SOBK Våren 1
Sundsvall-Ortvikens BK (SOBK)
SOBK Skjuthall Kuben., from 29-01-2020 to 29-01-2020
Deltagarlista grupperad på tavla
 
Omgång 1
Tavla
Skytt
Förening/Land
Klubb-/Landsnamn
Tävling
2AHOLMQUIST Ida7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Knatte 10 Damer
2BSTEGEBY Olivia7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Knatte 10 Damer
3AWU Naima7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Knatte 10 Damer
3BNÄSLUND Emelie7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Knatte 10 Damer
4AJAKOBSSON Torsten7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Knatte 10 Herrar
5AANDERSSON Freya7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Cadet 13 Damer
5BASPLUND Ingrid7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Cadet 13 Damer
6AGOTTVALL Hanna7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Cadet 13 Damer
6BNILSSON Linnea4080TIMRÅ AIFRecurve Cadet 13 Damer
7ALARSSON Sanna7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Cadet 13 Damer
7BWAHLBERG Emma7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Cadet 13 Damer
8AALLANIUS Oskar2503IDROTTSFÖRENINGEN KARLSVIKRecurve Cadet 13 Herrar
8BHANSSON Robin7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Cadet 13 Herrar
9ABURMAN Fredrik2503IDROTTSFÖRENINGEN KARLSVIKRecurve Cadet 13 Herrar
9BNÄSLUND Leo7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Cadet 13 Herrar
10ASJÖBOM Rasmus7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Cadet 13 Herrar
Omgång 2
Tavla
Skytt
Förening/Land
Klubb-/Landsnamn
Tävling
1AERIKSSON Kent7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKCompound Elit Herrar
1BÅKERLUND Gullimar4080TIMRÅ AIFCompound Elit Herrar
1CÖSTMAN Per4080TIMRÅ AIFCompound Elit Herrar
1DWALLIN Emil4080TIMRÅ AIFBarebow Junior 16 Herrar
2ACARLSSON Lennart7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKInstinctive Elit Herrar
2CEDFAST Stig7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKInstinctive Elit Herrar
2DWINKLER Sven33994BSK IGGESUNDInstinctive Elit Herrar
3AARONSSON Eva4080TIMRÅ AIFLongbow Elit Damer
3BBOIJA Linn7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKLongbow Elit Damer
3CWISTRÖM Sofie7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKLongbow Elit Damer
4AHOLMGREN Susanne2503IDROTTSFÖRENINGEN KARLSVIKLongbow Elit Damer
4CHÖÖG Mattias4080TIMRÅ AIFLongbow Elit Herrar
4DJOHANSSON Ola33994BSK IGGESUNDLongbow Elit Herrar
5ASUNDBERG Liam33994BSK IGGESUNDLongbow Elit Herrar
5BSVEDBERG Jan-olov33994BSK IGGESUNDLongbow Elit Herrar
5CSÖDERBERG Leif20980STOCKA BSKLongbow Elit Herrar
6ADECKER Emma2503IDROTTSFÖRENINGEN KARLSVIKRecurve Junior 16 Damer
6BLIND Cecilia7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Junior 16 Damer
6CSÖDERBERG Regina7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Junior 16 Damer
6DZERROUKI Aicha2503IDROTTSFÖRENINGEN KARLSVIKRecurve Junior 16 Damer
7AJOHANSSON Julia7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Junior 16 Damer
7BBERGMAN Alfons2503IDROTTSFÖRENINGEN KARLSVIKRecurve Junior 16 Herrar
7CSTRID André4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 Herrar
7DWESTLING Herman7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEKRecurve Junior 16 Herrar
8ASUNDSTRÖM Albin4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 Herrar
8BKILANDER Måns2503IDROTTSFÖRENINGEN KARLSVIKRecurve Junior 16 Herrar
8CALLANIUS Pär2503IDROTTSFÖRENINGEN KARLSVIKRecurve Elit Herrar
8DKARLSSON Ulf4080TIMRÅ AIFRecurve Elit Herrar
9ANILSSON Stefan2503IDROTTSFÖRENINGEN KARLSVIKRecurve Elit Herrar
9BRAMMUS Christian2503IDROTTSFÖRENINGEN KARLSVIKRecurve Elit Herrar
9CSUNDSTRÖM Tomas4080TIMRÅ AIFRecurve Elit Herrar
9DWINSTEN Markus2503IDROTTSFÖRENINGEN KARLSVIKRecurve Elit Herrar
10ABRANDER Pernilla4080TIMRÅ AIFRecurve Elit Damer
10BGRÄFTEGÅRD Carina20980STOCKA BSKRecurve Elit Damer
10CNILSSON Therése2503IDROTTSFÖRENINGEN KARLSVIKRecurve Elit Damer