IX-?? ?????? ???????? ???????
IX-?? ?????? ???????? ???????
???????? ??????? (??)
???????? ??????? ???? "???? ?????" - ??. ????? ??????, 7-9 Feb 2020
IX-?? ?????? ???????? ???????
Participant List ordered by Event
AthleteCountrySessionTarget
CJM - Compound Junior Men
КРУМОВ ДимитърВТ-Е - ЕТЪР-78Квалификации следобедна сесия 08.02.202016A
МИХАЙЛОВ МихаелКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИКвалификации следобедна сесия 08.02.202016B
МИТКИН МирославСС-Д - ДИНАМИКСКвалификации следобедна сесия 08.02.202015C
МИХАЙЛОВ КрасимирСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.202016C
CJW - Compound Junior Women
ПОПЕРЕЖАЙ ДаринаВИ-ПО - ВИКТОРИЯ БГКвалификации следобедна сесия 08.02.202016D
ТИМОФЕЕВА ЕкатеринаВИ-ПО - ВИКТОРИЯ БГКвалификации следобедна сесия 08.02.202015D
ИВАНОВА НиколСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦКвалификации следобедна сесия 08.02.202015B
CM - Compound Men
КОСТАДИНОВ ЙорданБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИКвалификации следобедна сесия 08.02.20207C
ТАХМИСЯН ФилипБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИКвалификации следобедна сесия 08.02.20205C
ХАЛАЧЕВ ВладимирБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИКвалификации следобедна сесия 08.02.20208C
ЧИЛИКОВ АнтонБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИКвалификации следобедна сесия 08.02.20206C
ПОПЕРЕЖАЙ ОлегВИ-ПО - ВИКТОРИЯ БГКвалификации следобедна сесия 08.02.202013D
ДИМИТРОВ ДимитърВТ-Е - ЕТЪР-78Квалификации следобедна сесия 08.02.202010C
СТАНЕВ НиколайВТ-Е - ЕТЪР-78Квалификации следобедна сесия 08.02.202011C
ГЕОРГИЕВ ЙорданКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИКвалификации следобедна сесия 08.02.202010B
ДРЪНДЕВ ДанаилКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИКвалификации следобедна сесия 08.02.202011B
МАРКОВ МаринКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИКвалификации следобедна сесия 08.02.202013B
САПУНДЖИЕВ ГеоргиКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИКвалификации следобедна сесия 08.02.202012B
ТАСКОВ КирилКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИКвалификации следобедна сесия 08.02.20209B
ДИМИТРОВ КостадинПД-А - АТИЛАКвалификации следобедна сесия 08.02.202012C
АВДЖИЕВ РадостинПД-Х - ХУНИКвалификации следобедна сесия 08.02.20207B
БАЛДЖИЕВ ЗдравкоПД-Х - ХУНИКвалификации следобедна сесия 08.02.20206B
ДЖОНГАРОВ КристианПД-Х - ХУНИКвалификации следобедна сесия 08.02.20208B
СЛАВКОВ ХристоПД-Х - ХУНИКвалификации следобедна сесия 08.02.20205B
ЙОТОВ ИванРЗ-А - АНТИБИОТИККвалификации следобедна сесия 08.02.202013C
АХИЛЕ ОвидиоРС-Д - ДЖАМБО 2006Квалификации следобедна сесия 08.02.20206D
ДОБРЕВ ДаниелРС-Д - ДЖАМБО 2006Квалификации следобедна сесия 08.02.20208D
НИКОЛОВ ВикторРС-Д - ДЖАМБО 2006Квалификации следобедна сесия 08.02.20205D
БОГДАНОВ ИванСФ-Г - ГАБАРИТКвалификации следобедна сесия 08.02.202010D
ВУЧКОВ ДобромирСФ-Г - ГАБАРИТКвалификации следобедна сесия 08.02.202012D
ИЛИЕВ ЦветомирСФ-Г - ГАБАРИТКвалификации следобедна сесия 08.02.202011D
МАТЕВ МартинСФ-Г - ГАБАРИТКвалификации следобедна сесия 08.02.20209D
ГЪРНЕВСКИ СтефанСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации следобедна сесия 08.02.202011A
ДИМИТРОВ ВенциславСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации следобедна сесия 08.02.202010A
ЖЕЛЕВ ГеоргиСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации следобедна сесия 08.02.202012A
АКЕРСКИ СеверинСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.20207A
ЗАРЧЕВ ВолодяСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.20208A
КАЙКОВ ВеличкоСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.20205A
САКЕЛАРОВ МартинСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.20209A
СТАНЧЕВ СпартакСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.20206A
ЦЕНОВ КонстантинСФ-Ц - ЦЕНТЪРКвалификации следобедна сесия 08.02.202013A
CW - Compound Women
ХЛЕБАРОВА ПетяБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИКвалификации следобедна сесия 08.02.202014B
ВЕЛИЧКОВА ДенизаСФ-Г - ГАБАРИТКвалификации следобедна сесия 08.02.202014D
ИВАНОВА КалинкаСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.202014A
ИВАНОВА СветланаСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.202014C
СОТИРОВА ПетяСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.202015A
RJM - Recurve Junior Men
АЛЕКСАНДРОВ ДанаилВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИКвалификации сутрешна сесия 08.02.202011A
ПЕТКОВ ЦветанВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИКвалификации сутрешна сесия 08.02.202014A
СТАМОВ СтаниславВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИКвалификации сутрешна сесия 08.02.202013A
ТОДОРОВ КристиянВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИКвалификации сутрешна сесия 08.02.202012A
ИВАНОВ БоянВТ-Е - ЕТЪР-78Квалификации сутрешна сесия 08.02.202013B
ПАГУ АлександърВТ-Е - ЕТЪР-78Квалификации сутрешна сесия 08.02.202012B
СОБЧАК РикардоВТ-Е - ЕТЪР-78Квалификации сутрешна сесия 08.02.202011B
ЧОРБАДЖИЙСКИ ТервелРС-Д - ДЖАМБО 2006Квалификации сутрешна сесия 08.02.202012D
АЛЕКСАНДРОВ АлександърСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦКвалификации сутрешна сесия 08.02.202013D
ВАСИЛЕВ БорисСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦКвалификации сутрешна сесия 08.02.202011D
КАМИШЕВ ЛюбомирСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦКвалификации сутрешна сесия 08.02.202014D
ВЕЛИКОВ ПатрикСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации сутрешна сесия 08.02.202011C
ВЕЛИКОВ СебастиянСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации сутрешна сесия 08.02.202012C
ПУШКАРОВ СтефанСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации сутрешна сесия 08.02.202013C
ИВАНОВ МартинСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.202014B
RJW - Recurve Junior Women
ПЕТРОВА КристианаВТ-Е - ЕТЪР-78Квалификации сутрешна сесия 08.02.202015B
ГЕОРГИЕВА СимонРС-Д - ДЖАМБО 2006Квалификации сутрешна сесия 08.02.202016B
ХРИСТОВА ГабриелаСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦКвалификации сутрешна сесия 08.02.202015D
ДАСКАЛОВА СианаСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.202016A
КОСТАДИНОВА ГабриелаСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.202015A
НАЧЕВА Белла-ВикторияСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.202016C
СИНИГЕРСКА РаяСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.202015C
RM - Recurve Men
ВЪТЕВ ВладиславВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20206B
ДАНЕВ НиколайВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20205B
ТЯГОВ НиколайВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20207B
ФЕДОРОВ СтаниславВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20208B
ТУЧЕВ ВельоКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20209A
ДЖОНГАРОВ ИвайлоПД-Х - ХУНИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20203B
ПЕТРОВ ДаниелПД-Х - ХУНИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20202B
СТАВРЕВ СтефанПД-Х - ХУНИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20204B
БАНЧЕВ ИванРС-Д - ДЖАМБО 2006Квалификации сутрешна сесия 08.02.20205D
ДЖАМБАЗОВ ЙорданРС-Д - ДЖАМБО 2006Квалификации сутрешна сесия 08.02.20206D
