IX-?? ?????? ???????? ???????
IX-?? ?????? ???????? ???????
???????? ??????? (??)
???????? ??????? ???? "???? ?????" - ??. ????? ??????, 7-9 Feb 2020
IX-?? ?????? ???????? ???????
Participant List group by Country
AthleteTargetCategorySession
БС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИ
КОСТАДИНОВ Йордан7CКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ТАХМИСЯН Филип5CКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ХАЛАЧЕВ Владимир8CКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ХЛЕБАРОВА Петя14BКомпаунд ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ЧИЛИКОВ Антон6CКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИ
АЛЕКСАНДРОВ Данаил11AОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ВЪТЕВ Владислав6BОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ДАНЕВ Николай5BОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ПЕТКОВ Цветан14AОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СТАМОВ Станислав13AОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ТОДОРОВ Кристиян12AОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ТЯГОВ Николай7BОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ФЕДОРОВ Станислав8BОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ВИ-ПО - ВИКТОРИЯ БГ
ПОПЕРЕЖАЙ Дарина16DКомпаунд ДевойкиКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ПОПЕРЕЖАЙ Олег13DКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ТИМОФЕЕВА Екатерина15DКомпаунд ДевойкиКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ВТ-Е - ЕТЪР-78
ДИМИТРОВ Димитър10CКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ИВАНОВ Боян13BОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
КРУМОВ Димитър16AКомпаунд МладежиКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ПАГУ Александър12BОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ПЕТРОВА Кристиана15BОлимпийски стил ДевойкиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СОБЧАК Рикардо11BОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СТАНЕВ Николай11CКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
КЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИ
ГЕОРГИЕВ Йордан10BКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДРЪНДЕВ Данаил11BКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
МАРКОВ Марин13BКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
МИХАЙЛОВ Михаел16BКомпаунд МладежиКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
САПУНДЖИЕВ Георги12BКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ТАСКОВ Кирил9BКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ТУЧЕВ Вельо9AОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ПД-А - АТИЛА
ДИМИТРОВ Костадин12CКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ПД-Х - ХУНИ
АВДЖИЕВ Радостин7BКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
БАЛДЖИЕВ Здравко6BКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДЖОНГАРОВ Ивайло3BОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ДЖОНГАРОВ Кристиан8BКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ПЕТРОВ Даниел2BОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СЛАВКОВ Христо5BКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
СТАВРЕВ Стефан4BОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
РЗ-А - АНТИБИОТИК
ЙОТОВ Иван13CКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
РС-Д - ДЖАМБО 2006
АХИЛЕ Овидио6DКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
БАНЧЕВ Иван5DОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ГЕОРГИЕВА Никол3DОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ГЕОРГИЕВА Симон16BОлимпийски стил ДевойкиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ДЖАМБАЗОВ Йордан6DОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ДОБРЕВ Даниел8DКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
МИРЧЕВ Мирослав7DОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
НИКОЛОВ Виктор5DКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ЧОРБАДЖИЙСКИ Тервел12DОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ
АБАДЖИЕВ Георги2DОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
АЛЕКСАНДРОВ Александър13DОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
АНАСТАСОВ Иван4DОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
БОГДАНОВА Анка3CОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ВАСИЛЕВ Борис11DОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ДЯНКОВА Катя2CОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ИВАНОВА Никол15BКомпаунд ДевойкиКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
КАМИШЕВ Любомир14DОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ПРОДАНОВ Иван3DОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ХРИСТОВА Габриела15DОлимпийски стил ДевойкиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СС-Д - ДИНАМИКС
ДИМИТРОВ Драгомир10CОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
МИТКИН Мирослав8CОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
МИТКИН Мирослав15CКомпаунд МладежиКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ХРИСТОВ Явор9CОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СФ-Г - ГАБАРИТ
АЛАБАШЕВ Филип1DОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
БОГДАНОВ Иван10DКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ВЕЛИЧКОВА Дениза14DКомпаунд ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ВУЧКОВ Добромир12DКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ГАНЧЕВ Димитър8DОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ИЛИЕВ Цветомир11DКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
МАТЕВ Мартин9DКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
МИЛКОВ Ивайло9DОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СФ-РХ - РОБИН ХУД
БАНКОВ Теньо4CОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ВАСИЛЕВА Радка2BОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ВЕЛИКОВ Венцислав3CОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ВЕЛИКОВ Патрик11CОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ВЕЛИКОВ Себастиян12CОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ВЕЛИКОВА Нина1BОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ВИДОВ Любомир7CОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ГЕОРГИЕВ Александър6CОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ГЪРНЕВСКИ Стефан11AКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДИМИТРОВ Венцислав10AКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДИМИТРОВА Иванина3BОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ЕЛЕНКОВА Лилия4BОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ЖЕЛЕВ Георги12AКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ИСАЕВ Исай1CОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ЙОТОВА Ралица1DОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
КАРАНЕШЕВ Николай5CОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ПУШКАРОВ Стефан13CОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ТЕМЕЛКОВ Атанас2CОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИ
АКЕРСКИ Северин7AКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ВАСИЛЕВА Десислава3AОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДАНАИЛОВА Добромира4AОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДАСКАЛОВА Сиана16AОлимпийски стил ДевойкиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ДИМИТРОВА Велимира2AОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДОБРЕВСКИ Светлин7AОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ЗАГОРСКИ Ганчо8AОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ЗАРЧЕВ Володя8AКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ИВАНОВ Иван6AОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ИВАНОВ Мартин14BОлимпийски стил МладежиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ИВАНОВА Калинка14AКомпаунд ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ИВАНОВА Светлана14CКомпаунд ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ИВАНОВА Теодора1CОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
КАЙКОВ Величко5AКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
КОСТАДИНОВА Габриела15AОлимпийски стил ДевойкиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ЛЕЧЕВ Слав1AОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
МИТОВ Иван2AОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
МИХАЙЛОВ Красимир16CКомпаунд МладежиКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
НАЧЕВА Белла-Виктория16CОлимпийски стил ДевойкиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
НЕДЕВ Велислав3AОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ПЕТРАКИЕВА Албена1AОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
САКЕЛАРОВ Мартин9AКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
СИНИГЕРСКА Рая15CОлимпийски стил ДевойкиКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СОТИРОВА Петя15AКомпаунд ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
СТАНЧЕВ Спартак6AКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ТОНЧЕВ Димитър4AОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ХРИСТОВ Александър5AОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СФ-Ц - ЦЕНТЪР
ЛАТЕВ Аспарух10AОлимпийски стил МъжеКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
НАЙДЕНОВА Марина2DОлимпийски стил ЖениКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ЦЕНОВ Константин13AКомпаунд МъжеКвалификации следобедна сесия 08.02.2020

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter