK KarolDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
27CKULTYS JakubHUBHUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
28ABŁASZCZYK SebastianMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
28BKACZYŃSKI PiotrDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
28CCIOPCIŃSKI WitloldHUBHUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
29AGAWOR DawidMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
29BAKSAMIT MateuszDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
29CSTEMPNIEWSKI JanHUBHUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
30AKOPIEC AdrianMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
30BSTĘPIEŃ FranciszekDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
30CBUKIERT MichałSWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
31ARYTLEWSKI MichałMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
31BKARPA KarolDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
31CMILEWSKI KonradSWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
32AKARPENKO SwiatoslawUKRUKRAINAŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
32BLINEK Jakub5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne Juniorzy młodsi
Sesja 3
Stanowisko
Zawodnik
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
5AGARNER AleksanderDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
5BOLEARCZYK FilipGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Młodzicy
6AGARNER JózefDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
6BRATYŃSKA KingaGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Młodziczki
7ASTĘPIEŃ AdamDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
7BGRUDZIEŃ KarolinaGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Młodziczki
8ABARSZCZ ŁucjaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
8BKUŚ HannaGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Młodziczki
9AALBRECHCIŃSKA JuliaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
9BBALINT EmiliaGROTGROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne Młodziczki
10ASURÓWKA MaksymilianMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodzicy
10BKARASEK GustawŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Młodzicy
11ASTOMA MichałMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodzicy
11BWÓJCIK DamianŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Młodzicy
12ABRYNKIEWICZ OliwerMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodzicy
12BWÓJCIK WeronikaŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Młodziczki
13AARKANÓW JanMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne Młodzicy
13BKARASEK HannaŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Młodziczki
14AWACŁAWIAK KacperMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodzicy
14BKOZAK Kornel5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne Młodzicy
15ASZYMAŃSKI WiktorMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodzicy
15BKAŻMIERCZAK Gabriela5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne Młodziczki
16APAKULA EmiliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
16BMIKSZTA JakubOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Młodzicy
17AGUTOWSKA KarolinaBORBORUTA ZGIERZŁuki klasyczne Młodziczki
17BKŁUDKIEWICZ ZuzannaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Młodziczki
18AFOLGA AleksandraBORBORUTA ZGIERZŁuki klasyczne Młodziczki
18BBIENIAK JanORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
19ARUSINKO JuriUKRUKRAINAŁuki klasyczne Młodzicy
19BSZYMAŃSKI KamilMRKSMRKS GDAŃSKŁuki klasyczne Młodzicy
20ANAPŁOSZEK ZuzannaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne Młodziczki
20BPRELWIZ JuliaMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki