XI Mi?dzynarodowy Memoria? Karola Hibnera XI Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera
Mazowsze Teresin (MAZ)
Teresin (POL), from 01-02-2020 to 2-02-2020
Lista uczestników wg kraju/klubu
 
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BOGUSŁAWSKI GrzegorzŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
FILIPCZAK GabrielaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
KAŻMIERCZAK GabrielaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
KOTWAS KrzysztofŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
KOZAK KornelŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
LINEK JakubŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
MAKOWSKA AgataŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
MIŚKIEWICZ RoksanaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
WIECZOREK MartynaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
BIAHUBAL BIAŁYSTOK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KĘDZIO PiotrŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
WYSOCKA MartaŁuki klasyczne KobietySes. 1
BORBORUTA ZGIERZ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BŁASZCZYK AleksandraŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
FOLGA AleksandraŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
GUTOWSKA KarolinaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
KLUSKA AgataŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
SZEWCZYK JolantaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
DOLDOLNOŚLĄZAK WROCŁAW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KRÓL HannaŁuki bloczkowe KobietySes. 1
DRUDRUKARZ WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
AKSAMIT MateuszŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
ALBRECHCIŃSKA JuliaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
BARSZCZ ŁucjaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
BARTOSZEK KarolŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
BIEŻUŃSKA MariaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
CHMIELAK TomaszŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
GARNER AleksanderŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
GARNER JózefŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
HUSZCZ MaciejŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
KACZYŃSKI PiotrŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
KARPA KarolŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
KRÓL JagienkaŁuki klasyczne KobietySes. 1
KUCOWSKI GawełŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
MAJSTREWICZ TadeuszŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
MAMROWICZ NikolaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
MICHALAK MaciejŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
MIŁOŻĘBSKA MiraŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
ONISK PawełŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
STĘPIEŃ AdamŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
STĘPIEŃ FranciszekŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
ŚWIECZAK AnnaŁuki klasyczne KobietySes. 1
SZYMAŃSKI JakubŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SZYMAŃSKI MarekŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
TREJMAN AndrzejŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
GROTGROT RUDA ŚLĄSKA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BALINT EmiliaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
BRZEZINA DominikaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
GRUDZIEŃ KarolinaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
KORZONEK PawełŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
KUŚ HannaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
LEPA NataliaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
OLEARCZYK FilipŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
RATYŃSKA DominikaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
RATYŃSKA KingaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
SITEK MaciejŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
SROKA JakubŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
SYNOWIEC MateuszŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
SZŁAPAK AdrianŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
ZIELIŃSKA MartaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
HOODROBIN HOOD WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CHABER AleksanderŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
JAWORSKI StanisławŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
KRZYŻANEK KrystynaŁuki klasyczne KobietySes. 1
KUBAS TomaszŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
PISKOZUB MonikaŁuki klasyczne KobietySes. 1
RAK KrzysztofŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
TREMBIŃŚKI DariuszŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
TUREK BarnabaŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
TUREK OlafŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
WAWRZYŃSKA MartaŁuki klasyczne KobietySes. 1
ŻARNOWIECKI WiktorŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
ŻEBROWSKI GrzegorzŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
HUBHUBERTUS ZALESIE GÓRNE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CIOPCIŃSKI WitloldŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
KULTYS JakubŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
STEMPNIEWSKI JanŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
LZSLZS SKS RASZÓWKA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
WALADA MariuszŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
MAZMAZOWSZE TERESIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BŁASZCZYK SebastianŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
CHOJNACKI DanielŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
CHOJNACKI MichałŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
DYLIK OliwiaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
GAJDA DominikaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
GAJDA JuliaŁuki klasyczne KobietySes. 1
GAWOR DawidŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 1
KAWECKA JuliaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
KOBYLIŃSKA JuliaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
KOPIEC AdrianŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
KOZŁOWSKI DominikŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
KRÓLICZAK SzymonŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
KRYSZKIEWICZ KrystianŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
KUŹMIŃSKA WiktoriaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
MACIĄGOWSKA AlicjaŁuki klasyczne KobietySes. 1
MACIĄGOWSKA MałgorzataŁuki klasyczne KobietySes. 1
MAŁOLEPSZA MariaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
MICHAŁOWSKA AgataŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
NARLOCH MartaŁuki klasyczne KobietySes. 1
NGUYEN MateuszŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
OLCZAK MiłoszŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
ORZECHOWSKI AleksanderŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
PAKULA EmiliaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
RUTKOWSKA AleksandraŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
SKROK NataliaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
ŚWIĄTEK RobertŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
ŚWIERŻEWSKA JoannaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
SZWARCZEWSKA JuliaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
SZYMAŃSKI WiktorŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
WACŁAWIAK KacperŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
WÓJCICKA KlaudiaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
WOŻNIAK IzabelaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
ZYGMUNCIAK AlicjaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
ZYGMUNCIAK MagldalenaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ARKANÓW JanŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
BRYNKIEWICZ OliwerŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
GRZEBIELUCHA FilipŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
GRZELAK KacperŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
KUCHARCZYK MateuszŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
LATKOWSKI JakubŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
MIELNICZUK BartoszŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
PARUS OlgaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
PODBRZESKI PatrykŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
STOMA MichałŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
STOMA WeronikaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
SURÓWKA MaksymilianŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
SZÓSTAK AdriannaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
MKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KOWALSKI RobertŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
KRÓL PiotrŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
MIŁECKI MarcinŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
PRELWIZ JuliaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
TOŁKACZ SandraŁuki klasyczne KobietySes. 1
MRKSMRKS GDAŃSK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CZAJA JuliaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
JAROSZ MarcinŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
KOSECKA JagodaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
PYZOWSKA PaulinaŁuki klasyczne KobietySes. 1
RYTLEWSKI MichałŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
SZYMAŃSKI KamilŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
TOMASZEWICZ KingaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
ORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BIENIAK JanŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
KIESZCZYŃSKA JuliaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
WIRKOWSKA MariannaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
OŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KŁUDKIEWICZ ZuzannaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
LISIECKA EwelinaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
LISIECKI RobertŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
MIKSZTA JakubŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
MUSIAŁ AlicjaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
ŻUK WłodzimierzŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
PUSUKS PUSZCZA SUPRAŚL
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
JANKOWSKI JanŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SIEŃCZUK JacekŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
ROK"ROKIS" RADZYMIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ANTOSIEWICZ MarcinŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
JEZNACH ArkadiuszŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
MARCINKIEWICZ RobertŁuki klasyczne MężczyźniSes. 1
MICHALAK SławomirŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SIEKIERKO KarolŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
SIEMBIDA TomaszŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SOKOŁOWSKI ArturŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
WYTRYKUS AdamŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BUKIERT MaciejŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
BUKIERT MichałŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
KULCZYK MichałŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
MILEWSKI KonradŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
MILEWSKI KonradŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SADOWSKA JuliaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
SŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
DANISZEWSKI FranciszekŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
JUNCZYK StanisławŁuki klasyczne MężczyźniSes. 1
KOBIAŁKA MartynaŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
KRYŃSKI ErykŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
MAZUR NataliaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
NAPŁOSZEK KamilaŁuki klasyczne KobietySes. 1
NAPŁOSZEK SławomirŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
NAPŁOSZEK ZuzannaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
OZDOBA AleksandraŁuki klasyczne Juniorki młodszeSes. 1
PACZUSKA AleksandraŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
PACZUSKA AnnaŁuki klasyczne KobietySes. 1
PĘKALSKI RomanŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
PIETRUSIŃSKI LudwikŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
POKROPEK BarbaraŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
ROGUSKA AlicjaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
SAPIEJ MateuszŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SAŁATA TomaszŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
SOBIERAJ EwaŁuki klasyczne KobietySes. 1
SPUTO JerzyŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
SUCHOŃSKI MichałŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SZYSZKO MichałŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
UHMA PawełŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
ZABOROWSKI PawełŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
ZALEWSKI MichałŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
ŻURKO JoannaŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
UKRUKRAINA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KARPENKO SergiiŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
KARPENKO SwiatŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
KARPENKO SwiatoslawŁuki klasyczne Juniorzy młodsiSes. 2
RUSINKO JuriŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
RUSINKO JuriyŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
SHKOLNYY KostjaŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
SZYMCHAK SeriiŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
X10X10 JAWORZE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
SOBIERAJ CezaryŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
STANIEWICZ RobertŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
ŁKSŁKS RADOM
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BRONDEL BartłomiejŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
KARASEK GustawŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
KARASEK HannaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
KLOCHOWICZ MagdalenaŁuki klasyczne KobietySes. 1
KLOCHOWICZ MikołajŁuki klasyczne MężczyźniSes. 2
WÓJCIK DamianŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
WÓJCIK WeronikaŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3