Junior National Indoor Championships Junior National Indoor Championships
Archery GB (AGB)
Stonleigh, Warwickshire, CV8 2LZ, from 30-11-2019 to 30-11-2019
Participant List in Alphabetical Order
 
A - B - C
Athlete
Target
Club
Club
Event
Session
A'BEAR Chloe33A1246DEER PARK ARCHERS LTDCompound Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
ACKLAND-SNOW Hannah37B2595WALLINGFORD CASTLE ARCHERSRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
ADAMS Ronnie31B1952SITTINGBOURNE C.C.ABarebow Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
AHMAD Alina44B1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
AHMAD Zara34C1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
AJRAOU Houdeyfa35C2092NUNEATON ARCHERS (JUNIORS)Barebow Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 2
AJRAOU Zeyd51B2092NUNEATON ARCHERS (JUNIORS)Recurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 2
ALI Yusuf36A1772LEICESTER ARCHERY ACADEMYRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
ANDREWS Joe40C2595WALLINGFORD CASTLE ARCHERSRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 2
ANNISON Anya53C2296WYMONDHAM ARCHERSCompound Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
ASHMORE Amber39A1952SITTINGBOURNE C.C.ABarebow Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 1
ASHTON Alysia46D790ISLE OF MAN ARCHERY CLUBRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
BACH Nathan56D1004IVANHOE ARCHERSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
BALDWIN Rachel50C1293ARUNDOWN ARCHERY CLUBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
BALL Samuel41C2595WALLINGFORD CASTLE ARCHERSRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 2
BARKWAY Megan53A1952SITTINGBOURNE C.C.ABarebow Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
BARNES Ross51B786LONG MYND ARCHERSRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
BAYLISS Max33D993SILVER SPOON BOWMENRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
BEAGLEY Scarlett48B232LINTMAN ARCHERY CLUBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
BELSHAW Emelia46B526BOWMEN OF BURLEIGHRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
BLYTHE Anna45A971WILFORD BOWMEN (NOTTS)Recurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
BOBAT Zaaidah42D1772LEICESTER ARCHERY ACADEMYRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
BODEN Jacob31B4ARCHERY GBRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
BODKIN Lewis58B788THE AUDCO ARCHERSRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 2
BOLTON Kieran49D860WIGAN & ORRELL ARCHERSCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
BOTTLE Harry48A4ARCHERY GBCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
BOULTON Hallie36C2713SPINNERS MILL ARCHERSCompound Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
BOULTON Sophia32C1246DEER PARK ARCHERS LTDCompound Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
BOWEN Edward55C786LONG MYND ARCHERSRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
BOWER Mollie57D813VALLEY BOWMEN OF HUDDERSFIELDRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
BOWMAN Daniel56A731MERIDEN ARCHERY CLUBRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 1
BRADSHAW Ethan37D904HEUGH BOWMENRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 2
BRAIN Jazmin39A1246DEER PARK ARCHERS LTDRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
BROMLEY Archie58B989ARCHERS OF RAUNDSRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
BROWN Archibald40D2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 2
BRUGALETTA - ORLANDI Lewis41D2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 2
BRUGUIER Isabella54C312CRYSTAL PALACE BOWMENCompound Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
BRYAN Jenny37D1035DERWENT BOWMENCompound Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
BURKE Brogan40B515BOWMEN OF WARFIELDRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 2
BURTON-BROWNE Ethan44D1011SOAR VALLEY ARCHERSBarebow Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
BUTLER Skye53A2639EBBSFLEET ACADEMY JUNIOR ARecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
BUXTON Olivia59D407WHITEHILL ARCHERSBarebow Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
BYRNE Sinead36B1297BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGECompound Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
CARRIE Lexie47B526BOWMEN OF BURLEIGHRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
CAWDELL Evan60B1036DERBYSHIRE ARCHERY CLUBRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
CHALTON Harvey36C4ARCHERY GBCompound Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 2
CHAPPELL Grace31A1246DEER PARK ARCHERS LTDCompound Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
CHONG Amber38B2595WALLINGFORD CASTLE ARCHERSRecurve Section 8 - Junior Ladies U12Ses. 1
CHUMBER Amelia55B483BRAINTREE BOWMENBarebow Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
CLAMPIN Ella39B464WEST ESSEX BOWMENRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 1
CLARK Finlay60D1718WYKE ARCHERSCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
CLIFFORD Holly1246DEER PARK ARCHERS LTDCompound Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
CLIMPSON Abbie39C2595WALLINGFORD CASTLE ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
COLENUTT Imogen35A1246DEER PARK ARCHERS LTDBarebow Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 2
COODYE Mia1417RAYLEIGH TOWN ARCHERY CLUBRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 1
COSTALL Megan33B4ARCHERY GBRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
COSTANZA Marco52D569CLEVE JUNIORSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
COSTIGAN Niall32B2374SIX TOWNS COMPANY OF ARCHERSRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
COULAM Grace57B1003BOWMEN OF RUTLAND JUNIOR ACCompound Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
COUTTS Lucy50D1565LARGS JUNIOR ARCHERY CLUBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
CRAVEN Matilda51A993SILVER SPOON BOWMENCompound Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
CROOK Harriet51D537SOUTH WANSDYKE ARCHERY CLUBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
CROOK Lily35D537SOUTH WANSDYKE ARCHERY CLUBLongbow Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
CUMMINS Finlay31A1246DEER PARK ARCHERS LTDCompound Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 2
CURRAN Grace49A577TOCKINGTON ARCHERSLongbow Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
D - E - F - G - H - I
Athlete
Target
Club
Club
Event
Session
DAVEY Luke42C1708GORDANO VALLEY ARCHERSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 2
DAVIS Luke48B2129TENZONE BOWMENCompound Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 1
DE MOS Emma36D1500NETHERHALL ARCHERSRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 2
DEMUTH Caroline50C2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORDBarebow Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
DOBSON Izaak47B1035DERWENT BOWMENRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 1
DUFFIN Lilly41A1417RAYLEIGH TOWN ARCHERY CLUBRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 1
EADES Hannah54B1595CHILTERN ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
EAKINS Maizy-Jay54A2639EBBSFLEET ACADEMY JUNIOR ARecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
ELLIOTT Rosie46A828CHANTRY BOWMEN ROTHERHAMLongbow Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 1
EVANS Hannah58C526BOWMEN OF BURLEIGHRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
EWAN Katlyn51B1952SITTINGBOURNE C.C.ABarebow Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
EYRE Matthew35A1037BURTON BRIDGE ARCHERSRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
EYRES Laura54A967BEESTON RYLANDS ARCHERSRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
FALLOUH Alia42A4ARCHERY GBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
FAULKNER Ryan45C1246DEER PARK ARCHERS LTDCompound Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 3
FERRIDAY Leah47C780BOWBROOK ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
FIRTH Terri-Ann57C731MERIDEN ARCHERY CLUBRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
FORD Liam48C2249NORTON ARCHERS JUNIORSBarebow Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
FOSSETT Morgan40A1654BLANDY JENKINS ARCHERSCompound Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
FOX Hannah43A4ARCHERY GBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
FROLOVICHEV Alexander60C2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
GAMBLE Gabriel54D159MONKLANDS ARCHERY CLUBRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
GARDINER Hannah59B860WIGAN & ORRELL ARCHERSRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
GARRATT Rachel38D1143ALSAGER JUNIOR ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
GILLMAN Robbie50B786LONG MYND ARCHERSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
GRANDIN Barnaby39B515BOWMEN OF WARFIELDRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 2
GRAY Edward56C731MERIDEN ARCHERY CLUBRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
GREEN Lara43B1952SITTINGBOURNE C.C.ALongbow Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 1
GREEN Zara34C225DITCHLING ARCHERY CLUBCompound Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 2
GULVIN Samuel55B1210NOAK HILL ARCHERSRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 3
GUNTRIPP Freija58A697EVESHAM ARCHERY CLUBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
HAGUE Kathryn53C511WEST WINDSOR ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
HALL Ashton43C1246DEER PARK ARCHERS LTDCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
