2020 Arizona State Indoor Championships 2020 Arizona State Indoor Championships
Desert Sky Archers (DSA)
Ben Avery Shooting Facility, from 18-01-2020 to 26-01-2020
Participant List ordered by Target
 
Compound Sat/Sun AM
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
1AMILLER TravisTMOCompound Men
2ABROWN RolandAACCompound Masters 70 Men
2BGRANATA RichardTMOCompound Master 50 Men
2CCRONIN BrianTMOCompound Master 50 Men
2DMILLER JenaTMOCompound Women
3ASMITH WaltNONECompound Masters 60 Men
3BCRONIN DeannaTMOCompound Master 50 Women
3CMORAN BretNONECompound Masters 60 Men
3DFAWCETT DavidTMOCompound Master 50 Men
3DNICKELS DianaPAABarebow Masters 60 Women
4AKESTER CharlieRCBCompound Master 50 Men
4BPEARSON FrankFPACompound Masters 70 Men
4CMORAN ChrisNONECompound Master 50 Women
4DGARRA JimCKCompound Master 50 Men
5ALEVARIO TravisCKCompound Junior Men
5BHICKS KimDSACompound Women
5CSTONECIPHER ChancePSECompound Junior Men
5DCLEGHORN AlexandraPVACompound Cadet Women
6AAMUNDSEN KielDSACompound Cadet Men
6BSTANFIELD TylerCKCompound Cadet Men
6CPATE ReganPSECompound Cadet Women
6DSCHLIEF MadisonCKCompound Junior Women
7AHENSBERRY KevinNONECompound Men
7BADKINS PrestonTMOCompound Cadet Men
7CTERSEY KolinDDCompound Junior Men
7DWEBSTER JohnABFCompound Masters 60 Men
8ABRADENBERGER KarlCKCompound Masters 60 Men
8BBUTTERFIELD LarryCKCompound Masters 60 Men
8CMILLER DavidNONECompound Masters 60 Men
8DBABB RonnieRCBCompound Masters 70 Men
9AGARRA SeaneCKCompound Cadet Women
9BPEARSON BeckyFPACompound Masters 60 Women
9CSTEINESS HarleighCKCompound Cadet Women
9DSTRINGHAM AdamCKCompound Men
10BRIST BrensonCKCompound Cadet Men
10CSMITH ShayleeDSACompound Cub Women
10DO'BRIEN EllaCKCompound Cub Women
11BHELMAN HaleyCKCompound Cub Women
11CLICKFELDT ColePATCCompound Bowman Men
11DKIMPLE DrakeCKCompound Cadet Men
12ASTANFIELD HunterCKCompound Bowman Men
12BMORRIS CamerynCKCompound Cub Women
12CLICKFELDT CameronPATCCompound Cub Women
13ATERCERO IsabellaDSACompound Cub Women
13CNUGENT MollyAZRecurve Women
13DKOLB MikieCKCompound Bowman Men
Compound Sat/Sun PM
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
2ASCHRAND MarkTMOVisually Impaired Men
2DWAGNER BradleyAACCompound Master 50 Men
3ABELZNER CaytiePVACompound Masters 60 Women
3BBACHMAN TylerDSACompound Men
3CCUCHIARA HeatherDSACompound Women
3DDAVIS MorganNONECompound Men
4AALIHODZIC AllenDSACompound Cadet Men
4BLORD StephanieDSACompound Master 50 Women
4CPOLLEI JordonNONECompound Men
4DFRENCH CooperPSECompound Men
5ABACHMAN RyanDSACompound Junior Men
5BBORELLI KolbePATCCompound Cadet Men
5CCARLSON ChloeCKCompound Cadet Women
5DBRANCH AmandaDCJCompound Cadet Women
6APOLLEI TomNONECompound Master 50 Men
6BREUTER KellyDDCompound Cadet Women
6CVEIDMARK III ArvidDSACompound Master 50 Men
6DYEE SpencerDSACompound Junior Men
7AMERRITT AshlynGCUCompound Collegiate Women
7BVEIDMARK ReeseDSACompound Junior Women
7CREED GraceDSACompound Junior Women
7DHANSEMANN IsabellaGCUCompound Collegiate Women
8ABELZNER StevenPVACompound Masters 60 Men
8CORTH RichardPVACompound Masters 70 Men
8DCARTER GaiusAAECompound Men
9AWAGNER ThompsonAACCompound Junior Men
9BSTROJEK TrevorPATCCompound Cadet Men
9COH MatthewNONECompound Cub Men
9DKELLER Elisa3GCompound Junior Women
10ALORD NicoleDSACompound Junior Women
10BHENDRICKSON StoneALCCompound Cadet Men
10CHASH DavidNONECompound Master 50 Men
10DNEWBY KeithAZCompound Masters 60 Men
11AGRAHAM LillyDSACompound Cadet Women
11BBECK SawyerDCJCompound Bowman Men
11CFISK PatrickAAACompound Men
11DBRUNKO KenCKCompound Master 50 Men
12AREED Aiden3GCompound Cub Men
12BKRIEDLER KaitlinDSACompound Cub Women
12CJONES DylonDCJCompound Cub Men
12DAINSWORTH CailynNONECompound Cadet Women
13AMILLER ElekUOFACompound Junior Men
13BMARTIN BrandonRCBCompound Men
