Hoyt Lowlands Shootout Indoor 2019-2020 Stage 5 Hoyt Lowlands Shootout Indoor 2019-2020 Stage 5
HandBoogSchutterij Almere (HBSA)
Almere, from 19-01-2020 to 19-01-2020
Hoyt Lowlands Shootout Indoor 2019-2020 Stage 5
Deelnemers gesorteerd op wedstrijd
 
BUBarebow Dames en Heren
Doel
Rang
Sporter
Ses.
1249WATERLANDSCHUTTERS PURMEREND
013AHAAN DE RonSes. 1
015AMULDER JudithSes. 1
1310GOJA SCHUTTERS CULEMBORG
014AKUP MarijnSes. 1
1357DE VRIJHEID ZUIDLAREN
016ASCHUTTE NicoSes. 1
1397S.V. ALPHEN ALPHEN
012ADURRANT GailSes. 1
CDCompound Dames
Doel
Rang
Sporter
Ses.
1103ROZEN VAN ORANJE HEEZE
002BSTAS-COUWENBERG MartineSes. 1
1229ARTEMIS '79 UTRECHT
004BVEERMAN MariaSes. 1
1236HBSV ASSUMBURG HEEMSKERK
006ABERG - HOUFFELAAR VAN DEN YvonneSes. 1
2901BFH
004DDEPTULA TanjaSes. 1
CHCompound Heren
Doel
Rang
Sporter
Ses.
1016OUDE DOELEN ROOSENDAAL
003DVERLOUW JoostSes. 1
1079LANDMANS EENDRACHT WANROIJ
004AVERWOERDT MaxSes. 1
1103ROZEN VAN ORANJE HEEZE
003BSTAS HareldSes. 1
1229ARTEMIS '79 UTRECHT
005BMULDER VincentSes. 1
1230ABC TAXUS ARNHEM
002CKAMP VAN DE RobertSes. 1
003CSNELDER RikSes. 1
1312HBS ALMERE
001AKLAASSEN RoySes. 1
005CLAZAREVIC DanijelSes. 1
002AMEULEN VAN DER RoySes. 1
003AWARNARS CasperSes. 1
1315PR WILLEM ALEXANDER HULSHORST
004CGROTENHUIS HenriSes. 1
2901BFH
005DDEPTULA MartinSes. 1
RDRecurve Dames
Doel
Rang
Sporter
Ses.
1001FREDERIK HENDRIK DELFT
012CPOLS JenniferSes. 1
1006HKS ZOETERMEER
014CWINKLER YaelSes. 1
1045LANDMANS UNIE SCHIJNDEL
012BGROOT DE ShakiraSes. 1
1098OGIO EINDHOVEN
008BHEIJMANS AnnikaSes. 1
007BWINKEL VAN DER LauraSes. 1
1241HS HILVERSUM
012DHOLLANDER IlonaSes. 1
1312HBS ALMERE
009DDEDEN EstherSes. 1
011APOST JasmijnSes. 1
1363ROBIN HOOD STEENWIJK
011CJONGMANS JolandaSes. 1
015DZANDBERG EsterSes. 1
RHRecurve Heren
Doel
Rang
Sporter
Ses.
1006HKS ZOETERMEER
011BETTINGER VAN AxelSes. 1
010BPARDOEL RuudSes. 1
1060ALLIANCE D'AMITIÉ ULVENHOUT
013BBOON EoekSes. 1
1081ONS GENOEGEN NISTELRODE
014BDODEMONT RemonSes. 1
1230ABC TAXUS ARNHEM
016DSCHIPPER NiekSes. 1
1236HBSV ASSUMBURG HEEMSKERK
015BKIJLSTRA JohnSes. 1
1243MBSOV/NOORDKOP DEN HELDER
010DANGEVARE TobiasSes. 1
009BLUIJENDIJK ErnstSes. 1
1312HBS ALMERE
010ADIJKSTRA JesseSes. 1
007AKRIJGSMAN KristianSes. 1
008APANHUIJSEN RensSes. 1
009APLEITER DenzelSes. 1
1315PR WILLEM ALEXANDER HULSHORST
013DEYS VAN NorbertSes. 1
1338HBS EMMELOORD
013CSLOTEN VAN CorSes. 1
1363ROBIN HOOD STEENWIJK
010CBIJKERK GerbenSes. 1
009CBROEKSMA GijsSes. 1
008CCROIX DE LA BasSes. 1
007CMARTENS CornelisSes. 1
1391EEMSCHUTTERS WEDSTRIJD HV SOES
016CBOER DE JoeriSes. 1
164KONINKLIJKE HERTOG VAN BRABANT
008DDAMAN PatrikSes. 1