XI Mi?dzynarodowy Memoria? Karola Hibnera XI Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera
Mazowsze Teresin (MAZ)
Teresin (POL), from 01-02-2020 to 2-02-2020
Lista Zawodników ustawiona wg wydarzenia
 
CMCompound Men
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
BOGUSŁAWSKI GrzegorzSes. 1
LZSLZS SKS RASZÓWKA
WALADA MariuszSes. 1
MAZMAZOWSZE TERESIN
CHOJNACKI DanielSes. 1
CHOJNACKI MichałSes. 1
ŚWIĄTEK RobertSes. 1
OŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.
ŻUK WłodzimierzSes. 1
ROK"ROKIS" RADZYMIN
ANTOSIEWICZ MarcinSes. 1
SŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAW
SAŁATA TomaszSes. 1
ZABOROWSKI PawełSes. 1
UKRUKRAINA
SHKOLNYY KostjaSes. 1
SZYMCHAK SeriiSes. 1
X10X10 JAWORZE
SOBIERAJ CezarySes. 1
STANIEWICZ RobertSes. 1
CWCompound Women
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
DOLDOLNOŚLĄZAK WROCŁAW
KRÓL HannaSes. 1
RCMRecurve Cadet Men
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
LINEK JakubSes. 2
DRUDRUKARZ WARSZAWA
AKSAMIT MateuszSes. 2
BARTOSZEK KarolSes. 2
KACZYŃSKI PiotrSes. 2
KARPA KarolSes. 2
STĘPIEŃ FranciszekSes. 2
GROTGROT RUDA ŚLĄSKA
KORZONEK PawełSes. 2
SITEK MaciejSes. 2
SROKA JakubSes. 2
SYNOWIEC MateuszSes. 2
SZŁAPAK AdrianSes. 2
HUBHUBERTUS ZALESIE GÓRNE
CIOPCIŃSKI WitloldSes. 2
KULTYS JakubSes. 2
STEMPNIEWSKI JanSes. 2
MAZMAZOWSZE TERESIN
BŁASZCZYK SebastianSes. 2
GAWOR DawidSes. 1
KOPIEC AdrianSes. 2
KRÓLICZAK SzymonSes. 2
NGUYEN MateuszSes. 2
OLCZAK MiłoszSes. 2
ORZECHOWSKI AleksanderSes. 2
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
GRZEBIELUCHA FilipSes. 2
GRZELAK KacperSes. 2
KUCHARCZYK MateuszSes. 2
LATKOWSKI JakubSes. 2
MIELNICZUK BartoszSes. 2
PODBRZESKI PatrykSes. 2
MRKSMRKS GDAŃSK
RYTLEWSKI MichałSes. 2
SWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOK
BUKIERT MichałSes. 2
MILEWSKI KonradSes. 2
SŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAW
SPUTO JerzySes. 2
UHMA PawełSes. 2
UKRUKRAINA
KARPENKO SwiatoslawSes. 2
RCWRecurve Cadet Women
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
FILIPCZAK GabrielaSes. 1
MAKOWSKA AgataSes. 1
WIECZOREK MartynaSes. 1
BORBORUTA ZGIERZ
KLUSKA AgataSes. 1
DRUDRUKARZ WARSZAWA
MAMROWICZ NikolaSes. 1
GROTGROT RUDA ŚLĄSKA
BRZEZINA DominikaSes. 1
LEPA NataliaSes. 1
RATYŃSKA DominikaSes. 1
ZIELIŃSKA MartaSes. 1
MAZMAZOWSZE TERESIN
DYLIK OliwiaSes. 1
KAWECKA JuliaSes. 1
KOBYLIŃSKA JuliaSes. 1
KUŹMIŃSKA WiktoriaSes. 1
MAŁOLEPSZA MariaSes. 1
MICHAŁOWSKA AgataSes. 1
SZWARCZEWSKA JuliaSes. 1
WOŻNIAK IzabelaSes. 1
ZYGMUNCIAK AlicjaSes. 1
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
PARUS OlgaSes. 1
STOMA WeronikaSes. 1
SZÓSTAK AdriannaSes. 1
MRKSMRKS GDAŃSK
CZAJA JuliaSes. 1
KOSECKA JagodaSes. 1
TOMASZEWICZ KingaSes. 1
ORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWA
KIESZCZYŃSKA JuliaSes. 1
WIRKOWSKA MariannaSes. 1
OŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.