Recurve Sat/Sun AM
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
1ARICHARDS MelodyPATCBarebow Women
1BMILLER PaulDSABarebow Masters 60 Men
1COLENSKI MattUOFABarebow Men
1DBENNETT EricCKRecurve Men
2ABEERY BrianCKBarebow Masters 60 Men
2BSMITH BrendaPVABarebow Masters 60 Women
2CLARD KelseyAAARecurve Women
2DCANNON TomCKBarebow Masters 60 Men
3ASTREEPER HunterNONERecurve Men
3BBRZEZNIAK MariaTMORecurve Women
3CNAGEL HpPAARecurve Men
3DNICKLES DianaPAABarebow Masters 60 Women
4AKETTLEHUT RandyTMORecurve Men
4BFURMAN RobertAACBarebow Master 50 Men
4CFOCHT JerodPAARecurve Junior Men
4DANDERSON MichaelCKRecurve Master 50 Men
5ASEFRANKA ScottAAABarebow Men
5BHEMPLEMAN StaceyTMORecurve Women
5CWONG CaitlinUARecurve Collegiate Women
5DCOOK JackAAARecurve Bowman Men
6AHOWARD TrinityTMOBarebow Cadet Women
6BFUREDY GundryDSARecurve Cadet Men
6CCALLAN JeffreyAHQBarebow Masters 60 Men
6DCHRISTANSEN Olivia RosePAARecurve Cadet Women
7AFOSTER BryanPVABarebow Men
7BHUEY JosephCKRecurve Cadet Men
7CBECKHAM GlenDSABarebow Masters 60 Men
7DABELMAN ColinDSARecurve Cadet Men
8AASHBY JordonCKRecurve Cub Men
8BWHITE JameriaAZBarebow Cub Women
8CTURINA NicoleUOFARecurve Women
8DBOYD EmilyCKRecurve Women
9ACOONS ScottCKBarebow Master 50 Men
9BVAN WHY AndrewAPABarebow Cadet Men
9CMEDINA ArturoAPABarebow Cadet Men
9DBRAZSKY MaxPAARecurve Cadet Men
10AMIRICH JacksonPFRecurve Men
10BGOLDSTEIN SolomonPSERecurve Men
10DSTEWART CameronNRARecurve Men
11ABALAJI AnithCKRecurve Bowman Men
11BHEMPLEMAN RyannTMORecurve Cub Women
11CKING BriannaPAARecurve Women
11DVOSS CarterPVARecurve Cadet Men
12ABETTS MikePAARecurve Masters 60 Men
12BWUNDERLICH JennaAPABarebow Cub Women
12CBREID EmmaTMORecurve Cadet Women
12DLEIBEL DanikaTMOBarebow Cub Women
13AIGUARAN BrookeAPABarebow Cub Women
13BGUTIERREZ AlexaTMORecurve Cadet Women
13CFRANA NeilIOABarebow Men
Recurve Sat/Sun PM
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
1AGATTON JimAACLongbow Masters 70 Men
1DLABEAU TerryDDRecurve Masters 70 Men
2ARODRIGUEZ EleanorPVARecurve Women
2BGOSNELL HeatherAAARecurve Women
2CFRANZONE HaileyTMORecurve Bowman Women
2DKANG AndrewAHQRecurve Cub Men
3AJENSEN WhitneyPVARecurve Junior Women
3BFOCHT KimberlyPAARecurve Master 50 Women
3CLABEAU DianaDDRecurve Masters 60 Women
3DDWYER MichellePAARecurve Master 50 Women
4BFISK PatrickPAARecurve Men
4CKREBS KristineDSARecurve Master 50 Women
4DGOSNELL RonAAARecurve Master 50 Men
5APARK AndrewPSERecurve Men
5BSILOS RileySCVRecurve Junior Men
5CAUSTIN ChrisNONERecurve Men
5DHJERPE WaylonAAARecurve Cadet Men
6AFORD JonahTMORecurve Junior Men
6BSTAINS KatieAAARecurve Junior Women
6CGRUJICIC TamaraPVARecurve Cadet Women
6DVEIDMARK ReeseDSABarebow Junior Women
7AANDERSON LaurelAHQRecurve Cadet Women
7BBONILLA LaelaniPSERecurve Cadet Women
7CKEHLENBACH MorganAAARecurve Cadet Women
7DTEJWANI AdiDSARecurve Cadet Men
8AKANG DerrickAACRecurve Cadet Men
8BHOLLEY LondonDSABarebow Cadet Women
8CFISK PeitynPAARecurve Cadet Women
8DFOTH ZacheryDDRecurve Cadet Men
9AVEIDMARK III ArvidDSABarebow Master 50 Men
9BBRUNKO KenCKBarebow Master 50 Men
9CBUCHER RickAHQ/PAARecurve Men
9DCORRIDORI CharlesDSABarebow Master 50 Men
10ANIELSEN PatrickCKRecurve Cub Men
10BSTONECIPHER DakotaPSERecurve Cub Women
10CLALITH MadeshPVARecurve Bowman Men
10DKREBS KatieDSARecurve Cadet Women
11ABARSELL MadisonDSARecurve Cub Women
11BWESTIN JustinDCJBarebow Cub Men
11CSMITH ShayleeDSARecurve Cub Women
11DBOVE NathanCKRecurve Cub Men
12AGANDHOKE JasleenPSERecurve Bowman Women
12BKIPPES AbigailPATCRecurve Bowman Women
12CCROWDER NoelleDSABarebow Cub Women
12DLIU CelinePSERecurve Bowman Women
13ABRUNKO HunterCKRecurve Cadet Men
13BCANAN ClaytonAHQRecurve Men
13CSHINN RonPAALongbow Masters 60 Men
13DOH DaniellaPVARecurve Cadet Women