SOBK Våren 1
Sundsvall-Ortvikens BK (SOBK)
SOBK Skjuthall Kuben., from 29-01-2020 to 29-01-2020
Deltagarlista grupperad på land/förening
 
2503IDROTTSFÖRENINGEN KARLSVIK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ALLANIUS Oskar8ARecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
ALLANIUS Pär8CRecurve Elit HerrarOmg. 2
BERGMAN Alfons7BRecurve Junior 16 HerrarOmg. 2
BURMAN Fredrik9ARecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
DECKER Emma6ARecurve Junior 16 DamerOmg. 2
HOLMGREN Susanne4ALongbow Elit DamerOmg. 2
KILANDER Måns8BRecurve Junior 16 HerrarOmg. 2
NILSSON Stefan9ARecurve Elit HerrarOmg. 2
NILSSON Therése10CRecurve Elit DamerOmg. 2
RAMMUS Christian9BRecurve Elit HerrarOmg. 2
WINSTEN Markus9DRecurve Elit HerrarOmg. 2
ZERROUKI Aicha6DRecurve Junior 16 DamerOmg. 2
4080TIMRÅ AIF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ÅKERLUND Gullimar1BCompound Elit HerrarOmg. 2
ARONSSON Eva3ALongbow Elit DamerOmg. 2
BRANDER Pernilla10ARecurve Elit DamerOmg. 2
HÖÖG Mattias4CLongbow Elit HerrarOmg. 2
KARLSSON Ulf8DRecurve Elit HerrarOmg. 2
NILSSON Linnea6BRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
ÖSTMAN Per1CCompound Elit HerrarOmg. 2
STRID André7CRecurve Junior 16 HerrarOmg. 2
SUNDSTRÖM Albin8ARecurve Junior 16 HerrarOmg. 2
SUNDSTRÖM Tomas9CRecurve Elit HerrarOmg. 2
WALLIN Emil1DBarebow Junior 16 HerrarOmg. 2
7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BÅGSKYTTEK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ANDERSSON Freya5ARecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
ASPLUND Ingrid5BRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
BOIJA Linn3BLongbow Elit DamerOmg. 2
CARLSSON Lennart2AInstinctive Elit HerrarOmg. 2
EDFAST Stig2CInstinctive Elit HerrarOmg. 2
ERIKSSON Kent1ACompound Elit HerrarOmg. 2
GOTTVALL Hanna6ARecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
HANSSON Robin8BRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
HOLMQUIST Ida2ARecurve Knatte 10 DamerOmg. 1
JAKOBSSON Torsten4ARecurve Knatte 10 HerrarOmg. 1
JOHANSSON Julia7ARecurve Junior 16 DamerOmg. 2
LARSSON Sanna7ARecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
LIND Cecilia6BRecurve Junior 16 DamerOmg. 2
NÄSLUND Emelie3BRecurve Knatte 10 DamerOmg. 1
NÄSLUND Leo9BRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
SJÖBOM Rasmus10ARecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
SÖDERBERG Regina6CRecurve Junior 16 DamerOmg. 2
STEGEBY Olivia2BRecurve Knatte 10 DamerOmg. 1
WAHLBERG Emma7BRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
WESTLING Herman7DRecurve Junior 16 HerrarOmg. 2
WISTRÖM Sofie3CLongbow Elit DamerOmg. 2
WU Naima3ARecurve Knatte 10 DamerOmg. 1
20980STOCKA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
GRÄFTEGÅRD Carina10BRecurve Elit DamerOmg. 2
SÖDERBERG Leif5CLongbow Elit HerrarOmg. 2
33994BSK IGGESUND
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
JOHANSSON Ola4DLongbow Elit HerrarOmg. 2
SUNDBERG Liam5ALongbow Elit HerrarOmg. 2
SVEDBERG Jan-olov5BLongbow Elit HerrarOmg. 2
WINKLER Sven2DInstinctive Elit HerrarOmg. 2