The Archery GB National Tour Finals 2019 The Archery GB National Tour Finals 2019
Archery GB (AGB)
Caldicot Castle, from 28-09-2019 to 29-09-2019
The Archery GB National Tour Finals 2019
Entries by Country
 
AGBARCHERY GB
Name
Target
Event
Session
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
VipVIP Men
ATKINS VikkiStaff Men
BATEMAN LeeOps Men
BEEBY GarethJudge Men
BEHNER-COADY MaritOpsField Men
BOOTH SarahEvent Management Men
BROWN LloydOps Men
COWIE AshStaff Men
CUMMING KatyEvent Management Men
CUSTANCE SueStaffVip Men
EVANS ChrisOpsField Men
FEECHAN MarkOpsField Men
GALES AndreaOps Men
HILL AlanOpsField Men
HOBIN CraigStaff Men
JACKSON TimStaff Men
MACKAY ScottOpsField Men
MAGOWAN BillOpsField Men
MASON HarlieJudge Men
MASSOT GwenOpsField Men
MEERING SophieStaffVip Men
MILLER LeeStaff Men
MORRIS DaveStaff Men
MORRIS LorraineJudge Men
MORRIS PhillJudge Men
NOTT JonEvent Management Men
OAKLEY MaxStaff Men
OLDING LukeStaff Men
OLDING SteveStaff Men
PALMER HeikeStaff Men
PERCIVAL JaneStaff Men
POTTS GrahamOpsField Men
POTTS RobertOpsField Men
PRESTON MarkOpsField Men
PRIDMORE SteveOpsField Men
REES MalcolmStaff Men
RUSSELL-COWAN ShannonJudge Men
SCHOFIELD CandyStaffVip Men
VOLUNTEER LocalStaff Men
VOLUNTEER LocalStaff Men
VOLUNTEER LocalStaff Men
VOLUNTEER LocalStaff Men
VOLUNTEER LocalStaff Men
VOLUNTEER LocalStaff Men
VOLUNTEER LocalStaff Men
VOLUNTEER LocalStaff Men
VOLUNTEER LocalStaff Men
VOLUNTEER LocalStaff Men
WALFORD PeteStaff Men
WALFORD SueStaffVip Men
WILCOX StephenOpsField Men
COCOACH
Name
Target
Event
Session
COACH Compound Master Men
COACH Recurve Master Men
COACH Recurve Master Men
COACH Recurve Master Men
1BOWMEN OF RUTLAND
Name
Target
Event
Session
MASON James15BCompound Men
2MERIDEN AC
Name
Target
Event
Session
RAVENSCROFT Adam13BCompound Men
3LINKS JUNIOR A
Name
Target
Event
Session
WONG Matthew15CCompound Men
4ARCHERY GB
Name
Target
Event
Session
MOON Sarah13ACompound Women
5HINXWORTH AC
Name
Target
Event
Session
BRIDGEWATER Neil14CCompound Men
6BLACKTHORN B
Name
Target
Event
Session
BUSBY Duncan14BCompound Men
7DERWENT B
Name
Target
Event
Session
SCOTT Simon16BCompound Men
THOMAS Nathan15ACompound Junior Men Key Event Final
8MERIDEN AC
Name
Target
Event
Session
WHITE Chris16CCompound Men
9BARNSLEY AC
Name
Target
Event
Session
CARPENTER Adam13CCompound Men
10ENDINBRUGH UNI ALUMNI
Name
Target
Event
Session
PRIEELS Sarah18CCompound Women
11DEER PARK
Name
Target
Event
Session
GIBSON Ella20BCompound Women
12PENTLAND A
Name
Target
Event
Session
BARBY Victoria17CCompound Women
13NORFOLK B
Name
Target
Event
Session
ANNISON Layla18BCompound Women
14DEER PARK A
Name
Target
Event
Session
MASON Lucy19BCompound Women
15CANTERBURY A
Name
Target
Event
Session
SARGEANT Bayley19CCompound Women
SCOTT Ajay14ACompound Junior Men Key Event Final
16NORTHAMPTON AC
Name
Target
Event
Session
CORLESS Susan17BCompound Women
17UNIVERSITY OF WARWICK
Name
Target
Event
Session
HALL Tom7ARecurve Men
18CLICKERS AC
Name
Target
Event
Session
HARDING Keith5BRecurve Men
19BOWMEN OF WALKER
Name
Target
Event
Session
WISE Alex4CRecurve Men
20MAYFLOWER A
Name
Target
Event
Session
JUDD Michael5CRecurve Men
21RADNOR FORESTERS
Name
Target
Event
Session
PINDER Ryan6ARecurve Men
22CLEADON A
Name
Target
Event
Session
DONALDSON Cameron6CRecurve Men
23CMO BOWMEN
Name
Target
Event
Session
WOOD Antony5ARecurve Men
24UNI IF BIRMINGHAM AC
Name
Target
Event
Session
HALL Conor6BRecurve Men
25WORTHING AC
Name
Target
Event
Session
PITMAN Bryony2CRecurve Women
26ROYAL LEAMINGTON SPA
Name
Target
Event
Session
FOLKARD Naomi3CRecurve Women
27DEER PARK A
Name
Target
Event
Session
BETTLES Sarah2BRecurve Women
SPENCER-NICE Riley8ARecurve Cadet Men Key Event Final
28PEACOCK ARCHERS
Name
Target
Event
Session
SAGOO Jaspreet1BRecurve Women
29CRYSTAL PALACE BOWMEN
Name
Target
Event
Session
LARKINS Yulia4BRecurve Women
30CLEADON A
Name
Target
Event
Session
DUNNIGHAN Kate3BRecurve Women
31UNI OF BIRMINGHAM AC
Name
Target
Event
Session
TIPPING Rebekah7BRecurve Women
32LINCOLN A
Name
Target
Event
Session
FAULKNER Helen1CRecurve Women
PERKINS Louis20ACompound Junior Men Key Event Final
57BLANDY JENKINS A
Name
Target
Event
Session
BARRETT-REES Jakob12ARecurve Cadet Men Key Event Final
58REDHILL ARCHERS
Name
Target
Event
Session
BURDETT Nicole2ARecurve Junior Women Key Event Final
PALMER Freya11BRecurve Cadet Women Key Event Final
59CANTERBURY ARCHERS
Name
Target
Event
Session
CASTLE Sophie3ARecurve Junior Women Key Event Final
60CLEVE JUNIORS
Name
Target
Event
Session
COSTANZA Marco9ARecurve Cadet Men Key Event Final
61ANCHOR BOWMEN AC
Name
Target
Event
Session
HASLAM Lewis19ACompound Junior Men Key Event Final
62BOWBROOK A
Name
Target
Event
Session
HEALEY Penny8CRecurve Cadet Women Key Event Final
RAWLINGS Lauren9BRecurve Cadet Women Key Event Final
63WILFORD BOWMEN
Name
Target
Event
Session
LANE Thomas17ACompound Junior Men Key Event Final
64BRAINTREE BOWMEN
Name
Target
Event
Session
NEWBY Imogen10BRecurve Cadet Women Key Event Final
65MERIDEN AC
Name
Target
Event
Session
ORTON Monty10ARecurve Cadet Men Key Event Final
67WELLINGBOROUGH OPEN AC
Name
Target
Event
Session
PAUL Ruby4ARecurve Junior Women Key Event Final
68CHESSINGTON BOWMEN
Name
Target
Event
Session
PUNJABI Shauna9CRecurve Cadet Women Key Event Final
70MILLOM ARCHERS
Name
Target
Event
Session
RIDDING Dru16ACompound Junior Men Key Event Final
71ST KINGSMARK B
Name
Target
Event
Session
ROGERS Thea12BRecurve Cadet Women Key Event Final
73NUNEATON ARCHERS
Name
Target
Event
Session
ROWLEY Hannah1ARecurve Junior Women Key Event Final
75CHELTENHAM A
Name
Target
Event
Session
WHITMARSH Austin8BRecurve Cadet Men Key Event Final
79WOKING AC
Name
Target
Event
Session
WOODGATE James11ARecurve Cadet Men Key Event Final
80GREASLEY CASTLE ARCHERS
Name
Target
Event
Session
WRIGHT Liam21ACompound Junior Men Key Event Final
82KIRTON IN LINDSEY AC
Name
Target
Event
Session
ELVES Aidan18ACompound Junior Men Key Event Final
90DERWENT BOWMEN
Name
Target
Event
Session
BRYAN Jenny22ACompound Junior Women Key Event Final
91BOWMEN OF PENDLE & SAMLESBURY
Name
Target
Event
Session
BOULTON Hallie22BCompound Junior Women Key Event Final
92ANDOVER ARCHERS
Name
Target
Event
Session
MEYRICK Sophie22CCompound Junior Women Key Event Final
93TARGETCRAFT ARCHERS
Name
Target
Event
Session
PETRE Iulia23BCompound Junior Women Key Event Final
94DEER PARK A
Name
Target
Event
Session
A'BEAR Chloe23ACompound Junior Women Key Event Final
CHAPPELL Grace23CCompound Junior Women Key Event Final
95ASSHETON BOWMEN
Name
Target
Event
Session
CODLING Maddison24ACompound Junior Women Key Event Final
96BELVOIR ARCHERS
Name
Target
Event
Session
JONES Paige24BCompound Junior Women Key Event Final