LISIECKA EwelinaSes. 1
MUSIAŁ AlicjaSes. 1
SWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOK
SADOWSKA JuliaSes. 1
SŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAW
KOBIAŁKA MartynaSes. 1
OZDOBA AleksandraSes. 1
RJMRecurve Junior Men
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
DRUDRUKARZ WARSZAWA
MAJSTREWICZ TadeuszSes. 2
MICHALAK MaciejSes. 2
HOODROBIN HOOD WARSZAWA
CHABER AleksanderSes. 2
RAK KrzysztofSes. 2
MAZMAZOWSZE TERESIN
KOZŁOWSKI DominikSes. 2
KRYSZKIEWICZ KrystianSes. 2
ROK"ROKIS" RADZYMIN
SIEKIERKO KarolSes. 2
SŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAW
DANISZEWSKI FranciszekSes. 2
KRYŃSKI ErykSes. 2
SZYSZKO MichałSes. 2
RJWRecurve Junior Women
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
MIŚKIEWICZ RoksanaSes. 1
BORBORUTA ZGIERZ
BŁASZCZYK AleksandraSes. 1
SZEWCZYK JolantaSes. 1
DRUDRUKARZ WARSZAWA
BIEŻUŃSKA MariaSes. 1
MIŁOŻĘBSKA MiraSes. 1
MAZMAZOWSZE TERESIN
GAJDA DominikaSes. 1
RUTKOWSKA AleksandraSes. 1
SKROK NataliaSes. 1
ŚWIERŻEWSKA JoannaSes. 1
WÓJCICKA KlaudiaSes. 1
ZYGMUNCIAK MagldalenaSes. 1
SŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAW
MAZUR NataliaSes. 1
PACZUSKA AleksandraSes. 1
POKROPEK BarbaraSes. 1
ROGUSKA AlicjaSes. 1
ŻURKO JoannaSes. 1
RMRecurve Men
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
KOTWAS KrzysztofSes. 2
BIAHUBAL BIAŁYSTOK
KĘDZIO PiotrSes. 2
DRUDRUKARZ WARSZAWA
CHMIELAK TomaszSes. 2
HUSZCZ MaciejSes. 2
KUCOWSKI GawełSes. 2
ONISK PawełSes. 2
SZYMAŃSKI JakubSes. 2
SZYMAŃSKI MarekSes. 2
TREJMAN AndrzejSes. 2
HOODROBIN HOOD WARSZAWA
JAWORSKI StanisławSes. 2
KUBAS TomaszSes. 2
TREMBIŃŚKI DariuszSes. 2
TUREK BarnabaSes. 2
TUREK OlafSes. 2
ŻARNOWIECKI WiktorSes. 2
ŻEBROWSKI GrzegorzSes. 2
MKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWA
KOWALSKI RobertSes. 2
KRÓL PiotrSes. 2
MIŁECKI MarcinSes. 2
MRKSMRKS GDAŃSK
JAROSZ MarcinSes. 2
OŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.
