Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country or State Code | Event | Session | ||
A | ||||||
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 6C | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Recurve Junior 16 Damer | Ses. 1 | ||
ANDERSSON Linus | 4A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Elit Herrar | Ses. 1 | ||
ANDERSSON Mathias | 5D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Elit Herrar | Ses. 1 | ||
ANDERSSON Rolf | 1A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Elit Herrar | Ses. 1 | ||
ANDRÉN LUNDAHL Carl | 9D | 7908 - BSK STURARNA | Barebow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
ANESUND Magnus | 18A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
ARNSTAD Henrik | 18D | 51044 - SAGITTARII HOLMIAE BK | Longbow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
ARVIDSSON Kerstin | 9C | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Barebow Elit Damer | Ses. 1 | ||
B | ||||||
BADILLA SUAREZ Hernan | 8B | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
BERGH Göran | 18B | 7895 - TYRESÖ BS | Longbow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
BERGLUND Tilda | 21B | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Cadet 13 Damer | Ses. 1 | ||
BERGÖÖ Ludvig | 1C | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Elit Herrar | Ses. 1 | ||
BEXANDER Roland | 17A | 31583 - BK FISKGJUSEN | Instinctive Elit Herrar | Ses. 1 | ||
BJÖRKLUND Lina | 14B | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Elit Damer | Ses. 1 | ||
BRANTING Leif | 16C | 33883 - NYNÄSHAMNS BSK | Barebow Veteran 60 Herrar | Ses. 1 | ||
BÄCKLUND Ulf | 1B | 40479 - STENBRO BS | Compound Master 50 Herrar | Ses. 1 | ||
BÄCKLUND Viola | 2D | 40479 - STENBRO BS | Compound Veteran 60 Damer | Ses. 1 | ||
C | ||||||
CARLÉN Stig | 12D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Master 50 Herrar | Ses. 1 | ||
D | ||||||
DENNIUS Niki | 22B | 7888 - BK DANAPILEN | Recurve Cadet 13 Damer | Ses. 1 | ||
E | ||||||
EK Magnus | 11D | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
ERIKSSON Eva | 3A | 7829 - BS GOTHIA | Compound Elit Damer | Ses. 1 | ||
ERIKSSON Kjell | 4D | 7895 - TYRESÖ BS | Recurve Veteran 60 Herrar | Ses. 1 | ||
ERSSON JOSEFSSON Karin | 2A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Elit Damer | Ses. 1 | ||
F | ||||||
FORSSELL Paulina | 12A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Elit Damer | Ses. 1 | ||
G | ||||||
GRIGORJEVA Valerija | 15D | 54042 - ENKÖPINGS BK | Barebow Elit Damer | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HASSILA Joakim | 10A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
HED Joakim | 11B | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Barebow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
HED Josefin | 12B | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Barebow Elit Damer | Ses. 1 | ||
HED Julia | 2B | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Compound Elit Damer | Ses. 1 | ||
HEGEDUS Alexander | 17B | 7895 - TYRESÖ BS | Instinctive Elit Herrar | Ses. 1 | ||
HELLSÉN Jonas | 20C | 31583 - BK FISKGJUSEN | Longbow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
HELLSTEN Adam | 5A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Recurve Elit Herrar | Ses. 1 | ||
HUZELIUS Elisabeth | 14C | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow Elit Damer | Ses. 1 | ||
HUZELIUS Jan | 12C | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow Senior 21 Herrar | Ses. 1 | ||
I | ||||||
IRIGOYEN Gonzalo | 4B | 3818 - STOCKHOLMS BK | Recurve Elit Herrar | Ses. 1 | ||
J | ||||||
JANSSON Anna | 6D | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Recurve Elit Damer | Ses. 1 | ||
JOHANSSON Rickard | 1D | 53001 - ÅKERSBERGA BSK | Compound Elit Herrar | Ses. 1 | ||
JONSSON Erik | 13B | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
K | ||||||
KARLSSON Anna | 6B | 7908 - BSK STURARNA | Recurve Junior 16 Damer | Ses. 1 | ||
KARLSSON Jonas | 9B | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
KARLSSON Kjell | 13C | 7908 - BSK STURARNA | Barebow Veteran 60 Herrar | Ses. 1 | ||
KARLSSON Lotta | 19C | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Longbow Elit Damer | Ses. 1 | ||
KARLSSON Morgan | 22D | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow Cadet 13 Herrar | Ses. 1 | ||
KARLSTRÖM MANNERHAGEN Simon | 23C | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Cadet 13 Herrar | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LILJEGREN Jan | 15B | 31583 - BK FISKGJUSEN | Barebow Master 50 Herrar | Ses. 1 | ||
LIND Cecilia | 5C | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Recurve Junior 16 Damer | Ses. 1 | ||
LINDBERG Johan | 4C | 7908 - BSK STURARNA | Recurve Elit Herrar | Ses. 1 | ||
LINDBLOM Sandra | 7C | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Barebow Elit Damer | Ses. 1 | ||
LINDBLOM Thomas | 10C | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Barebow Master 50 Herrar | Ses. 1 | ||
LOHMANN Mark | 9A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
LONG Eino | 17C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
LUNDSTRÖM Linuz | 23B | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Knatte 10 Herrar | Ses. 1 | ||
LUNDSTRÖM Tommy | 7D | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
M | ||||||
MALMSTRÖM Yngve | 20A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
MARJASIN Angelica | 3D | 7895 - TYRESÖ BS | Recurve Elit Damer | Ses. 1 | ||
MARTINSSON Sofia | 19B | 7895 - TYRESÖ BS | Longbow Elit Damer | Ses. 1 | ||
MELLQVIST Benjamin | 21C | 7908 - BSK STURARNA | Recurve Cadet 13 Herrar | Ses. 1 | ||
MELLQVIST Clare | 13A | 7908 - BSK STURARNA | Barebow Elit Damer | Ses. 1 | ||
MEYLER Niamh | 8C | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Barebow Elit Damer | Ses. 1 | ||
N | ||||||
NEMATSSON Muhammaddin | 23A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Cadet 13 Herrar | Ses. 1 | ||
NORDQVIST Kimmy | 20B | 7895 - TYRESÖ BS | Longbow Elit Damer | Ses. 1 | ||
NYGREN Patrik | 3B | 7895 - TYRESÖ BS | Compound Master 50 Herrar | Ses. 1 | ||
O | ||||||
OLSONI Ian | 8A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
P | ||||||
PERSSON Malin | 21A | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow Cadet 13 Damer | Ses. 1 | ||
PETTERSSON Lars-Ove | 14A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Master 50 Herrar | Ses. 1 | ||
PETTERSSON Leo | 15A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
PRENTZAS Sofie | 10D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Elit Damer | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SANDGREN Per | 16A | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Barebow Master 50 Herrar | Ses. 1 | ||
SANTOS ALMEIDA Joao | 3C | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Elit Herrar | Ses. 1 | ||
SEGER Björne | 15C | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow Master 50 Herrar | Ses. 1 | ||
SENTELL Ken | 11C | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Barebow Master 50 Herrar | Ses. 1 | ||
SJÖGREN Lars | 19A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
STIGSDOTTER Jenny | 16B | 3818 - STOCKHOLMS BK | Instinctive Elit Herrar | Ses. 1 | ||
SVENBERG Malin | 13D | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Barebow Elit Damer | Ses. 1 | ||
SVENUNGSSON Gustaf | 22C | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Barebow Cadet 13 Herrar | Ses. 1 | ||
SVENUNGSSON Olof | 14D | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Barebow Master 50 Herrar | Ses. 1 | ||
SÖDERBLOM Erika | 18C | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Longbow Elit Damer | Ses. 1 | ||
T | ||||||
THORSLUND Urban | 7A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
TIMMIN Cecilia | 11A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Elit Damer | Ses. 1 | ||
V | ||||||
VÖRÖS Istvan | 17D | 7895 - TYRESÖ BS | Longbow Elit Herrar | Ses. 1 | ||
W | ||||||
WALMSTEDT Kerstin | 10B | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Elit Damer | Ses. 1 | ||
WETTERGREN Tilde | 22A | 40185 - NYKVARNS BSK | Recurve Cadet 13 Damer | Ses. 1 | ||
WETTERGREN Ulf | 8D | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Senior 21 Herrar | Ses. 1 | ||
Z | ||||||
ZAREGON Nina | 19D | 51044 - SAGITTARII HOLMIAE BK | Longbow Elit Damer | Ses. 1 | ||
ZIPLIES Hartmut | 7B | 39815 - IF ULVARNA BSK | Barebow Elit Herrar | Ses. 1 |