IX-?? ?????? ???????? ???????
IX-?? ?????? ???????? ???????
???????? ??????? (??)
???????? ??????? ???? "???? ?????" - ??. ????? ??????, 7-9 Feb 2020
IX-?? ?????? ???????? ???????
Participant List ordered by Target
TargetAthleteCountry NameEvent
Квалификации сутрешна сесия 08.02.2020
1AЛЕЧЕВ СлавСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Мъже
1B - 
1CИСАЕВ ИсайСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Мъже
1DАЛАБАШЕВ ФилипСФ-Г - ГАБАРИТОлимпийски стил Мъже
2AМИТОВ ИванСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Мъже
2BПЕТРОВ ДаниелПД-Х - ХУНИОлимпийски стил Мъже
2CТЕМЕЛКОВ АтанасСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Мъже
2DАБАДЖИЕВ ГеоргиСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦОлимпийски стил Мъже
3AНЕДЕВ ВелиславСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Мъже
3BДЖОНГАРОВ ИвайлоПД-Х - ХУНИОлимпийски стил Мъже
3CВЕЛИКОВ ВенциславСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Мъже
3DПРОДАНОВ ИванСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦОлимпийски стил Мъже
4AТОНЧЕВ ДимитърСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Мъже
4BСТАВРЕВ СтефанПД-Х - ХУНИОлимпийски стил Мъже
4CБАНКОВ ТеньоСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Мъже
4DАНАСТАСОВ ИванСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦОлимпийски стил Мъже
5AХРИСТОВ АлександърСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Мъже
5BДАНЕВ НиколайВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИОлимпийски стил Мъже
5CКАРАНЕШЕВ НиколайСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Мъже
5DБАНЧЕВ ИванРС-Д - ДЖАМБО 2006Олимпийски стил Мъже
6AИВАНОВ ИванСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Мъже
6BВЪТЕВ ВладиславВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИОлимпийски стил Мъже
6CГЕОРГИЕВ АлександърСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Мъже
6DДЖАМБАЗОВ ЙорданРС-Д - ДЖАМБО 2006Олимпийски стил Мъже
7AДОБРЕВСКИ СветлинСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Мъже
7BТЯГОВ НиколайВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИОлимпийски стил Мъже
7CВИДОВ ЛюбомирСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Мъже
7DМИРЧЕВ МирославРС-Д - ДЖАМБО 2006Олимпийски стил Мъже
8AЗАГОРСКИ ГанчоСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Мъже
8BФЕДОРОВ СтаниславВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИОлимпийски стил Мъже
8CМИТКИН МирославСС-Д - ДИНАМИКСОлимпийски стил Мъже
8DГАНЧЕВ ДимитърСФ-Г - ГАБАРИТОлимпийски стил Мъже
9AТУЧЕВ ВельоКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИОлимпийски стил Мъже
9B - 
9CХРИСТОВ ЯворСС-Д - ДИНАМИКСОлимпийски стил Мъже
9DМИЛКОВ ИвайлоСФ-Г - ГАБАРИТОлимпийски стил Мъже
10AЛАТЕВ АспарухСФ-Ц - ЦЕНТЪРОлимпийски стил Мъже
10B - 
10CДИМИТРОВ ДрагомирСС-Д - ДИНАМИКСОлимпийски стил Мъже
10D - 
11AАЛЕКСАНДРОВ ДанаилВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИОлимпийски стил Младежи
11BСОБЧАК РикардоВТ-Е - ЕТЪР-78Олимпийски стил Младежи
11CВЕЛИКОВ ПатрикСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Младежи
11DВАСИЛЕВ БорисСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦОлимпийски стил Младежи
12AТОДОРОВ КристиянВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИОлимпийски стил Младежи
12BПАГУ АлександърВТ-Е - ЕТЪР-78Олимпийски стил Младежи
12CВЕЛИКОВ СебастиянСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Младежи
12DЧОРБАДЖИЙСКИ ТервелРС-Д - ДЖАМБО 2006Олимпийски стил Младежи
13AСТАМОВ СтаниславВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИОлимпийски стил Младежи
13BИВАНОВ БоянВТ-Е - ЕТЪР-78Олимпийски стил Младежи
13CПУШКАРОВ СтефанСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Младежи
13DАЛЕКСАНДРОВ АлександърСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦОлимпийски стил Младежи
14AПЕТКОВ ЦветанВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИОлимпийски стил Младежи
14BИВАНОВ МартинСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Младежи
14C - 
14DКАМИШЕВ ЛюбомирСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦОлимпийски стил Младежи
15AКОСТАДИНОВА ГабриелаСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Девойки
15BПЕТРОВА КристианаВТ-Е - ЕТЪР-78Олимпийски стил Девойки
15CСИНИГЕРСКА РаяСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Девойки
15DХРИСТОВА ГабриелаСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦОлимпийски стил Девойки
16AДАСКАЛОВА СианаСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Девойки