LISIECKI RobertSes. 2
PUSUKS PUSZCZA SUPRAŚL
JANKOWSKI JanSes. 2
SIEŃCZUK JacekSes. 2
ROK"ROKIS" RADZYMIN
JEZNACH ArkadiuszSes. 2
MARCINKIEWICZ RobertSes. 1
MICHALAK SławomirSes. 2
SIEMBIDA TomaszSes. 2
SOKOŁOWSKI ArturSes. 2
WYTRYKUS AdamSes. 2
SWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOK
BUKIERT MaciejSes. 2
KULCZYK MichałSes. 2
MILEWSKI KonradSes. 2
SŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAW
JUNCZYK StanisławSes. 1
NAPŁOSZEK SławomirSes. 2
PĘKALSKI RomanSes. 2
PIETRUSIŃSKI LudwikSes. 2
SAPIEJ MateuszSes. 2
SUCHOŃSKI MichałSes. 2
ZALEWSKI MichałSes. 2
UKRUKRAINA
KARPENKO SergiiSes. 2
KARPENKO SwiatSes. 2
RUSINKO JuriySes. 2
ŁKSŁKS RADOM
BRONDEL BartłomiejSes. 2
KLOCHOWICZ MikołajSes. 2
RMMRecurve Master Men
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
KOZAK KornelSes. 3
DRUDRUKARZ WARSZAWA
GARNER AleksanderSes. 3
GARNER JózefSes. 3
STĘPIEŃ AdamSes. 3
GROTGROT RUDA ŚLĄSKA
OLEARCZYK FilipSes. 3
MAZMAZOWSZE TERESIN
SZYMAŃSKI WiktorSes. 3
WACŁAWIAK KacperSes. 3
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
ARKANÓW JanSes. 3
BRYNKIEWICZ OliwerSes. 3
STOMA MichałSes. 3
SURÓWKA MaksymilianSes. 3
MRKSMRKS GDAŃSK
SZYMAŃSKI KamilSes. 3
ORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWA
BIENIAK JanSes. 3
OŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.
MIKSZTA JakubSes. 3
UKRUKRAINA
RUSINKO JuriSes. 3
ŁKSŁKS RADOM
KARASEK GustawSes. 3
WÓJCIK DamianSes. 3
RMWRecurve Master Women
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
KAŻMIERCZAK GabrielaSes. 3
BORBORUTA ZGIERZ
FOLGA AleksandraSes. 3
GUTOWSKA KarolinaSes. 3
DRUDRUKARZ WARSZAWA
ALBRECHCIŃSKA JuliaSes. 3
BARSZCZ ŁucjaSes. 3
GROTGROT RUDA ŚLĄSKA
BALINT EmiliaSes. 3
GRUDZIEŃ KarolinaSes. 3
KUŚ HannaSes. 3
RATYŃSKA KingaSes. 3
MAZMAZOWSZE TERESIN
PAKULA EmiliaSes. 3
MKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWA
PRELWIZ JuliaSes. 3
OŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.
KŁUDKIEWICZ ZuzannaSes. 3
SŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAW
NAPŁOSZEK ZuzannaSes. 3
ŁKSŁKS RADOM
KARASEK HannaSes. 3
WÓJCIK WeronikaSes. 3
RWRecurve Women
Stanowisko
Ranking
Zawodnik
Ses.
BIAHUBAL BIAŁYSTOK
WYSOCKA MartaSes. 1
DRUDRUKARZ WARSZAWA
KRÓL JagienkaSes. 1
ŚWIECZAK AnnaSes. 1
HOODROBIN HOOD WARSZAWA
KRZYŻANEK KrystynaSes. 1
PISKOZUB MonikaSes. 1
WAWRZYŃSKA MartaSes. 1
MAZMAZOWSZE TERESIN
GAJDA JuliaSes. 1
MACIĄGOWSKA AlicjaSes. 1
MACIĄGOWSKA MałgorzataSes. 1
NARLOCH MartaSes. 1
MKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWA
TOŁKACZ SandraSes. 1
MRKSMRKS GDAŃSK
PYZOWSKA PaulinaSes. 1
SŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAW
NAPŁOSZEK KamilaSes. 1
PACZUSKA AnnaSes. 1
SOBIERAJ EwaSes. 1
ŁKSŁKS RADOM
KLOCHOWICZ MagdalenaSes. 1