Tunaträffen 30 pil
BK Dalpilen, Borlänge, Sweden (7818)
Gyllehemsvägen 35, Borlänge, Sweden, from 07-12-2019 to 7-12-2019
Deltagarlista grupperad på tävlingsmoment
 
BCDBarebow Cadet 13 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
7819FALU BSK KOPPARPILEN
006AJONASSON Signe12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
BCHBarebow Cadet 13 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
7818BSK DALPILEN
004AGÅRDESTIG Linus12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
7826SANDVIKENS BSK
006BOLSSON Albin12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
BEDBarebow Elit Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
40385BSK EDSBYN
005BBJÖRKLUND Lina18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
7821BSK SILJANSPILEN
005CHED Josefin18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
005AHED Lena18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
004BROSÉN OLLAS Susanne18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
005DWELÉN Gunnel18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
BEHBarebow Elit Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
40385BSK EDSBYN
004CBJÖRK Christoffer18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
007BJONSSON Erik18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
53588LEKSANDS BSK
004DFÄLLDIN Gunnar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
7821BSK SILJANSPILEN
007CHUSSIN ZADE Jafar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
BKDBarebow Knatte 10 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
40385BSK EDSBYN
005ABJÖRKLUND Greta12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
004BBJÖRKLUND Thea12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
7818BSK DALPILEN
001AJAKOBSSON Thea 6m12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
BKHBarebow Knatte 10 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
40385BSK EDSBYN
005BHELLÉN Albin12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
43709BSK ENVIKEN
001BSTÅL Malte 6m12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
7818BSK DALPILEN
002ATHORSELL Vilgot 6m12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
7821BSK SILJANSPILEN
003BGELLERBRANT Emanuel12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
CEHCompound Elit Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
7819FALU BSK KOPPARPILEN
006DNILSSON Mattias18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
006CRÅDBERG Erik18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
7821BSK SILJANSPILEN
006BHED Joakim18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
007AHED Lennart18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
LEHLongbow Elit Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
31583BK FISKGJUSEN
003BRAUKAS Paul18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
7819FALU BSK KOPPARPILEN
003ALEHTO Kenneth18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
002BLINDHOLM Peter18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
002COLOFSSON Rikard18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
LJDLongbow Junior 16 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
7819FALU BSK KOPPARPILEN
002DWIDÉN Hanna18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
REHRecurve Elit Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
26880SÄTERS IF BSK
007DERIKSSON Jerker18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning