IX-?? ?????? ???????? ???????
IX-?? ?????? ???????? ???????
???????? ??????? (??)
???????? ??????? ???? "???? ?????" - ??. ????? ??????, 7-9 Feb 2020
IX-?? ?????? ???????? ???????
Participant List in Alphabetical Order
AthleteTargetCountryEventSession
А
АБАДЖИЕВ Георги2DСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
АВДЖИЕВ Радостин7BПД-Х - ХУНИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
АКЕРСКИ Северин7AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
АЛАБАШЕВ Филип1DСФ-Г - ГАБАРИТRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
АЛЕКСАНДРОВ Александър13DСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦRecurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
АЛЕКСАНДРОВ Данаил11AВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИRecurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
АНАСТАСОВ Иван4DСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
АХИЛЕ Овидио6DРС-Д - ДЖАМБО 2006Compound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
Б
БАЛДЖИЕВ Здравко6BПД-Х - ХУНИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
БАНКОВ Теньо4CСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
БАНЧЕВ Иван5DРС-Д - ДЖАМБО 2006Recurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
БОГДАНОВ Иван10DСФ-Г - ГАБАРИТCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
БОГДАНОВА Анка3CСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦRecurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
В
ВАСИЛЕВ Борис11DСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦRecurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ВАСИЛЕВА Десислава3AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ВАСИЛЕВА Радка2BСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ВЕЛИКОВ Венцислав3CСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ВЕЛИКОВ Патрик11CСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ВЕЛИКОВ Себастиян12CСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ВЕЛИКОВА Нина1BСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ВЕЛИЧКОВА Дениза14DСФ-Г - ГАБАРИТCompound WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ВИДОВ Любомир7CСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ВУЧКОВ Добромир12DСФ-Г - ГАБАРИТCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ВЪТЕВ Владислав6BВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
Г
ГАНЧЕВ Димитър8DСФ-Г - ГАБАРИТRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ГЕОРГИЕВ Александър6CСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ГЕОРГИЕВ Йордан10BКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ГЕОРГИЕВА Никол3DРС-Д - ДЖАМБО 2006Recurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ГЕОРГИЕВА Симон16BРС-Д - ДЖАМБО 2006Recurve Junior WomenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ГЪРНЕВСКИ Стефан11AСФ-РХ - РОБИН ХУДCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
Д
ДАНАИЛОВА Добромира4AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДАНЕВ Николай5BВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ДАСКАЛОВА Сиана16AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve Junior WomenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ДЖАМБАЗОВ Йордан6DРС-Д - ДЖАМБО 2006Recurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ДЖОНГАРОВ Ивайло3BПД-Х - ХУНИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ДЖОНГАРОВ Кристиан8BПД-Х - ХУНИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДИМИТРОВ Венцислав10AСФ-РХ - РОБИН ХУДCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДИМИТРОВ Димитър10CВТ-Е - ЕТЪР-78Compound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДИМИТРОВ Драгомир10CСС-Д - ДИНАМИКСRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ДИМИТРОВ Костадин12CПД-А - АТИЛАCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДИМИТРОВА Велимира2AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДИМИТРОВА Иванина3BСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДОБРЕВ Даниел8DРС-Д - ДЖАМБО 2006Compound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДОБРЕВСКИ Светлин7AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ДРЪНДЕВ Данаил11BКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ДЯНКОВА Катя2CСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦRecurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
Е
ЕЛЕНКОВА Лилия4BСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
Ж
ЖЕЛЕВ Георги12AСФ-РХ - РОБИН ХУДCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
З
ЗАГОРСКИ Ганчо8AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ЗАРЧЕВ Володя8AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
И
ИВАНОВ Боян13BВТ-Е - ЕТЪР-78Recurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ИВАНОВ Иван6AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ИВАНОВ Мартин14BСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ИВАНОВА Калинка14AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИCompound WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ИВАНОВА Никол15BСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦCompound Junior WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ИВАНОВА Светлана14CСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИCompound WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ИВАНОВА Теодора1CСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ИЛИЕВ Цветомир11DСФ-Г - ГАБАРИТCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ИСАЕВ Исай1CСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
Й
ЙОТОВ Иван13CРЗ-А - АНТИБИОТИКCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ЙОТОВА Ралица1DСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
