XI Mi?dzynarodowy Memoria? Karola Hibnera XI Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera
Mazowsze Teresin (MAZ)
Teresin (POL), from 01-02-2020 to 2-02-2020
Lista uczestników w porządku alabetycznym
 
A - B - C - D - F - G
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
AKSAMIT MateuszDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Cadet MenSes. 2
ALBRECHCIŃSKA JuliaDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Master WomenSes. 3
ANTOSIEWICZ MarcinROK"ROKIS" RADZYMINCompound MenSes. 1
ARKANÓW JanMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Master MenSes. 3
BALINT EmiliaGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Master WomenSes. 3
BARSZCZ ŁucjaDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Master WomenSes. 3
BARTOSZEK KarolDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Cadet MenSes. 2
BIENIAK JanORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWARecurve Master MenSes. 3
BIEŻUŃSKA MariaDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Junior WomenSes. 1
BOGUSŁAWSKI Grzegorz5ZGPIĄTKA ZGIERZCompound MenSes. 1
BRONDEL BartłomiejŁKSŁKS RADOMRecurve MenSes. 2
BRYNKIEWICZ OliwerMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Master MenSes. 3
BRZEZINA DominikaGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Cadet WomenSes. 1
BUKIERT MaciejSWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKRecurve MenSes. 2
BUKIERT MichałSWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKRecurve Cadet MenSes. 2
BŁASZCZYK AleksandraBORBORUTA ZGIERZRecurve Junior WomenSes. 1
BŁASZCZYK SebastianMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet MenSes. 2
CHABER AleksanderHOODROBIN HOOD WARSZAWARecurve Junior MenSes. 2
CHMIELAK TomaszDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 2
CHOJNACKI DanielMAZMAZOWSZE TERESINCompound MenSes. 1
CHOJNACKI MichałMAZMAZOWSZE TERESINCompound MenSes. 1
CIOPCIŃSKI WitloldHUBHUBERTUS ZALESIE GÓRNERecurve Cadet MenSes. 2
CZAJA JuliaMRKSMRKS GDAŃSKRecurve Cadet WomenSes. 1
DANISZEWSKI FranciszekSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Junior MenSes. 2
DYLIK OliwiaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet WomenSes. 1
FILIPCZAK Gabriela5ZGPIĄTKA ZGIERZRecurve Cadet WomenSes. 1
FOLGA AleksandraBORBORUTA ZGIERZRecurve Master WomenSes. 3
GAJDA DominikaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Junior WomenSes. 1
GAJDA JuliaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve WomenSes. 1
GARNER AleksanderDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Master MenSes. 3
GARNER JózefDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Master MenSes. 3
GAWOR DawidMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet MenSes. 1
GRUDZIEŃ KarolinaGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Master WomenSes. 3
GRZEBIELUCHA FilipMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet MenSes. 2
GRZELAK KacperMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet MenSes. 2
GUTOWSKA KarolinaBORBORUTA ZGIERZRecurve Master WomenSes. 3
H - J - K
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
HUSZCZ MaciejDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 2
JANKOWSKI JanPUSUKS PUSZCZA SUPRAŚLRecurve MenSes. 2
JAROSZ MarcinMRKSMRKS GDAŃSKRecurve MenSes. 2
JAWORSKI StanisławHOODROBIN HOOD WARSZAWARecurve MenSes. 2
JEZNACH ArkadiuszROK"ROKIS" RADZYMINRecurve MenSes. 2
JUNCZYK StanisławSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 1
KACZYŃSKI PiotrDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Cadet MenSes. 2
KARASEK GustawŁKSŁKS RADOMRecurve Master MenSes. 3
KARASEK HannaŁKSŁKS RADOMRecurve Master WomenSes. 3
KARPA KarolDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Cadet MenSes. 2
KARPENKO SergiiUKRUKRAINARecurve MenSes. 2
KARPENKO SwiatUKRUKRAINARecurve MenSes. 2
KARPENKO SwiatoslawUKRUKRAINARecurve Cadet MenSes. 2
KAWECKA JuliaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet WomenSes. 1
KAŻMIERCZAK Gabriela5ZGPIĄTKA ZGIERZRecurve Master WomenSes. 3
KĘDZIO PiotrBIAHUBAL BIAŁYSTOKRecurve MenSes. 2
KIESZCZYŃSKA JuliaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWARecurve Cadet WomenSes. 1
KLOCHOWICZ MagdalenaŁKSŁKS RADOMRecurve WomenSes. 1
KLOCHOWICZ MikołajŁKSŁKS RADOMRecurve MenSes. 2
KLUSKA AgataBORBORUTA ZGIERZRecurve Cadet WomenSes. 1
KOBIAŁKA MartynaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Cadet WomenSes. 1
KOBYLIŃSKA JuliaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet WomenSes. 1
KOPIEC AdrianMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet MenSes. 2
KORZONEK PawełGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Cadet MenSes. 2
KOSECKA JagodaMRKSMRKS GDAŃSKRecurve Cadet WomenSes. 1
KOTWAS Krzysztof5ZGPIĄTKA ZGIERZRecurve MenSes. 2
KOWALSKI RobertMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve MenSes. 2
KOZAK Kornel5ZGPIĄTKA ZGIERZRecurve Master MenSes. 3
KOZŁOWSKI DominikMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Junior MenSes. 2
