SOBK Våren 1
Sundsvall-Ortvikens BK (SOBK)
SOBK Skjuthall Kuben., from 29-01-2020 to 29-01-2020
Resultatlista Skjutstil och åldersklass - individuell
 
Recurve - Knatte 10 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
Total
10
9
1WU Naima7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek260/ 126079
2STEGEBY Olivia7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek256/ 2256710
3HOLMQUIST Ida7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek223/ 322336
4NÄSLUND Emelie7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek201/ 420115
Recurve - Cadet 13 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
Total
10
9
1ALLANIUS Oskar2503Idrottsföreningen Karlsvik276/ 12761311
2BURMAN Fredrik2503Idrottsföreningen Karlsvik275/ 2275139
3SJÖBOM Rasmus7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek254/ 325469
4HANSSON Robin7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek247/ 424779
5NÄSLUND Leo7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek115/ 511512
Recurve - Cadet 13 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
Total
10
9
1ANDERSSON Freya7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek265/ 1265812
2ASPLUND Ingrid7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek249/ 224958
3WAHLBERG Emma7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek242/ 324206
4LARSSON Sanna7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek238/ 4238310
5NILSSON Linnea4080Timrå AIF217/ 521725
Recurve - Junior 16 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
Total
10
9
1STRID André4080Timrå AIF277/ 12771115
2SUNDSTRÖM Albin4080Timrå AIF259/ 2259514
3WESTLING Herman7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek257/ 32571210
4BERGMAN Alfons2503Idrottsföreningen Karlsvik247/ 424757
5KILANDER Måns2503Idrottsföreningen Karlsvik214/ 521428
Recurve - Junior 16 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
Total
10
9
1ZERROUKI Aicha2503Idrottsföreningen Karlsvik268/ 1268119
2DECKER Emma2503Idrottsföreningen Karlsvik251/ 225176
3LIND Cecilia7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek232/ 323218
4SÖDERBERG Regina7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek182/ 418214
5JOHANSSON Julia7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek160/ 516033
Recurve - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
Total
10
9
1NILSSON Stefan2503Idrottsföreningen Karlsvik281/ 12811413
2WINSTEN Markus2503Idrottsföreningen Karlsvik268/ 22681112
3RAMMUS Christian2503Idrottsföreningen Karlsvik251/ 325194
4ALLANIUS Pär2503Idrottsföreningen Karlsvik232/ 423255
5SUNDSTRÖM Tomas4080Timrå AIF201/ 520123
6KARLSSON Ulf4080Timrå AIF176/ 617602
Recurve - Elit Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
Total
10
9
1GRÄFTEGÅRD Carina20980Stocka BSK264/ 1264912
2NILSSON Therése2503Idrottsföreningen Karlsvik254/ 2254415
Recurve - Senior 21 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
Total
10
9
1BRANDER Pernilla4080Timrå AIF206/ 120634
Barebow - Junior 16 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
Total
10
9
1WALLIN Emil4080Timrå AIF240/ 124038
Compound - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
Total
10
9
1ÅKERLUND Gullimar4080Timrå AIF276/ 1276918
2ÖSTMAN Per4080Timrå AIF273/ 22731112
3ERIKSSON Kent7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek270/ 3270423
Longbow - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
Total
10
9
1HÖÖG Mattias4080Timrå AIF261/ 126179
2SÖDERBERG Leif20980Stocka BSK249/ 2249015
Longbow - Elit Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
Total
10
9
1HOLMGREN Susanne2503Idrottsföreningen Karlsvik251/ 125195
2BOIJA Linn7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek201/ 220101
3WISTRÖM Sofie7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek199/ 319915
Instinctive - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
Total
10
9
1CARLSSON Lennart7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek274/ 1274158
2EDFAST Stig7850Sundsvall-Ortvikens Bågskyttek233/ 223336