IX-?? ?????? ???????? ??????? IX-ти ТУРНИР “ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ”
ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ (СК)
ОБЩИНСКА СПОРТНА ЗАЛА "ИВАН ВАЗОВ" - гр. Стара Загора, from 07-02-2020 to 9-02-2020
IX-?? ?????? ???????? ???????
Class & Division Result List - Individual
 
Олимпийски стил - Мъже [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
18m-1
18m-2
Total
10
9
1БАНЧЕВ ИванРС-ДДжамбо 2006292/ 1285/ 15774018
2ХРИСТОВ ЯворСС-ДДинамикс290/ 2285/ 25753820
3ЛАТЕВ АспарухСФ-ЦЦентър279/ 3278/ 45572625
4ДЖАМБАЗОВ ЙорданРС-ДДжамбо 2006278/ 4273/ 85512229
5МИРЧЕВ МирославРС-ДДжамбо 2006270/ 6277/ 55472225
6ВЕЛИКОВ ВенциславСФ-РХРобин Худ271/ 5276/ 65471931
7КАРАНЕШЕВ НиколайСФ-РХРобин Худ262/ 8268/ 95301623
8ЛЕЧЕВ СлавСФ-ФАФеникс Арчъри255/13274/ 75291825
9МИТОВ ИванСФ-ФАФеникс Арчъри267/ 7257/125241723
10ИВАНОВ ИванСФ-ФАФеникс Арчъри243/20280/ 35232121
11АБАДЖИЕВ ГеоргиСЗ-ЗСЗагорски стрелец262/ 9259/105211323
12ДЖОНГАРОВ ИвайлоПД-ХХуни258/10258/115161424
13ДИМИТРОВ ДрагомирСС-ДДинамикс258/11257/135151219
14ФЕДОРОВ СтаниславВА-МСМлади стрелци251/16254/145051323
15ТУЧЕВ ВельоКЗ-РАРаптор Арчери257/12244/185011518
16ПРОДАНОВ ИванСЗ-ЗСЗагорски стрелец247/18244/19491720
17ДАНЕВ НиколайВА-МСМлади стрелци251/15238/224891615
18ВЪТЕВ ВладиславВА-МСМлади стрелци234/23253/15487921
19ХРИСТОВ АлександърСФ-ФАФеникс Арчъри253/14231/244841026
20ЗАГОРСКИ ГанчоСФ-ФАФеникс Арчъри232/24245/174771213
21ИСАЕВ ИсайСФ-РХРобин Худ238/21239/214771119
22ПЕТРОВ ДаниелПД-ХХуни245/19230/264751018
23ТЕМЕЛКОВ АтанасСФ-РХРобин Худ247/17224/274711118
24АЛАБАШЕВ ФилипСФ-ГГабарит236/22235/23471312
25МИТКИН МирославСС-ДДинамикс228/25242/204701115
26ДОБРЕВСКИ СветлинСФ-ФАФеникс Арчъри191/31251/16442616
27БАНКОВ ТеньоСФ-РХРобин Худ219/26209/29428812
28ТЯГОВ НиколайВА-МСМлади стрелци212/28216/28428316
29ТОНЧЕВ ДимитърСФ-ФАФеникс Арчъри216/27205/30421109
30АНАСТАСОВ ИванСЗ-ЗСЗагорски стрелец190/32231/25421515
31ГЕОРГИЕВ АлександърСФ-РХРобин Худ208/29194/31402421
32НЕДЕВ ВелиславСФ-ФАФеникс Арчъри199/30186/3338559
33ВИДОВ ЛюбомирСФ-РХРобин Худ158/35192/3235078
34СТАВРЕВ СтефанПД-ХХуни176/33153/35329312
35МИЛКОВ ИвайлоСФ-ГГабарит142/36180/3432238
36ГАНЧЕВ ДимитърСФ-ГГабарит168/34117/3628516
Олимпийски стил - Жени [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
18m-1
18m-2
Total
10
9
1ДАНАИЛОВА ДобромираСФ-ФАФеникс Арчъри276/ 1288/ 15643418
