Tauluammunnan SM-kisa 70/50m Tauluammunnan SM-kisa 70/50m
Pohjan Jousi (PoJo)
Sauvosaaren urheilupuisto, from 26-07-2019 to 28-07-2019
Tauluammunnan SM-kisa 70/50m
Osallistujalista (nimet aakkosjärjestyksessä)
 
A - Å - B - E - F - H
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
AARTOLA Jouni8BLJLAPIN JOUSIYleinenJakso 2
AHO Tuomo1APOJOPOHJAN JOUSIYleinenJakso 2
AHO Tuomo23APOJOPOHJAN JOUSISeniorit 50Jakso 1
AHO Vesa2APOJOPOHJAN JOUSISeniorit 50 vaistoJakso 1
AHO Vesa32BPOJOPOHJAN JOUSIYleinen vaistoJakso 2
AHVENAINEN Heimo15AÄJAÄETSÄN JOUSIAMPUJATSeniorit 60 taljaJakso 1
ALAKYLMÄNEN Matti1BJJAJÄRVENPÄÄN JOUSIAMPUJATSeniorit 50 vaistoJakso 1
ALAKYLMÄNEN Matti34CJJAJÄRVENPÄÄN JOUSIAMPUJATYleinen vaistoJakso 2
ALAVA Jyrki16CPJAPORIN JOUSIAMPUJATSeniorit 70 taljaJakso 1
ALAVA Jyrki20BPJAPORIN JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
ANTONIOS Jean-Pierre12CARCUSARCUSSeniorit 50 taljaJakso 1
ARBELIUS Teuvo16AOJMOULUN JOUSIMIEHETSeniorit 70 taljaJakso 1
ARFFMAN Veikko16BINJOINARINJÄRVEN JOUSETSeniorit 70 taljaJakso 1
AULA Ari12BTOJATORNION JOUSIAMPUJATYleinenJakso 2
AULA Sanni54BTOJATORNION JOUSIAMPUJATJuniorit 11Jakso 1
AUTIO Ella-Maria47BPOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 13Jakso 1
AUVINEN Juuso49APOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 13Jakso 1
ÅMAN Mauri6CLJLAPIN JOUSISeniorit 60 vaistoJakso 1
BACKMAN Anne19CRIJORIIHI-JOUSETNaisetJakso 2
BACKMAN Anne29CRIJORIIHI-JOUSETNaiset 50Jakso 1
BISKOP-GRAHN Ann-Charlotte30AACHACHILLESNaiset 50Jakso 1
BOTTINELLI Gajane16CERÄTAPANILAN ERÄNaisetJakso 2
BUSK Sisko13BPUJOPUIJON JOUSINaiset 50 taljaJakso 1
EEROLA Milla14BPIILIPIILINaisetJakso 2
EEROLA Milla42BPIILIPIILINaisjuniorit 20Jakso 1
FÄRM Erkki20BSULKAOULAISTEN SULKASeniorit 70Jakso 1
FORSBERG Jere25CHOODROBIN HOODYleinen taljaJakso 2
HAIKONEN Arimo4CDIANA-57VAASAN DIANA-57Seniorit 70 vaistoJakso 1
HALLENBERG Ilkka22AJJAJÄRVENPÄÄN JOUSIAMPUJATSeniorit 70Jakso 1
HARJUNPÄÄ Isto27CÄJAÄETSÄN JOUSIAMPUJATSeniorit 50Jakso 1
HATAVA Matti10CTJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATYleinenJakso 2
HAUTAMÄKI Juho20APOJOPOHJAN JOUSIYleinen taljaJakso 2
HELIN Johanna16BARCUSARCUSNaisetJakso 2
HELIN Susanna17AARCUSARCUSNaisetJakso 2
HELIN Susanna40CARCUSARCUSTyttöjuniorit 17Jakso 1
HELSKE Kalle21APOJOPOHJAN JOUSIYleinen taljaJakso 2
HEPOLA Esa1APOJOPOHJAN JOUSISeniorit 50 vaistoJakso 1
HEPOLA Esa33BPOJOPOHJAN JOUSIYleinen vaistoJakso 2
HEPOLA Jaakko2APOJOPOHJAN JOUSIYleinenJakso 2
HIETAMÄKI Ville13CDIANA-57VAASAN DIANA-57YleinenJakso 2
HIETANEN Heikki34AARTEMISARTEMISSeniorit 60Jakso 1
HILTULA Henri49BPOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 13Jakso 1
HILTUNEN Lasse14APOJOPOHJAN JOUSISeniorit 60 taljaJakso 1
HILTUNEN Lasse22APOJOPOHJAN JOUSIYleinen taljaJakso 2
HORTO Hanne15BPIILIPIILINaisetJakso 2
HORTO Hanne41APIILIPIILINaisjuniorit 20Jakso 1
HOTTI Juhani4BLJLAPIN JOUSISeniorit 70 vaistoJakso 1
HUIKARI-ROIVAS Kirsi30BIJAIITIN JOUSIAMPUJATNaiset 50Jakso 1
HUMALAJOKI Aulis12AVIRJAVIRTAIN JOUSIAMPUJATSeniorit 50 taljaJakso 1
I - J - K
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
INKERI Jukka21AWTWILHELM TELLSeniorit 70Jakso 1
INKERI Pirkko22CWTWILHELM TELLNaiset 70Jakso 1
ISOPAHKALA Veijo33BACHACHILLESSeniorit 60Jakso 1
ISSAKAINEN Eeva31BPUJOPUIJON JOUSINaiset 50Jakso 1
ISSAKAINEN Hannu35CPUJOPUIJON JOUSISeniorit 60Jakso 1
JÄÄRNI Aleksi18BPOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 20 taljaJakso 1
JÄÄRNI Aleksi23APOJOPOHJAN JOUSIYleinen taljaJakso 2
JÄRVENPÄÄ Marko11CRIJORIIHI-JOUSETSeniorit 50 taljaJakso 1
JÄRVENPÄÄ Marko20CRIJORIIHI-JOUSETYleinen taljaJakso 2
JOKIKOKKO Mikko1BOJMOULUN JOUSIMIEHETYleinenJakso 2
JUUTILAINEN Mikko27AWTWILHELM TELLYleinen taljaJakso 2
KAARI Emilia9CTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATTyttöjuniorit 15Jakso 1
KAARTINEN Sari3AOJMOULUN JOUSIMIEHETNaiset 50 vaistoJakso 1
KAARTINEN Sari37AOJMOULUN JOUSIMIEHETNaiset vaistoJakso 2
KALLATSA Jukka9ALJLAPIN JOUSIYleinenJakso 2
KALLIOSALO Kari34BPOJOPOHJAN JOUSIYleinen vaistoJakso 2
KALLIOSALO Virpi37BPOJOPOHJAN JOUSINaiset vaistoJakso 2
KANGASMÄKI Arto31CJY-SUJYVÄS-SULKAYleinen taljaJakso 2
KANKAANPÄÄ Heikki19BKU-RYKURIKAN RYHTISeniorit 70Jakso 1
KARKKOLA Antti10ALJLAPIN JOUSIYleinenJakso 2
KETELÄ Tapio5BDIANA-57VAASAN DIANA-57Seniorit 60 vaistoJakso 1
KETELÄ Tapio35BDIANA-57VAASAN DIANA-57Yleinen vaistoJakso 2
KETELÄ Tuula13CDIANA-57VAASAN DIANA-57Naiset 50 taljaJakso 1
KETELÄ Tuula31BDIANA-57VAASAN DIANA-57Naiset taljaJakso 2
KINNUNEN Asko36BARCUSARCUSYleinen vaistoJakso 2
KIVINEN Arttu48CKU-RYKURIKAN RYHTIJuniorit 13Jakso 1
KIVINIEMI Marko23BACHACHILLESSeniorit 50Jakso 1
KORHONEN Aarni52AKO-SUKOILLIS-SAVON SULKAJuniorit 11 vaistoJakso 1
KORHONEN Oskari51AKO-SUKOILLIS-SAVON SULKAJuniorit 11 vaistoJakso 1
KORHONEN Roope53AKO-SUKOILLIS-SAVON SULKAJuniorit 11 vaistoJakso 1
KORKALAINEN Eetu54AKO-SUKOILLIS-SAVON SULKAJuniorit 11 vaistoJakso 1
KORMANO Luukas7BTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATJuniorit 15Jakso 1
KORPI Mauri7CTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATSeniorit 60 vaistoJakso 1
KOSKINEN Jarkko26CTJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATSeniorit 50Jakso 1