HALSALL Amy34A983WELLINGBOROUGH OPEN A.C.Recurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 1
HARDESTY DEAN Jessica49C815ST GEORGES ARCHERY CLUBLongbow Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
HARDING Jonathan59B2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
HARDY William55D569CLEVE JUNIORSRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
HASLAM Isabelle47D1040ANCHOR BOWMEN ARCHERY CLUBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
HAVERS Megan50B1012FOSSE COMPANY OF ARCHERSRecurve Section 8 - Junior Ladies U12Ses. 2
HEDGES Abigail36A692REDHILL ARCHERSRecurve Section 8 - Junior Ladies U12Ses. 1
HERDSMAN Rowen48D1718WYKE ARCHERSCompound Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
HERROD Thomas59A511WEST WINDSOR ARCHERSRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 1
HETHERINGTON Joshua55A515BOWMEN OF WARFIELDBarebow Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
HEYDON Finlay40A2189GOLDCREST ARCHERSRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 1
HINCHCLIFFE Fearne43A2257GOLDCREST JUNIORSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
HO Ciara59C908BOWMEN OF WALKERRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
HOLT Dotty45C2663ARCHERY FIT LONDONBarebow Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
HOWARD Ryan35A871ROCHDALE COMPANY OF ARCHERSCompound Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 1
HUGHES Emelia55C698DROITWICH JUNIOR A.S.Recurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
HUNTER Holly38D210THE HIGH WEALD ARCHERY CLUBCompound Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
IBRAHIM Zac58D1035DERWENT BOWMENRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 3
J - K - L - M
Athlete
Target
Club
Club
Event
Session
JAQUES Luca44B2141AARDWOLF ARCHERSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 1
JONES Molly54B1654BLANDY JENKINS ARCHERSCompound Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
JONES Paige34B2123BELVOIR ARCHERSCompound Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 2
JOYCE Darragh48B544BURNHAM COMPANY OF ARCHERSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
JOYCE Molly49B544BURNHAM COMPANY OF ARCHERSLongbow Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
KALOO Emily33A1246DEER PARK ARCHERS LTDCompound Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
KAY Oscar39D4ARCHERY GBRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
KEEN Dillon43B692REDHILL ARCHERSBarebow Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 2
KEEN Jack42B692REDHILL ARCHERSRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
KHALED Jannah34B1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
KHALED Sarah46A1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 8 - Junior Ladies U12Ses. 3
KINRADE Nathan47D790ISLE OF MAN ARCHERY CLUBRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
KNOWLES Amber56B731MERIDEN ARCHERY CLUBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
LANE Thomas37C971WILFORD BOWMEN (NOTTS)Compound Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
LATOS Nicole45B2374SIX TOWNS COMPANY OF ARCHERSRecurve Section 8 - Junior Ladies U12Ses. 1
LEATHEM Ryan52B36LOUGH CUAN BOWMENRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 2
LEDWICK Jade49C2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORDLongbow Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
LESSIMORE Molly32A79LLANTARNAM ARCHERY CLUBRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
LEVITT Florence45D2627PEACOCK ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
LEVY Lauren56A259GUILDFORD ARCHERY CLUBRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
LEWENDON Jacob35B1003BOWMEN OF RUTLAND JUNIOR ACRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 2
LINDSLEY-FROST Isobel47A4ARCHERY GBRecurve Section 8 - Junior Ladies U12Ses. 3
LINDSLEY-FROST Phoebe42A4ARCHERY GBRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
LINFIELD Holly48A428ALTON & FOUR MARKSRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
LIVERSIDGE William52D374THE GREEN DRAGON BOWMENRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 2
LOCK Andrew37B1210NOAK HILL ARCHERSRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 2
LOCKETT Alexandra60B375ELSWOOD BOWMENLongbow Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
LOH Bethan38C872BOWMEN OF PENDLE & SAMLESBURYRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
LOYOLA-LUCKETT Nicole56D292LALEHAM ARCHERY CLUBBarebow Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
LUONG Ella52A2639EBBSFLEET ACADEMY JUNIOR ARecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
LYNCH Imogen44B618SUPERMARINE BOWMENRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
MACDONALD Eleanor51D2640BORDERGHOST ARCHERSRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
MACNAUGHTON Aisling44C940BEBINGTON ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
MALBON Juliet45A4ARCHERY GBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
MANJOTHI Maryam43D1772LEICESTER ARCHERY ACADEMYBarebow Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 2
MANTRAVADI Siri Vennela55A464WEST ESSEX BOWMENRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
MARLEY Orlagh57A43LISBURN CITY ARCHERY CLUBRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
MARSHALL Amelia60A1952SITTINGBOURNE C.C.ABarebow Section 8 - Junior Ladies U12Ses. 1
MARTIN Morgane38B309LONDON ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
MARTIN Sean43LISBURN CITY ARCHERY CLUBRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 1
MARTYN Sophie48D668BOWMEN OF THE TORSBarebow Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
MASON Cole49B871ROCHDALE COMPANY OF ARCHERSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 1
MAY Matthew37A1952SITTINGBOURNE C.C.ALongbow Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 1
MCCORMICK Helen32D43LISBURN CITY ARCHERY CLUBRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
MCCORMICK Molly31D43LISBURN CITY ARCHERY CLUBRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
MCFARLANE Ella59D786LONG MYND ARCHERSRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
MCGOVERN Elliott33C1469WHITBURN ARCHERSCompound Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 2
MCGUANE Lennon45A1952SITTINGBOURNE C.C.ABarebow Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 1
MCGUANE Mia54A1952SITTINGBOURNE C.C.ACompound Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
MEAD Andrew35B1952SITTINGBOURNE C.C.ACompound Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 1
MEDHURST Charlie42D692REDHILL ARCHERSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
MENDOZA Mateo32D2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 2
MEYER Oliver57D1450KESTRELS JUNIOR ARCHERY CLUBRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
MEYRICK Saskia53B427ANDOVER ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
MEYRICK Sophie33D427ANDOVER ARCHERSCompound Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 2
MICKIEWICZ Szymon31C1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
MILLS Daniel43C1708GORDANO VALLEY ARCHERSRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 2
MOIR Benjamin47B483BRAINTREE BOWMENRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
MOIR Samuel45B483BRAINTREE BOWMENRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
MORRILLO Rhys56B2257GOLDCREST JUNIORSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
MORRIS-JONES Joshua37A743BEACON A (WEST MIDLANDS)Recurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 2
MULLOCK Henry33C1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
MUNDY-GILL Katie43A780BOWBROOK ARCHERSRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
N - O - P - R - S
Athlete
Target
Club
Club
Event
Session
NASH Daniel39D2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
NDEBELE Alexia59C2639EBBSFLEET ACADEMY JUNIOR ARecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
NEWBY Imogen46B483BRAINTREE BOWMENRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
NIKOLOVA Daria59A2639EBBSFLEET ACADEMY JUNIOR ARecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
O'CONNOR Stephen51A1771TRACKSIDE ARCHERSRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 1
OAKES Will44A971WILFORD BOWMEN (NOTTS)Recurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
OAKLEY Cameron42B2733WHITGIFT ARCHERY CLUBRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
OAKLEY Maxwell57B844BOWMEN OF ADELRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
ORFORD Oscar34D993SILVER SPOON BOWMENCompound Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
ORTON Monty31A731MERIDEN ARCHERY CLUBRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 1
OSBORNE Roman56B2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
PALMER Freya692REDHILL ARCHERSRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
PALMER Heike43D692REDHILL ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
PARKER Alex60A1246DEER PARK ARCHERS LTDCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
PARLAKGOZ Selina35D2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 2
PERRING Ella36B2595WALLINGFORD CASTLE ARCHERSRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 2
PERRY Liana35C272OXFORD ARCHERSCompound Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
PHILLPOTT Owen33B1952SITTINGBOURNE C.C.ARecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 1
PINDER Bob34D57RADNOR FORESTERSCompound Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 2
PINK Charlotte36B2595WALLINGFORD CASTLE ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 1
POLLITT Jessica49A928NESTON COMPANY OF ARCHERSCompound Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
PREECE Rosemary34A1246DEER PARK ARCHERS LTDCompound Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
PRIDE Euan60B1699MORAY ARCHERY CLUB JUNIORSCompound Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
PUNJABI Shauna49A263CHESSINGTON BOWMENRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 1
RADCLIFFE Toby52A983WELLINGBOROUGH OPEN A.C.Recurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 1
RADIGAN Cameron41C1565LARGS JUNIOR ARCHERY CLUBRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
RADOSZ Mikolaj43B1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 3
RALSTON Jonathan49D1565LARGS JUNIOR ARCHERY CLUBRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
RAUPP Giovana36A2661DARWEN ARCHERY CLUBRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 2
RAWLINGS Anja48C780BOWBROOK ARCHERSLongbow Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
RAWLINGS Lauren58A780BOWBROOK ARCHERSRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
REECE Katy41A1246DEER PARK ARCHERS LTDBarebow Section 8 - Junior Ladies U12Ses. 2
REECE Tobey32A1246DEER PARK ARCHERS LTDCompound Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 2
REES Ioan60C1579CITY OF NEWPORT ARCHERSCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
RHODES Bethany32B814AIRE VALLEY ARCHERSCompound Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
RICHARDS Paige56A2639EBBSFLEET ACADEMY JUNIOR ABarebow Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
RIDDING Alfie52B2411MILLOM ARCHERSCompound Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 3
RIDDING Dru53D2411MILLOM ARCHERSCompound Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
ROADKNIGHT Katie31B692REDHILL ARCHERSRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 2
ROBERTS Oscar59A995LINCOLN ARCHERSRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 3
ROBERTS Samantha55D870ST HELENS ARCHERSRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
ROBERTS Sophie46D2627PEACOCK ARCHERSRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
ROBERTSON Meghan54C259GUILDFORD ARCHERY CLUBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
ROBINSON Oliver53B2409BLACKBURN ARCHERYCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
ROOKE Thomas58C2200CLICKERS ARCHERY CLUBCompound Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 2
ROSE Phoebe35B1946MERE ARCHERSBarebow Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
SAUNDERSON Jay46A4ARCHERY GBCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
SAUNDERSON Lara47A4ARCHERY GBCompound Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
SCARRATT Will57C366ABBEY BOWMEN (HERTS)Recurve Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 2
SCOTT Ajay34A351CANTERBURY ARCHERSCompound Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
SCOTT Chloe50D654REDRUTH ARCHERSCompound Section 8 - Junior Ladies U12Ses. 2
SCOTT Finlay38B786LONG MYND ARCHERSRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
SEATON Holly57A1003BOWMEN OF RUTLAND JUNIOR ACRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
SELIM Sipahi55B2639EBBSFLEET ACADEMY JUNIOR ABarebow Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 2
SHARPE Jack53B983WELLINGBOROUGH OPEN A.C.Recurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 1
SHARPE Rose54B983WELLINGBOROUGH OPEN A.C.Recurve Section 8 - Junior Ladies U12Ses. 1
SHEHATA-MORGAN Alexander59B697EVESHAM ARCHERY CLUBRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 1
SHOVELLER Ellie41B1952SITTINGBOURNE C.C.ACompound Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 1
SHUKLA Hari58D483BRAINTREE BOWMENRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 2
SIMS Thomas52B2241BICESTER ARCHERSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 1
SLACK William40A1246DEER PARK ARCHERS LTDCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 2
SMIRNIS Alexander44A903KILLINGWORTH ARCHERSRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
SMITH Harvey55A2639EBBSFLEET ACADEMY JUNIOR ABarebow Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 2
SOCKETT Daniel42A780BOWBROOK ARCHERSRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 2
SPEIRS Allan37C159MONKLANDS ARCHERY CLUBRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 2
SPENCER-NICE Riley42C1246DEER PARK ARCHERS LTDRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
SPINK Holly51C1866BARNSLEY YMCA ARCHERSRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
STAMMER Ani-m57A2639EBBSFLEET ACADEMY JUNIOR ARecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
STANLEY-WRIGHT Kaci45D1011SOAR VALLEY ARCHERSBarebow Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
STANTON James44A1952SITTINGBOURNE C.C.ABarebow Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 1
STANTON Tammy40B1952SITTINGBOURNE C.C.ARecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 1
STEEPER Holly46B1771TRACKSIDE ARCHERSRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
STEVENS Harry58A2639EBBSFLEET ACADEMY JUNIOR ACompound Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 2
STEVENS Rebecca40D984NORTHAMPTON ARCHERY CLUBRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
STEYTLER Ethan33B618SUPERMARINE BOWMENCompound Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 2
STEYTLER Nimue45B618SUPERMARINE BOWMENRecurve Section 8 - Junior Ladies U12Ses. 2
STOCKS Hannah38C1321DANUM ARCHERSCompound Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
STOTT Eleanor52C813VALLEY BOWMEN OF HUDDERSFIELDRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
SUMMERS Emily46C1246DEER PARK ARCHERS LTDBarebow Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
SUSCA Thomas938BOWMEN OF BRUNTWOODRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 1
SUTHERLAND Daniel49B214WORTHING ARCHERY CLUBCompound Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 2
T - W - Y
Athlete
Target
Club
Club
Event
Session
TAYLOR Kathryn32A731MERIDEN ARCHERY CLUBRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 1
TEBBS Caroline37B1450KESTRELS JUNIOR ARCHERY CLUBCompound Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
TESTER Isacc34B1952SITTINGBOURNE C.C.ARecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 1
THOMPSON Erica50A2367NORTH EAST ARCHERS JUNIOR CLUBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
THOMPSON William39A813VALLEY BOWMEN OF HUDDERSFIELDRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
THORNTON William31D1040ANCHOR BOWMEN ARCHERY CLUBCompound Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 2
TONKINSON Katie38A788THE AUDCO ARCHERSRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
WADSWORTH Tillie-ann57B1036DERBYSHIRE ARCHERY CLUBRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
WALKER Jake53A1673CITY OF NORWICH ARCHERSCompound Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
WALKER-MATHEWS James54D4ARCHERY GBBarebow Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
WALKER-MATHEWS William50A4ARCHERY GBLongbow Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
WARNER Joseph32B1952SITTINGBOURNE C.C.ACompound Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 1
WARNER Lily42B1952SITTINGBOURNE C.C.ABarebow Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 1
WATERHOUSE Grace44D692REDHILL ARCHERSRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
WATTS Jasper39C2627PEACOCK ARCHERSCompound Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
WELLS Hannah46C645LACE TOWN ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
WELLS Oliver47C645LACE TOWN ARCHERSCompound Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 2
WESTLEY Ruby38A1952SITTINGBOURNE C.C.ABarebow Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 1
WESTON Ben60D79LLANTARNAM ARCHERY CLUBRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 2
WESTWOOD Katy48A389A C DELCO JUNIORSRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 1
WHETTAM Thomas56C2257GOLDCREST JUNIORSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
WHITE Grace53D490ABBEY BOWMEN (ESSEX)Recurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 2
WHITE Hayden44C1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U14Ses. 3
WHITMARSH Austin33A568CHELTENHAM ARCHERSRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 1
WIGGIN Toby51A788THE AUDCO ARCHERSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
WIGGIN Tom52A788THE AUDCO ARCHERSBarebow Section 6 - Junior Gentlemen U12Ses. 3
WILKINSON Mai41B1004IVANHOE ARCHERSBarebow Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3
WILLCOCKS Corin52C1002WELLAND VALLEY ARCHERSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 2
WILLIAMS Maddy60A79LLANTARNAM ARCHERY CLUBBarebow Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 2
WILLIAMS Ted41D1246DEER PARK ARCHERS LTDLongbow Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
WILLIAMS Whitney47A4ARCHERY GBRecurve Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 1
WOOD Michael37A1708GORDANO VALLEY ARCHERSCompound Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 3
WOOD Patience36D940BEBINGTON ARCHERSCompound Section 7 - Junior Ladies U14Ses. 3
WOOLGER Olivia41B515BOWMEN OF WARFIELDRecurve Section 8 - Junior Ladies U12Ses. 2
WRIGHT Harry58B983WELLINGBOROUGH OPEN A.C.Recurve Section 3 - Junior Gentlemen U16Ses. 1
YOUNG Heidi51C637BOWMEN OF WADEBRIDGERecurve Section 8 - Junior Ladies U12Ses. 3
YOUNG Sophie39B537SOUTH WANSDYKE ARCHERY CLUBRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 3
YOUNG Toby31C790ISLE OF MAN ARCHERY CLUBRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 2
YOUNG Tristan41A637BOWMEN OF WADEBRIDGERecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
YUEN Henry32C1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 3
YULE Mirran40B1982BALBARDIE JUNIOR ARCHERSRecurve Section 2 - Junior Ladies U18Ses. 3