KRÓL HannaDOLDOLNOŚLĄZAK WROCŁAWCompound WomenSes. 1
KRÓL JagienkaDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve WomenSes. 1
KRÓL PiotrMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve MenSes. 2
KRÓLICZAK SzymonMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet MenSes. 2
KRYŃSKI ErykSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Junior MenSes. 2
KRYSZKIEWICZ KrystianMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Junior MenSes. 2
KRZYŻANEK KrystynaHOODROBIN HOOD WARSZAWARecurve WomenSes. 1
KUBAS TomaszHOODROBIN HOOD WARSZAWARecurve MenSes. 2
KUCHARCZYK MateuszMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet MenSes. 2
KUCOWSKI GawełDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 2
KULCZYK MichałSWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKRecurve MenSes. 2
KULTYS JakubHUBHUBERTUS ZALESIE GÓRNERecurve Cadet MenSes. 2
KUŚ HannaGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Master WomenSes. 3
KUŹMIŃSKA WiktoriaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet WomenSes. 1
KŁUDKIEWICZ ZuzannaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Recurve Master WomenSes. 3
L - M - N - O
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
LATKOWSKI JakubMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet MenSes. 2
LEPA NataliaGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Cadet WomenSes. 1
LINEK Jakub5ZGPIĄTKA ZGIERZRecurve Cadet MenSes. 2
LISIECKA EwelinaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Recurve Cadet WomenSes. 1
LISIECKI RobertOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Recurve MenSes. 2
MACIĄGOWSKA AlicjaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve WomenSes. 1
MACIĄGOWSKA MałgorzataMAZMAZOWSZE TERESINRecurve WomenSes. 1
MAJSTREWICZ TadeuszDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Junior MenSes. 2
MAKOWSKA Agata5ZGPIĄTKA ZGIERZRecurve Cadet WomenSes. 1
MAMROWICZ NikolaDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Cadet WomenSes. 1
MARCINKIEWICZ RobertROK"ROKIS" RADZYMINRecurve MenSes. 1
MAZUR NataliaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Junior WomenSes. 1
MAŁOLEPSZA MariaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet WomenSes. 1
MICHALAK MaciejDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Junior MenSes. 2
MICHALAK SławomirROK"ROKIS" RADZYMINRecurve MenSes. 2
MICHAŁOWSKA AgataMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet WomenSes. 1
MIELNICZUK BartoszMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet MenSes. 2
MIKSZTA JakubOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Recurve Master MenSes. 3
MILEWSKI KonradSWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKRecurve Cadet MenSes. 2
MILEWSKI KonradSWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKRecurve MenSes. 2
MIŚKIEWICZ Roksana5ZGPIĄTKA ZGIERZRecurve Junior WomenSes. 1
MIŁECKI MarcinMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve MenSes. 2
MIŁOŻĘBSKA MiraDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Junior WomenSes. 1
MUSIAŁ AlicjaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Recurve Cadet WomenSes. 1
NAPŁOSZEK KamilaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve WomenSes. 1
NAPŁOSZEK SławomirSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 2
NAPŁOSZEK ZuzannaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Master WomenSes. 3
NARLOCH MartaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve WomenSes. 1
NGUYEN MateuszMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet MenSes. 2
OLCZAK MiłoszMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet MenSes. 2
OLEARCZYK FilipGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Master MenSes. 3
ONISK PawełDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 2
ORZECHOWSKI AleksanderMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet MenSes. 2
OZDOBA AleksandraSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Cadet WomenSes. 1
P - R - S
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
PACZUSKA AleksandraSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Junior WomenSes. 1
PACZUSKA AnnaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve WomenSes. 1
PAKULA EmiliaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Master WomenSes. 3
PARUS OlgaMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet WomenSes. 1
PĘKALSKI RomanSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 2
PIETRUSIŃSKI LudwikSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 2
PISKOZUB MonikaHOODROBIN HOOD WARSZAWARecurve WomenSes. 1
PODBRZESKI PatrykMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet MenSes. 2
POKROPEK BarbaraSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Junior WomenSes. 1
PRELWIZ JuliaMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve Master WomenSes. 3
PYZOWSKA PaulinaMRKSMRKS GDAŃSKRecurve WomenSes. 1
RAK KrzysztofHOODROBIN HOOD WARSZAWARecurve Junior MenSes. 2
RATYŃSKA DominikaGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Cadet WomenSes. 1
RATYŃSKA KingaGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Master WomenSes. 3
ROGUSKA AlicjaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Junior WomenSes. 1
RUSINKO JuriUKRUKRAINARecurve Master MenSes. 3
RUSINKO JuriyUKRUKRAINARecurve MenSes. 2
RUTKOWSKA AleksandraMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Junior WomenSes. 1
RYTLEWSKI MichałMRKSMRKS GDAŃSKRecurve Cadet MenSes. 2
SADOWSKA JuliaSWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKRecurve Cadet WomenSes. 1
SAPIEJ MateuszSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 2
SAŁATA TomaszSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWCompound MenSes. 1
SHKOLNYY KostjaUKRUKRAINACompound MenSes. 1
SIEKIERKO KarolROK"ROKIS" RADZYMINRecurve Junior MenSes. 2
SIEMBIDA TomaszROK"ROKIS" RADZYMINRecurve MenSes. 2
SIEŃCZUK JacekPUSUKS PUSZCZA SUPRAŚLRecurve MenSes. 2
SITEK MaciejGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Cadet MenSes. 2
SKROK NataliaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Junior WomenSes. 1
SOBIERAJ CezaryX10X10 JAWORZECompound MenSes. 1
SOBIERAJ EwaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve WomenSes. 1
SOKOŁOWSKI ArturROK"ROKIS" RADZYMINRecurve MenSes. 2
SPUTO JerzySŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Cadet MenSes. 2
SROKA JakubGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Cadet MenSes. 2
STANIEWICZ RobertX10X10 JAWORZECompound MenSes. 1
STEMPNIEWSKI JanHUBHUBERTUS ZALESIE GÓRNERecurve Cadet MenSes. 2
STĘPIEŃ AdamDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Master MenSes. 3
STĘPIEŃ FranciszekDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve Cadet MenSes. 2
STOMA MichałMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Master MenSes. 3
STOMA WeronikaMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet WomenSes. 1
SUCHOŃSKI MichałSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 2
SURÓWKA MaksymilianMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Master MenSes. 3
SYNOWIEC MateuszGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Cadet MenSes. 2
SZEWCZYK JolantaBORBORUTA ZGIERZRecurve Junior WomenSes. 1
SZÓSTAK AdriannaMEWAMEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet WomenSes. 1
SZWARCZEWSKA JuliaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet WomenSes. 1
SZYMAŃSKI JakubDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 2
SZYMAŃSKI KamilMRKSMRKS GDAŃSKRecurve Master MenSes. 3
SZYMAŃSKI MarekDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 2
SZYMAŃSKI WiktorMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Master MenSes. 3
SZYMCHAK SeriiUKRUKRAINACompound MenSes. 1
SZYSZKO MichałSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Junior MenSes. 2
SZŁAPAK AdrianGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Cadet MenSes. 2
Ś - T - U - W - Z - Ż
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
ŚWIĄTEK RobertMAZMAZOWSZE TERESINCompound MenSes. 1
ŚWIECZAK AnnaDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve WomenSes. 1
ŚWIERŻEWSKA JoannaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Junior WomenSes. 1
TOMASZEWICZ KingaMRKSMRKS GDAŃSKRecurve Cadet WomenSes. 1
TOŁKACZ SandraMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve WomenSes. 1
TREJMAN AndrzejDRUDRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 2
TREMBIŃŚKI DariuszHOODROBIN HOOD WARSZAWARecurve MenSes. 2
TUREK BarnabaHOODROBIN HOOD WARSZAWARecurve MenSes. 2
TUREK OlafHOODROBIN HOOD WARSZAWARecurve MenSes. 2
UHMA PawełSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Cadet MenSes. 2
WACŁAWIAK KacperMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Master MenSes. 3
WALADA MariuszLZSLZS SKS RASZÓWKACompound MenSes. 1
WAWRZYŃSKA MartaHOODROBIN HOOD WARSZAWARecurve WomenSes. 1
WIECZOREK Martyna5ZGPIĄTKA ZGIERZRecurve Cadet WomenSes. 1
WIRKOWSKA MariannaORKORKAN ŻOLIBORZ WARSZAWARecurve Cadet WomenSes. 1
WÓJCICKA KlaudiaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Junior WomenSes. 1
WÓJCIK DamianŁKSŁKS RADOMRecurve Master MenSes. 3
WÓJCIK WeronikaŁKSŁKS RADOMRecurve Master WomenSes. 3
WOŻNIAK IzabelaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet WomenSes. 1
WYSOCKA MartaBIAHUBAL BIAŁYSTOKRecurve WomenSes. 1
WYTRYKUS AdamROK"ROKIS" RADZYMINRecurve MenSes. 2
ZABOROWSKI PawełSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWCompound MenSes. 1
ZALEWSKI MichałSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 2
ZIELIŃSKA MartaGROTGROT RUDA ŚLĄSKARecurve Cadet WomenSes. 1
ZYGMUNCIAK AlicjaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Cadet WomenSes. 1
ZYGMUNCIAK MagldalenaMAZMAZOWSZE TERESINRecurve Junior WomenSes. 1
ŻARNOWIECKI WiktorHOODROBIN HOOD WARSZAWARecurve MenSes. 2
ŻEBROWSKI GrzegorzHOODROBIN HOOD WARSZAWARecurve MenSes. 2
ŻUK WłodzimierzOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Compound MenSes. 1
ŻURKO JoannaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Junior WomenSes. 1