KOSKINEN Kari7CARTEMISARTEMISYleinenJakso 2
KOSKINEN Kari25BARTEMISARTEMISSeniorit 50Jakso 1
KOTIKANGAS Antti32AINJOINARINJÄRVEN JOUSETYleinen vaistoJakso 2
KOTIKANGAS Markku35AINJOINARINJÄRVEN JOUSETYleinen vaistoJakso 2
KUITUNEN Seppo26ARIJORIIHI-JOUSETSeniorit 50Jakso 1
KUIVALAINEN Pentti8AJO-JUJOUSI-JUSSITYleinenJakso 2
KUIVALAINEN Pentti35BJO-JUJOUSI-JUSSITSeniorit 60Jakso 1
KUJARI Aino9BARCUSARCUSTyttöjuniorit 15Jakso 1
KUKKOHOVI Heli18COJMOULUN JOUSIMIEHETNaisetJakso 2
KUOPPA Taru16ASIVSHERWOODIN ILOISET VEIKOTNaisetJakso 2
KURIKKALA Netta Merina44BHI-ROHIMANGAN ROIMATyttöjuniorit 15 vaistoJakso 1
KUUSELA-OPAS Inka52BKU-RYKURIKAN RYHTIJuniorit 11Jakso 1
KUUSELA-OPAS Tuuli47CKU-RYKURIKAN RYHTIJuniorit 13Jakso 1
KUUSISTO Eelis51BOJMOULUN JOUSIMIEHETJuniorit 11Jakso 1
KYRÖ Tarmo6BINJOINARINJÄRVEN JOUSETSeniorit 50 vaistoJakso 1
KYRÖ Tarmo36AINJOINARINJÄRVEN JOUSETYleinen vaistoJakso 2
L - M - N
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
LAAKSO Arto32CKYJOKYMEN JOUSISeniorit 60Jakso 1
LAAKSO Tuomo23BRIJORIIHI-JOUSETYleinen taljaJakso 2
LAINE Jere25BTOJATORNION JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
LAMMELA Marko26COJMOULUN JOUSIMIEHETYleinen taljaJakso 2
LAMMI Mikko29BPIILIPIILIYleinen taljaJakso 2
LAMPINEN Miiko50BTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATJuniorit 13Jakso 1
LANTEE Anne30AHOODROBIN HOODNaiset taljaJakso 2
LASSILA Ida-Lotta14CAMARCOAMARCONaisetJakso 2
LASSILA Milja47APOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 13Jakso 1
LAURILA Aila3BDIANA-57VAASAN DIANA-57Naiset 50 vaistoJakso 1
LAURILA Olavi4ADIANA-57VAASAN DIANA-57Seniorit 70 vaistoJakso 1
LEHTINEN Matti24BHI-ROHIMANGAN ROIMASeniorit 50Jakso 1
LEHTO Arja38BIJAIITIN JOUSIAMPUJATNaiset 60Jakso 1
LEHTOMÄKI Esa1CJY-SUJYVÄS-SULKAYleinenJakso 2
LEHTOMÄKI Esa28BJY-SUJYVÄS-SULKASeniorit 50Jakso 1
LEHTONEN Kaj21BPJAPORIN JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
LEIKKOLA Markus11AJO-JUJOUSI-JUSSITYleinenJakso 2
LEIKKOLA Markus41BJO-JUJOUSI-JUSSITJuniorit 20Jakso 1
LEINO Jussi33APOJOPOHJAN JOUSISeniorit 60Jakso 1
LEINONEN Eetu48APOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 13Jakso 1
LIMINGOJA Inka50CPOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 13Jakso 1
LINDROOS Mika15CÄJAÄETSÄN JOUSIAMPUJATSeniorit 50 taljaJakso 1
LITMANEN Risto37BPUJOPUIJON JOUSISeniorit 60Jakso 1
LOITOKARI Pekka24BRIJORIIHI-JOUSETYleinen taljaJakso 2
MÄENPÄÄ Eero10BPJAPORIN JOUSIAMPUJATYleinenJakso 2
MÄKELÄ Noora18CÄJAÄETSÄN JOUSIAMPUJATTyttöjuniorit 17 taljaJakso 1
MÄKI-PAAVOLA Eetu8CKU-RYKURIKAN RYHTIYleinenJakso 2
