Open Lithuanian Outdoor Championship Open Lithuanian Outdoor Championship
Utenos Lankininkų Klubas (ULK)
Utena, from 27-07-2019 to 28-07-2019
Open Lithuanian Outdoor Championship
Participant List ordered by Target
 
Session 1
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
1AKUZNECOV DmitrijLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
1BVAIČEKAUSKIS VidmantasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Men
1CKAŠĖTA RamūnasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
1DŠLIAUTERIS ModestasAUKSINIS ŠAULYSRecurve Men
2ABAGARAUSKAS ArvydasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
2BBOGUŽIS MindaugasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Men
2CŠIGAUSKAS VladasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
2DSIPAVIČIUS VaidotasAUKSINIS ŠAULYSRecurve Men
3AJURGAITIS AidasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
3BMICKUS StasysKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Men
3CLEVICKAS ViliusKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
3DŠLIAUTERIS KostasAUKSINIS ŠAULYSRecurve Men
4AMAČERNIUS DaliusLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
4BKOVALEVSKIJ AdrianHARHARMONIJARecurve Men
4CJANČIUKAS DominykasASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Men
4DPETRAUSKAS AlgimantasKLKAUNO LANKININKAIRecurve Men
5AMAKSYMOV AleksandrLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
5BČEPULIONIS ArvydasKLKAUNO LANKININKAIRecurve Men
5CANTANAITIS JustasVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASRecurve Men
5DTIMINSKAS UgniusŽLŽALIASIS LANKASRecurve Men
6ABAGDANAVIČIUS DovydasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
6CHULEUSKI IharMINSKBFA MINSKRecurve Men
7AKUZMIENĖ LailaKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Women
7BBUTIAKOVA MargaritaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Women
7CLAPAŠINSKAITĖ LiepaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Women
7DRAMANAUSKAITĖ PaulinaŽLŽALIASIS LANKASRecurve Women
8AABROMAVIČIENĖ KristinaKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Women
8BDAUBARAITĖ AkvilėLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Women
8CMOTIEJŪNAITĖ MiglėGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Women
8DTIMINSKIENĖ IngaŽLŽALIASIS LANKASRecurve Women
9ARAMANAUSKAITĖ IvetaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASRecurve Women
9BSERGEJEVAITĖ GabijaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Women
9CPRANEVIČIŪTĖ MiglėVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASRecurve Women
9DABRAMAITYTĖ KristinaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Women
13AŠAUMANAS AlgirdasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
13BDENISOVAS ValerijusLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASCompound Men
13CBILEIŠIS RemigijusULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
13DPRAPUOLENIS ArvydasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJACompound Men
14AKOSTECKAS JustinasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
14BLIEKIS TomasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASCompound Men
14DKARPAVIČIUS ŽydrūnasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJACompound Men
15AGUDŽIŪNAS GražvydasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
15CŠAKAUSKAS VladasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASCompound Men
15DBARANAUSKAS RolandasA-ŽLALYTUPIS-ŽALIASIS LANKASCompound Men
16AGRIGARAVIČIUS MariusULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
16CBUTKUS EdmundasAUKSINIS ŠAULYSCompound Men
16DVENGELIS LinasŽLŽALIASIS LANKASCompound Men
17AŠAUMANĖ GretaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Women
17BGRIGARAVIČIENĖ AstaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Women
17CANISCENKO AleksandrNLNEPRIKLAUSOMI LANKININKAICompound Men
17DAPACENKAITĖ GretaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Women
18ARIMKUS RamūnasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
18BGUREVIČIUS ArūnasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
18CMOSIN VladimirLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
18DŠIRONAS LinasJBRJAUNIMO BRIZASBarebow Men
19AVILKAUSKAS ErnestasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
19BKULBAČIAUSKAS AndriusSTRSTRĖLĖBarebow Men
19CJUNEVIČIUS MindaugasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
19DŠIRONAS VirgilijusJBRJAUNIMO BRIZASBarebow Men
20AVILEIKIS AlgimantasŽLŽALIASIS LANKASBarebow Men
20BRIMKUTĖ FaustaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASBarebow Women
20CTRAPIK JelenaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Women
20DVALČIUKĖ MargaritaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Women
21ANAUMAVIČIUS VitalijusSTRSTRĖLĖLongbow and Historical Men
21BSVETLAUSKAS StasysŽLŽALIASIS LANKASLongbow and Historical Men
21CVEČKYS ŽydrūnasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASLongbow and Historical Men
21DKARPAVIČIUS VytasUSTRUGNINĖ STRĖLĖLongbow and Historical Men
22ASEKORSKAS EgidijusSTRSTRĖLĖLongbow and Historical Men
22CMOSIN VladimirLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASLongbow and Historical Men
22DŠLIUŽEVIČIUS LukasUSTRUGNINĖ STRĖLĖLongbow and Historical Men
23ASTAGNIŪNIENĖ RamunėUSTRUGNINĖ STRĖLĖLongbow and Historical Women
23BGRIGIENĖ AidaSTRSTRĖLĖLongbow and Historical Women
23CBRUSOKIENĖ NeringaUSTRUGNINĖ STRĖLĖLongbow and Historical Women
Session 2
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
1BRAMANAUSKAITĖ PaulinaŽLŽALIASIS LANKASRecurve Junior Women
1CABRAMAITYTĖ KristinaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Junior Women
2ALUKENSKAITĖ LiepaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Cadet Women
2BPRANEVIČIŪTĖ MiglėVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASRecurve Cadet Women
2CPAŠKEVIČIŪTĖ JulijaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Cadet Women
2DRAMANAUSKAITĖ IvetaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASRecurve Cadet Women
3AŠERMUŠENKAITĖ GretaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Cadet Women
3BVEČKYTĖ Meda ViktorijaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASRecurve Cadet Women
3CLAPAŠINSKAITĖ LiepaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Cadet Women
3DSERGEJEVAITĖ GabijaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Cadet Women
4AJUNDULAITĖ UlaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Cadet Women
4BANTANAITIS JustasVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASRecurve Cadet Men
4CJANČIUKAS DominykasASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Cadet Men
4DPETRONIS SkirmantasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Cadet Men
6AAPACENKAITĖ GretaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Junior Women
7APOŠKAITĖ DžiugintaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASRecurve Cub Women
7BURBONAITĖ ViktorijaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Cub Women
7CVIZBARAITĖ EvelinaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASRecurve Cub Women
7DKUZNECOVA AgnėVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASRecurve Cub Women
8AGRIGARAVIČIUS JonasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Cub Men
8BGIMBUTIS KasparasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Cub Men
8DSTAGNIŪNAITĖ AistėUSTRUGNINĖ STRĖLĖBarebow Cadet Women
9APAŠKAUSKAITĖ GabijaUSTRUGNINĖ STRĖLĖBarebow Cadet Women
9BTAMULYNAITĖ RugilėASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASBarebow Cadet Women
9CČERNIAUSKAITĖ RamunėUSTRUGNINĖ STRĖLĖBarebow Cadet Women
9DVEČKYTĖ Elzė AugustinaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASBarebow Cadet Women
10AMASTEIKAITĖ BeatričėUSTRUGNINĖ STRĖLĖBarebow Cadet Women
10BNICKUTĖ EmaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASBarebow Cadet Women
10CPAULAUSKAITĖ UgnėGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIBarebow Cadet Women
10DSUKAREVIČIŪTĖ AustėjaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASBarebow Cadet Women
11ASEILIŪTĖ ViktorijaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASBarebow Cub Women
11BANISCENKO AndrejNLNEPRIKLAUSOMI LANKININKAIBarebow Cub Men
11CZAJANKAUSKAITĖ TėjaUSTRUGNINĖ STRĖLĖBarebow Cub Women