2НАЙДЕНОВА МаринаСФ-ЦЦентър274/ 2275/ 25492621
3ИВАНОВА ТеодораСФ-ФАФеникс Арчъри268/ 3272/ 35402522
4ГЕОРГИЕВА НиколРС-ДДжамбо 2006255/ 4263/ 45181616
5ВАСИЛЕВА РадкаСФ-РХРобин Худ245/ 6257/ 55021122
6ВЕЛИКОВА НинаСФ-РХРобин Худ249/ 5243/ 6492625
7ЙОТОВА РалицаСФ-РХРобин Худ204/ 7210/ 7414815
8ДИМИТРОВА ИванинаСФ-РХРобин Худ193/ 9197/ 83901012
9ПЕТРАКИЕВА АлбенаСФ-ФАФеникс Арчъри184/11178/ 9362710
10ВАСИЛЕВА ДесиславаСФ-ФАФеникс Арчъри201/ 8158/12359411
11БОГДАНОВА АнкаСЗ-ЗСЗагорски стрелец186/10171/1035747
12ЕЛЕНКОВА ЛилияСФ-РХРобин Худ155/14163/1131858
13ДИМИТРОВА ВелимираСФ-ФАФеникс Арчъри156/13132/1328846
14ДЯНКОВА КатяСЗ-ЗСЗагорски стрелец180/1297/1427775
Олимпийски стил - Младежи [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
18m-1
18m-2
Total
10
9
1СОБЧАК РикардоВТ-ЕЕтър-78264/ 3265/ 15291725
2ВЕЛИКОВ СебастиянСФ-РХРобин Худ267/ 2256/ 25232023
3ПАГУ АлександърВТ-ЕЕтър-78268/ 1250/ 45181322
4ИВАНОВ БоянВТ-ЕЕтър-78253/ 6254/ 3507824
5ЧОРБАДЖИЙСКИ ТервелРС-ДДжамбо 2006257/ 4249/ 55061326
6ПУШКАРОВ СтефанСФ-РХРобин Худ256/ 5244/ 75001218
7ТОДОРОВ КристиянВА-МСМлади стрелци252/ 7246/ 6498923
8КАМИШЕВ ЛюбомирСЗ-ЗСЗагорски стрелец221/11242/ 8463919
9ВЕЛИКОВ ПатрикСФ-РХРобин Худ227/ 9231/ 94581113
10АЛЕКСАНДРОВ ДанаилВА-МСМлади стрелци226/10209/114351318
11СТАМОВ СтаниславВА-МСМлади стрелци228/ 8204/13432616
12ИВАНОВ МартинСФ-ФАФеникс Арчъри203/12229/10432610
13АЛЕКСАНДРОВ АлександърСЗ-ЗСЗагорски стрелец185/13205/12390712
14ВАСИЛЕВ БорисСЗ-ЗСЗагорски стрелец159/14150/1430946
15ПЕТКОВ ЦветанВА-МСМлади стрелци138/15106/1524436
Олимпийски стил - Девойки [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
18m-1
18m-2
Total
10
9
1ДАСКАЛОВА СианаСФ-ФАФеникс Арчъри251/ 2277/ 15281528
2НАЧЕВА Белла-ВикторияСФ-ФАФеникс Арчъри260/ 1257/ 25171822
3ГЕОРГИЕВА СимонРС-ДДжамбо 2006213/ 4201/ 3414616
4ПЕТРОВА КристианаВТ-ЕЕтър-78218/ 3180/ 4398117
5СИНИГЕРСКА РаяСФ-ФАФеникс Арчъри177/ 5141/ 631828
6ХРИСТОВА ГабриелаСЗ-ЗСЗагорски стрелец137/ 6172/ 5309310
7КОСТАДИНОВА ГабриелаСФ-ФАФеникс Арчъри92/ 797/ 718922
Компаунд - Мъже [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
18m-1
18m-2
Total
10
9
1НИКОЛОВ ВикторРС-ДДжамбо 2006289/ 1290/ 15793921
2БАЛДЖИЕВ ЗдравкоПД-ХХуни284/ 2285/ 35692931
3ПОПЕРЕЖАЙ ОлегВИ-ПОВиктория БГ282/ 4284/ 45662634
3ТАСКОВ КирилКЗ-РАРаптор Арчери282/ 4284/ 45662634
5ГЕОРГИЕВ ЙорданКЗ-РАРаптор Арчери281/ 6284/ 45652633
6ВУЧКОВ ДобромирСФ-ГГабарит283/ 3281/105642436
7САПУНДЖИЕВ ГеоргиКЗ-РАРаптор Арчери279/ 8284/ 45632633
8МАТЕВ МартинСФ-ГГабарит279/ 9284/ 45632337
9АХИЛЕ ОвидиоРС-ДДжамбо 2006270/19290/ 15603918
10АВДЖИЕВ РадостинПД-ХХуни278/10282/ 95602334
11МАРКОВ МаринКЗ-РАРаптор Арчери280/ 7276/175561938
12ЙОТОВ ИванРЗ-ААнтибиотик277/12279/135561840
13КОСТАДИНОВ ЙорданБС-БАБелите акули276/13280/125561742
14КАЙКОВ ВеличкоСФ-ФАФеникс Арчъри274/14280/115541838
15ДИМИТРОВ ВенциславСФ-РХРобин Худ273/15277/145501736
16ДОБРЕВ ДаниелРС-ДДжамбо 2006273/16275/185481539
17ДРЪНДЕВ ДанаилКЗ-РАРаптор Арчери271/18277/145481440
18ХАЛАЧЕВ ВладимирБС-БАБелите акули268/23277/145451641
19ДИМИТРОВ КостадинПД-ААтила270/21275/195451339
20ЧИЛИКОВ АнтонБС-БАБелите акули271/17272/205431340
21ИЛИЕВ ЦветомирСФ-ГГабарит277/11265/285421239
22ЖЕЛЕВ ГеоргиСФ-РХРобин Худ270/20270/225401237
23ДЖОНГАРОВ КристианПД-ХХуни267/24269/23536645
24ДИМИТРОВ ДимитърВТ-ЕЕтър-78266/25266/245321636
25ГЪРНЕВСКИ СтефанСФ-РХРобин Худ264/27266/255301138
26ЦЕНОВ КонстантинСФ-ЦЦентър263/28266/26529838
27ТАХМИСЯН ФилипБС-БАБелите акули262/29265/275271328
28ЗАРЧЕВ ВолодяСФ-ФАФеникс Арчъри266/26258/29524444
29СТАНЕВ НиколайВТ-ЕЕтър-78270/22245/33515836
30СЛАВКОВ ХристоПД-ХХуни241/33272/215131035
31БОГДАНОВ ИванСФ-ГГабарит253/30254/30507438
32АКЕРСКИ СеверинСФ-ФАФеникс Арчъри243/32249/31492328
33СТАНЧЕВ СпартакСФ-ФАФеникс Арчъри245/31247/32492229
34САКЕЛАРОВ МартинСФ-ФАФеникс Арчъри158/34214/34372115
Компаунд - Жени [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
18m-1
18m-2
Total
10
9
1ВЕЛИЧКОВА ДенизаСФ-ГГабарит276/ 1282/ 15581842
2ИВАНОВА КалинкаСФ-ФАФеникс Арчъри270/ 3269/ 35391139
3ИВАНОВА СветланаСФ-ФАФеникс Арчъри265/ 4270/ 25351139
4СОТИРОВА ПетяСФ-ФАФеникс Арчъри274/ 2252/ 5526939
5ХЛЕБАРОВА ПетяБС-БАБелите акули251/ 5254/ 45051323
Компаунд - Младежи [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
18m-1
18m-2
Total
10
9
1МИТКИН МирославСС-ДДинамикс275/ 1272/ 15471146
2КРУМОВ ДимитърВТ-ЕЕтър-78267/ 2265/ 2532644
3МИХАЙЛОВ КрасимирСФ-ФАФеникс Арчъри255/ 3256/ 3511434
4МИХАЙЛОВ МихаелКЗ-РАРаптор Арчери99/ 4126/ 4225111
Компаунд - Девойки [After 60 Arrows]
Pos.
Athlete
Country
18m-1
18m-2
Total
10
9
1ПОПЕРЕЖАЙ ДаринаВИ-ПОВиктория БГ279/ 1282/ 15612237
2ТИМОФЕЕВА ЕкатеринаВИ-ПОВиктория БГ274/ 2279/ 25531937
3ИВАНОВА НиколСЗ-ЗСЗагорски стрелец219/ 3196/ 3415420