К
КАЙКОВ Величко5AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
КАМИШЕВ Любомир14DСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦRecurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
КАРАНЕШЕВ Николай5CСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
КОСТАДИНОВ Йордан7CБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
КОСТАДИНОВА Габриела15AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve Junior WomenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
КРУМОВ Димитър16AВТ-Е - ЕТЪР-78Compound Junior MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
Л
ЛАТЕВ Аспарух10AСФ-Ц - ЦЕНТЪРRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ЛЕЧЕВ Слав1AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
М
МАРКОВ Марин13BКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
МАТЕВ Мартин9DСФ-Г - ГАБАРИТCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
МИЛКОВ Ивайло9DСФ-Г - ГАБАРИТRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
МИРЧЕВ Мирослав7DРС-Д - ДЖАМБО 2006Recurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
МИТКИН Мирослав8CСС-Д - ДИНАМИКСRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
МИТКИН Мирослав15CСС-Д - ДИНАМИКСCompound Junior MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
МИТОВ Иван2AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
МИХАЙЛОВ Красимир16CСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИCompound Junior MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
МИХАЙЛОВ Михаел16BКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИCompound Junior MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
Н
НАЙДЕНОВА Марина2DСФ-Ц - ЦЕНТЪРRecurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
НАЧЕВА Белла-Виктория16CСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve Junior WomenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
НЕДЕВ Велислав3AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
НИКОЛОВ Виктор5DРС-Д - ДЖАМБО 2006Compound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
П
ПАГУ Александър12BВТ-Е - ЕТЪР-78Recurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ПЕТКОВ Цветан14AВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИRecurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ПЕТРАКИЕВА Албена1AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ПЕТРОВ Даниел2BПД-Х - ХУНИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ПЕТРОВА Кристиана15BВТ-Е - ЕТЪР-78Recurve Junior WomenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ПОПЕРЕЖАЙ Дарина16DВИ-ПО - ВИКТОРИЯ БГCompound Junior WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ПОПЕРЕЖАЙ Олег13DВИ-ПО - ВИКТОРИЯ БГCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ПРОДАНОВ Иван3DСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ПУШКАРОВ Стефан13CСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
С
САКЕЛАРОВ Мартин9AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
САПУНДЖИЕВ Георги12BКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
СИНИГЕРСКА Рая15CСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve Junior WomenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СЛАВКОВ Христо5BПД-Х - ХУНИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
СОБЧАК Рикардо11BВТ-Е - ЕТЪР-78Recurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СОТИРОВА Петя15AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИCompound WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
СТАВРЕВ Стефан4BПД-Х - ХУНИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СТАМОВ Станислав13AВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИRecurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
СТАНЕВ Николай11CВТ-Е - ЕТЪР-78Compound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
СТАНЧЕВ Спартак6AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
Т
ТАСКОВ Кирил9BКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ТАХМИСЯН Филип5CБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ТЕМЕЛКОВ Атанас2CСФ-РХ - РОБИН ХУДRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ТИМОФЕЕВА Екатерина15DВИ-ПО - ВИКТОРИЯ БГCompound Junior WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ТОДОРОВ Кристиян12AВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИRecurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ТОНЧЕВ Димитър4AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ТУЧЕВ Вельо9AКЗ-РА - РАПТОР АРЧЕРИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ТЯГОВ Николай7BВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
Ф
ФЕДОРОВ Станислав8BВА-МС - МЛАДИ СТРЕЛЦИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
Х
ХАЛАЧЕВ Владимир8CБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ХЛЕБАРОВА Петя14BБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИCompound WomenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ХРИСТОВ Александър5AСФ-ФА - ФЕНИКС АРЧЪРИRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ХРИСТОВ Явор9CСС-Д - ДИНАМИКСRecurve MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
ХРИСТОВА Габриела15DСЗ-ЗС - ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦRecurve Junior WomenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020
Ц
ЦЕНОВ Константин13AСФ-Ц - ЦЕНТЪРCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
Ч
ЧИЛИКОВ Антон6CБС-БА - БЕЛИТЕ АКУЛИCompound MenКвалификации следобедна сесия 08.02.2020
ЧОРБАДЖИЙСКИ Тервел12DРС-Д - ДЖАМБО 2006Recurve Junior MenКвалификации сутрешна сесия 08.02.2020

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter