V. ?erniauskas cup in memoriam V. Černiauskas cup in memoriam
Utenos lankininkų klubas (ULK)
Utena, from 14-09-2019 to 14-09-2019
V. ?erniauskas cup in memoriam
Participant List ordered by Event
 
BBarebow Men and Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
006AMOSIN VladimirSes. 1
006BTRAPIK JelenaSes. 1
006CVILKAUSKAS ErnestasSes. 1
VMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBAS
007ARIMKUTĖ FaustaSes. 1
ŽLŽALIASIS LANKAS
007BVILEIKIS AlgimantasSes. 1
BCBarebow Cadet
Target
Rank
Athlete
Ses.
ASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKAS
002AJONYNAS GabrieliusSes. 1
002BNICKUTĖ EmaSes. 1
BKBarebow Cub
Target
Rank
Athlete
Ses.
ASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKAS
001CJAKUBAUSKAITĖ AistėSes. 1
001BSEILIŪTĖ ViktorijaSes. 1
001ASELVIANIS MantasSes. 1
CMCompound Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
A-ŽLALYTUPIS-ŽALIASIS LANKAS
008ABARANAUSKAS RolandasSes. 1
AUKSINIS ŠAULYS
009BBUTKUS EdmundasSes. 1
KSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJA
011CKARPAVIČIUS ŽydrūnasSes. 1
010CŠIGAUSKAS VladasSes. 1
LAT-AIMAIM ARCHERY
008CŠILOVS EdgarsSes. 1
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
008BDAGYS PetrasSes. 1
011BLIEKIS TomasSes. 1
012BŠAKAUSKAS VladasSes. 1
ULKUTENOS LANKININKŲ KLUBAS
010BGRIGARAVIČIUS MariusSes. 1
011AGUDŽIŪNAS GražvydasSes. 1
009AKOSTECKAS JustinasSes. 1
012AŠAUMANAS AlgirdasSes. 1
ŽLŽALIASIS LANKAS
009CVENGELIS LinasSes. 1
CWCompound Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
ULKUTENOS LANKININKŲ KLUBAS
013CAPACENKAITĖ GretaSes. 1
013AGRIGARAVIČIENĖ AstaSes. 1
012CGUOBUŽAITĖ BeataSes. 1
013BŠAUMANĖ GretaSes. 1
LMLongbow Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
LAT-AMJAMAZONES / JŪRMALA
005APANCIS AleksandrsSes. 1
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
005BMOSIN VladimirSes. 1
STRSTRĖLĖ
005CSEKORSKAS EgidijusSes. 1
RCRecurve Cadet
Target
Rank
Athlete
Ses.
ASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKAS
014AJANČIUKAS DominykasSes. 1
015ASERGEJEVAITĖ GabijaSes. 1
GAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAI
015CDOBROVOLSKYTĖ PatricijaSes. 1
014CŠERMUŠENKAITĖ GretaSes. 1
VMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBAS
015BPRANEVIČIŪTĖ MiglėSes. 1
014BVEČKYTĖ Meda ViktorijaSes. 1
RKRecurve Cub Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
GAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAI
003CRAULINAITYTĖ GabijaSes. 1
ULKUTENOS LANKININKŲ KLUBAS
003BFIODOROVAITĖ ViltėSes. 1
004APOŠKAITĖ DžiugintaSes. 1
003AVIZBARAITĖ EvelinaSes. 1
VMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBAS
004BKUZNECOVA AgnėSes. 1
RMRecurve Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
AUKSINIS ŠAULYS
018BŠLIAUTERIS KostasSes. 1
017BŠLIAUTERIS ModestasSes. 1
KLKAUNO LANKININKAI
018CČEPULIONIS ArvydasSes. 1
019CPETRAUSKAS AlgimantasSes. 1
KSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJA
017CKAŠĖTA RamūnasSes. 1
016CLEVICKAS ViliusSes. 1
LAT-AMAAMAZONES
020BDUBKEVIČS InārsSes. 1
LAT-AMRAMAZONES / RĪGA
021BKONONOVS GļebsSes. 1
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
017ABAGARAUSKAS ArvydasSes. 1
016BBAGDANAVIČIUS DovydasSes. 1
018AJOCIUS AleksandrasSes. 1
020AKOVALEVSKIJ AdamSes. 1
016AMAČERNIUS DaliusSes. 1
021AMAKSYMOV AleksandrSes. 1
019AMALDUTIS GintarasSes. 1
VMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBAS
020CANTANAITIS JustasSes. 1
ŽLŽALIASIS LANKAS
019BTIMINSKAS UgniusSes. 1
RWRecurve Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
ASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKAS
024AABRAMAITYTĖ KristinaSes. 1
LAT-AIMAIM ARCHERY
022CRJABKOVA MarinaSes. 1
LAT-AMAAMAZONES
024BMATVEJEVA RimmaSes. 1
LAT-AMJAMAZONES / JŪRMALA
022BKREICBERGA AneteSes. 1
023BSKELTONA MaijaSes. 1
LAT-AMRAMAZONES / RĪGA
023CKONONOVA JeļenaSes. 1
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
022ABUTIAKOVA MargaritaSes. 1
023ASEMIONOVA JulianaSes. 1
ŽLŽALIASIS LANKAS
024CTIMINSKIENĖ IngaSes. 1