Hoyt Lowlands Shootout Indoor 2019-2020 Stage 3 Hoyt Lowlands Shootout Indoor 2019-2020 Stage 3
Handboogvereniging Ontspanning (HBV)
Sint-Oedenrode, from 29-12-2019 to 29-12-2019
Hoyt Lowlands Shootout Indoor 2019-2020 Stage 3
deelnemers gesorteerd op doel
 
Sessie 1
Doel
Sporter
Land / Vereniging
Land / Verenigingsnaam
De gebeurtenis
1AKLAASSEN Roy1312HBS ALMERECompound Heren
1BWIEL VAN DER Bert1055L'UNION LIEMPDECompound Heren
1CBERG VAN DEN Yvonne1236HBSV ASSUMBURG HEEMSKERKCompound Dames
1DVERLOUW Joost1016OUDE DOELEN ROOSENDAALCompound Heren
2AWARNARS Casper1312HBS ALMERECompound Heren
2BDEPTULA TanjaDE-1BFHCompound Dames
2CCOUWENBERG Martine1103ROZEN VAN ORANJE HEEZECompound Dames
2DRENNER Suzan1016OUDE DOELEN ROOSENDAALCompound Dames
3ASCHUIT Laura1098OGIO EINDHOVENCompound Dames
3BDEPTULA JanaDE-1BFHCompound Dames
3CASHE Terry1230ABC TAXUS ARNHEMCompound Heren
3DSIMONS MarkBE-1KONINKLIJKE HERTOG VAN BRABANTCompound Heren
4ADEPTULA MartinDE-1BFHCompound Heren
4BSNELDER Rik1230ABC TAXUS ARNHEMCompound Heren
4CVERWOERDT Max1079LANDMANS EENDRACHT WANROIJCompound Heren
4DSTAS Hareld1103ROZEN VAN ORANJE HEEZECompound Heren
5AVEN VAN DE Fleur1140RECHT DOOR ZEE HELMONDRecurve Dames
5BANGEVARE Tobias1243MBSOV/NOORDKOP DEN HELDERRecurve Heren
5CETTINGER VAN Axel1006HKS ZOETERMEERRecurve Heren
5DTILBORG VAN Robin1284DE MEIERIJERS BERKEL-ENSCHOTRecurve Heren
6APATER Sil1243MBSOV/NOORDKOP DEN HELDERCompound Heren
6BREMOORTERE VAN JordenBE-1KONINKLIJKE HERTOG VAN BRABANTRecurve Heren
6CGREEF DE Lars1098OGIO EINDHOVENRecurve Heren
6DWILLEMSEN Stan1342DE GRENSSCHUTTERS REUVERRecurve Heren
7AVERHOEVEN Mart1099HBV ONTSPANNING ST. OEDENRODERecurve Heren
7BDAMAN PatrikBE-1KONINKLIJKE HERTOG VAN BRABANTRecurve Heren
7CBROUWER Emily1098OGIO EINDHOVENRecurve Dames
7DVAES Damian1142STRIJD IN VREDE BEEK EN DONKRecurve Heren
8ADAVIES Kristin1099HBV ONTSPANNING ST. OEDENRODERecurve Dames
8BPOST Jasmijn1312HBS ALMERERecurve Dames
8CWINKEL VAN DER Laura1098OGIO EINDHOVENRecurve Dames
8DPOLS Jennifer1001FREDERIK HENDRIK DELFTRecurve Dames
9AMOMIC Grozdana1003ARC ROTTERDAMRecurve Dames
9BGRINSVEN VAN Marit1085V.Z.O.D. VOLKELRecurve Dames
9CLOBBIA Marco1001FREDERIK HENDRIK DELFTRecurve Heren
9DBRUIJNS Tim1231AHV CENTAUR AMERSFOORTRecurve Heren
10ALAARHOVEN VAN Kay1309SINT BERNARDUS BERGEIJKRecurve Heren
10BCAMP Marlon1174HBV ONTSPANNING TUNGELROYRecurve Heren
10CROMMERS Menno1018L'UNION FAIT LA FORCERecurve Heren
10DBROESS Sjef1087DE VRIENDENKRING 1897 SCHAIJKRecurve Heren