Hoyt Lowlands Shootout Indoor 2019-2020 Stage 5 Hoyt Lowlands Shootout Indoor 2019-2020 Stage 5
HandBoogSchutterij Almere (HBSA)
Almere, from 19-01-2020 to 19-01-2020
Hoyt Lowlands Shootout Indoor 2019-2020 Stage 5
klasse en divisie Resultaat - Individueel
 
Compound - Heren [Na 60 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
18m-1
18m-2
Totale score
10
9
1SNELDER Rik1230ABC Taxus Arnhem293/ 1299/ 1592528
2STAS Hareld1103Rozen van Oranje Heeze290/ 2289/ 35793921
3VERWOERDT Max1079Landmans Eendracht Wanroij288/ 3290/ 25783822
4LAZAREVIC Danijel1312HBS Almere283/ 4288/ 45713129
5KLAASSEN Roy1312HBS Almere282/ 5287/ 55693225
6MEULEN VAN DER Roy1312HBS Almere282/ 6282/ 65642534
7WARNARS Casper1312HBS Almere282/ 7281/ 75632533
8KAMP VAN DE Robert1230ABC Taxus Arnhem280/ 8279/ 85592039
9DEPTULA Martin2901Bfh278/10278/ 95562430
10MULDER Vincent1229Artemis '79 Utrecht278/11275/115531347
11GROTENHUIS Henri1315Pr Willem Alexander Hulshorst279/ 9272/125512034
12VERLOUW Joost1016Oude Doelen Roosendaal274/12276/105501737
Compound - Dames [Na 60 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
18m-1
18m-2
Totale score
10
9
1STAS-COUWENBERG Martine1103Rozen van Oranje Heeze283/ 1289/ 15723228
2DEPTULA Tanja2901Bfh282/ 2282/ 25642534
3BERG - HOUFFELAAR VAN DEN Yvonne1236HBSV Assumburg Heemskerk278/ 3266/ 35441444
4VEERMAN Maria1229Artemis '79 Utrecht252/ 4228/ 4480429
Recurve - Heren [Na 60 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
18m-1
18m-2
Totale score
10
9
1BROEKSMA Gijs1363Robin Hood Steenwijk291/ 1293/ 15844514
2DAMAN Patrik164Koninklijke Hertog van Brabant282/ 2282/ 25643123
3KRIJGSMAN Kristian1312HBS Almere273/ 5278/ 45512918
4ETTINGER VAN Axel1006HKS Zoetermeer274/ 4277/ 55512327
5PARDOEL Ruud1006HKS Zoetermeer266/10274/ 65401926
6DIJKSTRA Jesse1312HBS Almere272/ 6268/125401925
7SCHIPPER Niek1230ABC Taxus Arnhem266/11271/ 85371924
8ANGEVARE Tobias1243MBSOV/Noordkop Den Helder268/ 7269/105371432
9CROIX DE LA Bas1363Robin Hood Steenwijk267/ 8269/105361924
10PLEITER Denzel1312HBS Almere255/13280/ 35352229
11BOER DE Joeri1391Eemschutters Wedstrijd HV Soes266/ 9257/145231817
12LUIJENDIJK Ernst1243MBSOV/Noordkop Den Helder249/16273/ 75221526
13BIJKERK Gerben1363Robin Hood Steenwijk276/ 3245/185211426
14KIJLSTRA John1236HBSV Assumburg Heemskerk251/15269/ 95201523
15EYS VAN Norbert1315Pr Willem Alexander Hulshorst258/12262/135201422
16BOON Eoek1060Alliance d'Amitié Ulvenhout254/14251/165051417
17PANHUIJSEN Rens1312HBS Almere248/17256/155041222
18DODEMONT Remon1081Ons Genoegen Nistelrode236/18248/17484617
19SLOTEN VAN Cor1338HBS Emmeloord235/19236/204711018
20MARTENS Cornelis1363Robin Hood Steenwijk215/20240/194551013
Recurve - Dames [Na 60 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
18m-1
18m-2
Totale score
10
9
1WINKEL VAN DER Laura1098OGIO Eindhoven291/ 1291/ 15824316
2DEDEN Esther1312HBS Almere283/ 2273/ 45562232
3POLS Jennifer1001Frederik Hendrik Delft275/ 3274/ 35492326
4POST Jasmijn1312HBS Almere269/ 5275/ 25442324
5HOLLANDER Ilona1241HS Hilversum275/ 3258/ 75331730
6GROOT DE Shakira1045Landmans Unie Schijndel264/ 6265/ 55291429
7WINKLER Yael1006HKS Zoetermeer258/ 7264/ 65221422
8JONGMANS Jolanda1363Robin Hood Steenwijk257/ 8253/ 85101922
9ZANDBERG Ester1363Robin Hood Steenwijk257/ 9249/ 95061227
10HEIJMANS Annika1098OGIO Eindhoven207/10224/10431122
Barebow - Dames en Heren [Na 60 pijlen]
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
18m-1
18m-2
Totale score
10
9
1SCHUTTE Nico1357De Vrijheid Zuidlaren267/ 1266/ 15331427
2KUP Marijn1310Goja Schutters Culemborg231/ 3257/ 24881316
3HAAN DE Ron1249Waterlandschutters Purmerend234/ 2245/ 3479817
4DURRANT Gail1397S.V. Alphen Alphen210/ 4223/ 5433813
5MULDER Judith1249Waterlandschutters Purmerend173/ 5228/ 4401513