Tunaträffen 30 pil
BK Dalpilen, Borlänge, Sweden (7818)
Gyllehemsvägen 35, Borlänge, Sweden, from 07-12-2019 to 7-12-2019
Deltagarlista grupperad på land/förening
 
7818BSK DALPILEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
GÅRDESTIG Linus4ABarebow Cadet 13 Herrar12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
JAKOBSSON Thea 6m1ABarebow Knatte 10 Damer12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
THORSELL Vilgot 6m2ABarebow Knatte 10 Herrar12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
7819FALU BSK KOPPARPILEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
JONASSON Signe6ABarebow Cadet 13 Damer12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
LEHTO Kenneth3ALongbow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
LINDHOLM Peter2BLongbow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
NILSSON Mattias6DCompound Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
OLOFSSON Rikard2CLongbow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
RÅDBERG Erik6CCompound Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
WIDÉN Hanna2DLongbow Junior 16 Damer18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
7821BSK SILJANSPILEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
GELLERBRANT Emanuel3BBarebow Knatte 10 Herrar12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
HED Joakim6BCompound Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
HED Josefin5CBarebow Elit Damer18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
HED Lena5ABarebow Elit Damer18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
HED Lennart7ACompound Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
HUSSIN ZADE Jafar7CBarebow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
ROSÉN OLLAS Susanne4BBarebow Elit Damer18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
WELÉN Gunnel5DBarebow Elit Damer18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
7826SANDVIKENS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
OLSSON Albin6BBarebow Cadet 13 Herrar12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
26880SÄTERS IF BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ERIKSSON Jerker7DRecurve Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
31583BK FISKGJUSEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
RAUKAS Paul3BLongbow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
40385BSK EDSBYN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BJÖRK Christoffer4CBarebow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
BJÖRKLUND Greta5ABarebow Knatte 10 Damer12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
BJÖRKLUND Lina5BBarebow Elit Damer18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
BJÖRKLUND Thea4BBarebow Knatte 10 Damer12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
HELLÉN Albin5BBarebow Knatte 10 Herrar12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
JONSSON Erik7BBarebow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
43709BSK ENVIKEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
STÅL Malte 6m1BBarebow Knatte 10 Herrar12m 30 pil 09:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning
53588LEKSANDS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
FÄLLDIN Gunnar4DBarebow Elit Herrar18m 30 pil 11:00 inleds med 2*4 minuter uppvärmning