16BГЕОРГИЕВА СимонРС-Д - ДЖАМБО 2006Олимпийски стил Девойки
16CНАЧЕВА Белла-ВикторияСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Девойки
16D - 
17A - 
17B - 
17C - 
17D - 
18A - 
18B - 
18C - 
18D - 
Квалификации следобедна сесия 08.02.2020
1AПЕТРАКИЕВА АлбенаСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Жени
1BВЕЛИКОВА НинаСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Жени
1CИВАНОВА ТеодораСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Жени
1DЙОТОВА РалицаСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Жени
2AДИМИТРОВА ВелимираСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Жени
2BВАСИЛЕВА РадкаСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Жени
2CДЯНКОВА КатяСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦОлимпийски стил Жени
2DНАЙДЕНОВА МаринаСФ-Ц - ЦЕНТЪРОлимпийски стил Жени
3AВАСИЛЕВА ДесиславаСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Жени
3BДИМИТРОВА ИванинаСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Жени
3CБОГДАНОВА АнкаСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦОлимпийски стил Жени
3DГЕОРГИЕВА НиколРС-Д - ДЖАМБО 2006Олимпийски стил Жени
4AДАНАИЛОВА ДобромираСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИОлимпийски стил Жени
4BЕЛЕНКОВА ЛилияСФ-РХ - РОБИН ХУДОлимпийски стил Жени
4C - 
4D - 
5AКАЙКОВ ВеличкоСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКомпаунд Мъже
5BСЛАВКОВ ХристоПД-Х - ХУНИКомпаунд Мъже
5CТАХМИСЯН ФилипБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИКомпаунд Мъже
5DНИКОЛОВ ВикторРС-Д - ДЖАМБО 2006Компаунд Мъже
6AСТАНЧЕВ СпартакСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКомпаунд Мъже
6BБАЛДЖИЕВ ЗдравкоПД-Х - ХУНИКомпаунд Мъже
6CЧИЛИКОВ АнтонБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИКомпаунд Мъже
6DАХИЛЕ ОвидиоРС-Д - ДЖАМБО 2006Компаунд Мъже
7AАКЕРСКИ СеверинСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКомпаунд Мъже
7BАВДЖИЕВ РадостинПД-Х - ХУНИКомпаунд Мъже
7CКОСТАДИНОВ ЙорданБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИКомпаунд Мъже
7D - 
8AЗАРЧЕВ ВолодяСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКомпаунд Мъже
8BДЖОНГАРОВ КристианПД-Х - ХУНИКомпаунд Мъже
8CХАЛАЧЕВ ВладимирБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИКомпаунд Мъже
8DДОБРЕВ ДаниелРС-Д - ДЖАМБО 2006Компаунд Мъже
9AСАКЕЛАРОВ МартинСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКомпаунд Мъже
9BТАСКОВ КирилКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИКомпаунд Мъже
9C - 
9DМАТЕВ МартинСФ-Г - ГАБАРИТКомпаунд Мъже
10AДИМИТРОВ ВенциславСФ-РХ - РОБИН ХУДКомпаунд Мъже
10BГЕОРГИЕВ ЙорданКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИКомпаунд Мъже
10CДИМИТРОВ ДимитърВТ-Е - ЕТЪР-78Компаунд Мъже
10DБОГДАНОВ ИванСФ-Г - ГАБАРИТКомпаунд Мъже
11AГЪРНЕВСКИ СтефанСФ-РХ - РОБИН ХУДКомпаунд Мъже
11BДРЪНДЕВ ДанаилКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИКомпаунд Мъже
11CСТАНЕВ НиколайВТ-Е - ЕТЪР-78Компаунд Мъже
11DИЛИЕВ ЦветомирСФ-Г - ГАБАРИТКомпаунд Мъже
12AЖЕЛЕВ ГеоргиСФ-РХ - РОБИН ХУДКомпаунд Мъже
12BСАПУНДЖИЕВ ГеоргиКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИКомпаунд Мъже
12CДИМИТРОВ КостадинПД-А - АТИЛАКомпаунд Мъже
12DВУЧКОВ ДобромирСФ-Г - ГАБАРИТКомпаунд Мъже
13AЦЕНОВ КонстантинСФ-Ц - ЦЕНТЪРКомпаунд Мъже
13BМАРКОВ МаринКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИКомпаунд Мъже
13CЙОТОВ ИванРЗ-А - АНТИБИОТИККомпаунд Мъже
13DПОПЕРЕЖАЙ ОлегВИ-ПО - ВИКТОРИЯ БГКомпаунд Мъже
14AИВАНОВА КалинкаСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКомпаунд Жени
14BХЛЕБАРОВА ПетяБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИКомпаунд Жени
14CИВАНОВА СветланаСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКомпаунд Жени
14DВЕЛИЧКОВА ДенизаСФ-Г - ГАБАРИТКомпаунд Жени
15AСОТИРОВА ПетяСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКомпаунд Жени
15BИВАНОВА НиколСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦКомпаунд Девойки
15CМИТКИН МирославСС-Д - ДИНАМИКСКомпаунд Младежи
15DТИМОФЕЕВА ЕкатеринаВИ-ПО - ВИКТОРИЯ БГКомпаунд Девойки
16AКРУМОВ ДимитърВТ-Е - ЕТЪР-78Компаунд Младежи
16BМИХАЙЛОВ МихаелКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИКомпаунд Младежи
16CМИХАЙЛОВ КрасимирСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКомпаунд Младежи
16DПОПЕРЕЖАЙ ДаринаВИ-ПО - ВИКТОРИЯ БГКомпаунд Девойки
17A - 
17B - 
17C - 
17D - 
18A - 
18B - 
18C - 
18D - 

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter