25m SM-kilpailu 25m SM-kilpailu
Suomen Jousiampujain liitto (SJAL)
Joensuu Areena, Mehtimäenaukio 2, from 01-02-2020 to 2-02-2020
25m SM-kilpailu
Osallistujalista (nimet aakkosjärjestyksessä)
 
A - B - E - F - H - I
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
AARTOLA Jouni13BLJLAPIN JOUSIYleinenJakso 3
AHJOKIVI Pasi6BWTWILHELM TELLYleinen vaistoJakso 1
AHO Vesa6APOJOPOHJAN JOUSIYleinen vaistoJakso 1
ALAKYLMÄNEN Matti9AJJAJÄRVENPÄÄN JOUSIAMPUJATYleinen vaistoJakso 1
BOTTINELLI Gajane5BTAPERÄTAPANILAN ERÄNaisetJakso 3
BUSK Sisko4APU-JOPUIJON JOUSINaiset taljaJakso 2
EEROLA Milla4APIILIPIILINaisetJakso 3
FINNILÄ Jarmo9BKJKALAJOEN JUNKKARITYleinen vaistoJakso 1
HÄMÄLÄINEN Ville10BVJAVARKAUDEN JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
HELLSTEN Jan11AHOODROBIN HOODYleinen pitkäjousiJakso 1
HILTUNEN Lasse13APOJOPOHJAN JOUSIYleinen taljaJakso 2
HORTO Hanne5APIILIPIILINaisetJakso 3
HUIKARI-ROIVAS Kirsi7BIJAIITIN JOUSIAMPUJATNaisetJakso 3
HUMALAJOKI Aulis14BVIR-JAVIRTAIN JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
IHANUS Petri12BJY-SUJYVÄS-SULKAYleinenJakso 3
IMMONEN Jari11BVJAVARKAUDEN JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
J - K - L
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
JAAKONSAARI Aurora4BTAPERÄTAPANILAN ERÄNaisetJakso 3
JALKANEN Pekka11BLRJLÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJATYleinen pitkäjousiJakso 1
JALKANEN Satu3ALRJLÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJATNaiset taljaJakso 2
JÄLKÖ Petri8BFALCONFALCONYleinen vaistoJakso 1
KALLIOSALO Kari2BPOJOPOHJAN JOUSIYleinen vaistoJakso 1
KALLIOSALO Virpi10BPOJOPOHJAN JOUSINaiset vaistoJakso 1
KANGASMÄKI Arto11AJY-SUJYVÄS-SULKATaljajousi YleinenJakso 2
KATILA Johanna2BRI-JORIIHI-JOUSETNaiset taljaJakso 2
KETELÄ Tapio5BDIANA-57VAASAN DIANA-57Vaistojousi YleinenJakso 1
KOSKINEN Jarkko12ATJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATYleinenJakso 3
KOTIKANGAS Antti2AINJOINARINJÄRVEN JOUSETYleinen vaistoJakso 1
KOTIKANGAS Markku3AINJOINARINJÄRVEN JOUSETYleinen vaistoJakso 1
KUOPPA Taru3BSIVSHERWOODIN ILOISET VEIKOTNaisetJakso 3
KYRÖ Tarmo4AINJOINARINJÄRVEN JOUSETYleinen vaistoJakso 1
LAAKSO Tuomo7ARI-JORIIHI-JOUSETYleinen taljaJakso 2
LAAKSONEN Timo8ARI-JORIIHI-JOUSETYleinen taljaJakso 2
LAINE Jere14ATOJATORNION JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
LANTEE Anne5AHOODROBIN HOODNaiset taljaJakso 2
LASSILA Ida-Lotta7AAMARCOAMARCONaisetJakso 3
LEHTOMÄKI Esa10BJY-SUJYVÄS-SULKAYleinenJakso 3
LEHTONEN Kaj7BPJAPORIN JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
LOITOKARI Pekka6ARI-JORIIHI-JOUSETYleinen taljaJakso 2
LOUKUSA Eeva3AWTWILHELM TELLNaisetJakso 3
M - N - O - P
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
MÄKIRANTA Ella9ADIANA-57VAASAN DIANA-57NaisetJakso 3
MARTIN Vesa13BVIR-JAVIRTAIN JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
MATIKAINEN Kristiina2BSIVSHERWOODIN ILOISET VEIKOTNaisetJakso 3
MONTONEN Janne6BKO-SUKOILLIS-SAVON SULKAYleinen taljaJakso 2
NÄSÄNEN Arto17AACHACHILLESYleinenJakso 3
NIKKANEN Markus16BACHACHILLESYleinenJakso 3
NISSINEN Juha-Matti5BKO-SUKOILLIS-SAVON SULKAYleinen taljaJakso 2
NISSINEN Tiina2AKO-SUKOILLIS-SAVON SULKANaisetJakso 3
NISULA Satu2AAMARCOAMARCONaiset taljaJakso 2
NUUTTILA Arto17BLAVALAHDEN VASAMAYleinenJakso 3
OLKKONEN Arto8AJY-SUJYVÄS-SULKAYleinen vaistoJakso 1
PÄRNÄNEN Jukka20AARCUSARCUSTähtäinjousi YleinenJakso 3
PÄRSSINEN Juha4BHOODROBIN HOODYleinen vaistoJakso 1
PEKANDER Jouni12APIILIPIILIYleinen taljaJakso 2
PELTONIEMI Antti10AHOODROBIN HOODYleinen taljaJakso 2
PERÄLÄ Peppi6BJO-JUJOUSI-JUSSITNaisetJakso 3
PIIPPO Samuli16AOJMOULUN JOUSIMIEHETYleinenJakso 3
PÖLKKI Annika3BHOODROBIN HOODNaiset taljaJakso 2
R - S
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
RAIVIO Pertti7BHOODROBIN HOODYleinen vaistoJakso 1
RAUHALA Timo5AINJOINARINJÄRVEN JOUSETYleinen vaistoJakso 1
RAUNIO Heli4BWTWILHELM TELLNaiset taljaJakso 2
REMES Aino13AHOODROBIN HOODNaiset pitkäjousiJakso 1
REMES Tuomo12AHOODROBIN HOODYleinen pitkäjousiJakso 1
RITVANEN Timo11BJY-SUJYVÄS-SULKAYleinenJakso 3
ROINI Markku3BHOODROBIN HOODYleinen vaistoJakso 1
RONKANEN Perttu21AKYJOKYMEN JOUSIYleinenJakso 3
RONKANEN Sampo15ATAPERÄTAPANILAN ERÄYleinenJakso 3
RUTONEN Mika12BVJAVARKAUDEN JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
RUUSKANEN Niilo18BPU-JOPUIJON JOUSIYleinenJakso 3
SEURUJÄRVI Sari10AINJOINARINJÄRVEN JOUSETVaistojousi NaisetJakso 1
SISTONEN Antero19ASIVSHERWOODIN ILOISET VEIKOTYleinenJakso 3
SUMEN Kari9BTOJATORNION JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
SUOMALAINEN Marko15BLRJLÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJATYleinenJakso 3
SUONTAKA Pasi11ATJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATYleinenJakso 3
T - V
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
TABAKOV Boyan19BWTWILHELM TELLYleinenJakso 3
TAIKINA-AHO Antero7AINJOINARINJÄRVEN JOUSETYleinen vaistoJakso 1
TANVEL Priit20BARTEMISARTEMISYleinenJakso 3
TAURIAINEN Jorma18AFU-47FISKARIN URHEILIJAT -47YleinenJakso 3
TEKONIEMI Antti13ATJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATYleinenJakso 3
TELLA Matti9AHOODROBIN HOODYleinen taljaJakso 2
TOIVANEN Vili8ATAPERÄTAPANILAN ERÄYleinen taljaJakso 2
TOLSA Riitta6APIILIPIILINaisetJakso 3
TUKIAINEN Iida9BWTWILHELM TELLNaisetJakso 3
VAINIKKA Esa13BSAIJOSAIMAAN JOUSIInstinctive YleinenJakso 1
VALKAMA Juha10ATJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATTähtäinjousi YleinenJakso 3
VIERIKKO Lassi12BLRJLÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJATYleinen pitkäjousiJakso 1
VIKSTRÖM Antti21BSULKAOULAISTEN SULKAYleinenJakso 3