МИРЧЕВ МирославРС-Д - ДЖАМБО 2006Квалификации сутрешна сесия 08.02.20207D
АБАДЖИЕВ ГеоргиСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦКвалификации сутрешна сесия 08.02.20202D
АНАСТАСОВ ИванСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦКвалификации сутрешна сесия 08.02.20204D
ПРОДАНОВ ИванСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦКвалификации сутрешна сесия 08.02.20203D
ДИМИТРОВ ДрагомирСС-Д - ДИНАМИКСКвалификации сутрешна сесия 08.02.202010C
МИТКИН МирославСС-Д - ДИНАМИКСКвалификации сутрешна сесия 08.02.20208C
ХРИСТОВ ЯворСС-Д - ДИНАМИКСКвалификации сутрешна сесия 08.02.20209C
АЛАБАШЕВ ФилипСФ-Г - ГАБАРИТКвалификации сутрешна сесия 08.02.20201D
ГАНЧЕВ ДимитърСФ-Г - ГАБАРИТКвалификации сутрешна сесия 08.02.20208D
МИЛКОВ ИвайлоСФ-Г - ГАБАРИТКвалификации сутрешна сесия 08.02.20209D
БАНКОВ ТеньоСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации сутрешна сесия 08.02.20204C
ВЕЛИКОВ ВенциславСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации сутрешна сесия 08.02.20203C
ВИДОВ ЛюбомирСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации сутрешна сесия 08.02.20207C
ГЕОРГИЕВ АлександърСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации сутрешна сесия 08.02.20206C
ИСАЕВ ИсайСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации сутрешна сесия 08.02.20201C
КАРАНЕШЕВ НиколайСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации сутрешна сесия 08.02.20205C
ТЕМЕЛКОВ АтанасСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации сутрешна сесия 08.02.20202C
ДОБРЕВСКИ СветлинСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20207A
ЗАГОРСКИ ГанчоСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20208A
ИВАНОВ ИванСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20206A
ЛЕЧЕВ СлавСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20201A
МИТОВ ИванСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20202A
НЕДЕВ ВелиславСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20203A
ТОНЧЕВ ДимитърСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20204A
ХРИСТОВ АлександърСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации сутрешна сесия 08.02.20205A
ЛАТЕВ АспарухСФ-Ц - ЦЕНТЪРКвалификации сутрешна сесия 08.02.202010A
RW - Recurve Women
ГЕОРГИЕВА НиколРС-Д - ДЖАМБО 2006Квалификации следобедна сесия 08.02.20203D
БОГДАНОВА АнкаСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦКвалификации следобедна сесия 08.02.20203C
ДЯНКОВА КатяСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦКвалификации следобедна сесия 08.02.20202C
ВАСИЛЕВА РадкаСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации следобедна сесия 08.02.20202B
ВЕЛИКОВА НинаСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации следобедна сесия 08.02.20201B
ДИМИТРОВА ИванинаСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации следобедна сесия 08.02.20203B
ЕЛЕНКОВА ЛилияСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации следобедна сесия 08.02.20204B
ЙОТОВА РалицаСФ-РХ - РОБИН ХУДКвалификации следобедна сесия 08.02.20201D
ВАСИЛЕВА ДесиславаСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.20203A
ДАНАИЛОВА ДобромираСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.20204A
ДИМИТРОВА ВелимираСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.20202A
ИВАНОВА ТеодораСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.20201C
ПЕТРАКИЕВА АлбенаСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИКвалификации следобедна сесия 08.02.20201A
НАЙДЕНОВА МаринаСФ-Ц - ЦЕНТЪРКвалификации следобедна сесия 08.02.20202D

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter