Eesti Meistrivõistlused harjutuses OR 2019
Järvamaa Amburite Klubi koostöös Eesti Vibuliiduga (JAK)
Türi, Järvamaa, from 27-07-2019 to 28-07-2019
Sportvibu mehed-olümpiaring [After 72 Arrows]
 
Sportvibu mehed-olümpiaring [After 72 Arrows]
Pos.
Athlete
Country Code
Country or State Code
70m-1
70m-2
Tot.
10+X
X
1OONA MärtNSACNS Archery Club31113123623113
2RIST MartinVVVKVana-Võidu VK/Viljandi SK30443142618155
3ÕUN HendrikSAGSagittarius29953191618148
4KIVILO KarlJVKJärvakandi Ilves31123056616114
5KAASIK TanelKLVTallinna Kalev30633028608113
6OJAMÄE Pearu JakobNSACNS Archery Club28983114600106
7REIGO Uku AndreasTVK2Tartu Vibuklubi296629310589157
8KUKK EimarPRNPärnu Meelis280123075587145
9GROSS JaanusSAGSagittarius28692979583123
10KIRNMANN KalleSAGSagittarius28013303758393
11SOESOO KaitVVVKVana-Võidu VK/Viljandi SK29172881157994
12LEETSAAR Jan MihkelTVKTartu Vibuklubi2831128612569103
13TANVEL PriitTLNTallinna Vibukool2861027915565102
14KITSINGI GuidoJAKJärvamaa Amburite Klubi279142811356083
15AGU AivoJVKJärvakandi Ilves239152751651495
16TOMSON MihkelNSACNS Archery Club221172801450152
17NURMSALU AloVVVKVana-Võidu VK/Viljandi SK223162601748350
18VELTBACH TõnisJAKJärvamaa Amburite Klubi219182461946542
19KÄÄRMA RasmusTVK2Tartu Vibuklubi209202491845831
20VIHER PriitJVKJärvakandi Ilves211192282043930