MÄKI-PAAVOLA Eetu42AKU-RYKURIKAN RYHTIJuniorit 20Jakso 1
MÄKIRANTA Ella40BDIANA-57VAASAN DIANA-57Tyttöjuniorit 17Jakso 1
MARKKANEN Jari3APOJOPOHJAN JOUSIYleinenJakso 2
MARTIKAINEN Kristiina38APUJOPUIJON JOUSINaiset 60Jakso 1
MARTIKAINEN Pertti36CPUJOPUIJON JOUSISeniorit 60Jakso 1
MATIKAINEN Kristiina15ASIVSHERWOODIN ILOISET VEIKOTNaisetJakso 2
MATINLASSI Suvi8BPOJOPOHJAN JOUSITyttöjuniorit 15Jakso 1
MONTONEN Janne28AKO-SUKOILLIS-SAVON SULKAYleinen taljaJakso 2
MONTONEN Janne43AKO-SUKOILLIS-SAVON SULKAJuniorit 15 taljaJakso 1
MÖRSKY Maija Kerttu46BKU-RYKURIKAN RYHTIJuniorit 13 vaistoJakso 1
MÖTTÖNEN Juhani36ASULKAOULAISTEN SULKASeniorit 60Jakso 1
MYLLYKANGAS Teuvo19CACHACHILLESSeniorit 70Jakso 1
MYLLYLAHTI Sirpa29APOJOPOHJAN JOUSINaiset 50Jakso 1
NAHKIAISOJA Tuomo10CPOJOPOHJAN JOUSISeniorit 50 taljaJakso 1
NÄSÄNEN Arto7AACHACHILLESYleinenJakso 2
NEVALAINEN Jukka33CKYJOKYMEN JOUSISeniorit 60Jakso 1
NEVALAINEN Vesa-Ville29COJMOULUN JOUSIMIEHETYleinen taljaJakso 2
NIEMENMAA Aapeli46CPOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 13Jakso 1
NIEMI Inkeri8CDIANA-57VAASAN DIANA-57Tyttöjuniorit 15Jakso 1
NIKKANEN Markus2CACHACHILLESYleinenJakso 2
NISKANEN Mikko53BIJAIITIN JOUSIAMPUJATJuniorit 11Jakso 1
NISSINEN Juha29AKO-SUKOILLIS-SAVON SULKAYleinen taljaJakso 2
NISSINEN Tiina17CKO-SUKOILLIS-SAVON SULKANaisetJakso 2
NISULA Satu15CAMARCOAMARCONaisetJakso 2
NUUTTILA Arto9CLAVALAHDEN VASAMAYleinenJakso 2
NUUTTILA Arto24CLAVALAHDEN VASAMASeniorit 50Jakso 1
O - P - R
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
OJALA Jouko5APOJOPOHJAN JOUSISeniorit 70 vaistoJakso 1
OJALA Meri8APJAPORIN JOUSIAMPUJATTyttöjuniorit 15Jakso 1
OJALA Milja9APJAPORIN JOUSIAMPUJATTyttöjuniorit 15Jakso 1
OLKKONEN Arto5CJY-SUJYVÄS-SULKASeniorit 60 vaistoJakso 1
OLKKONEN Arto35CJY-SUJYVÄS-SULKAYleinen vaistoJakso 2
OLLI Vesa11BKYJOKYMEN JOUSISeniorit 50 taljaJakso 1
PAJUNEN Anssi10BRIJORIIHI-JOUSETSeniorit 50 taljaJakso 1
PAJUNEN Anssi21CRIJORIIHI-JOUSETYleinen taljaJakso 2
PEKANDER Jouni12BPIILIPIILISeniorit 50 taljaJakso 1
PEKANDER Jouni28CPIILIPIILIYleinen taljaJakso 2
PELTOLA Jukka17AKYJOKYMEN JOUSISeniorit 70 taljaJakso 1
PELTONIEMI Antti23CHOODROBIN HOODYleinen taljaJakso 2
PENTINSAARI Pekka21CPOJOPOHJAN JOUSISeniorit 70Jakso 1
PENTTINEN Lauri52CTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATJuniorit 11Jakso 1
PENTTINEN Ville50ATEJATEUVAN JOUSIAMPUJATJuniorit 13Jakso 1
PERÄLÄ Laura19AJO-JUJOUSI-JUSSITNaisetJakso 2
PETÄJÄ Aleksi49CHOODROBIN HOODJuniorit 13Jakso 1
PETÄJÄ Niko39AHOODROBIN HOODJuniorit 17Jakso 1
PEURANEN Hilkka22BPOJOPOHJAN JOUSINaiset 70Jakso 1
PIENIMÄKI Antti32BACHACHILLESSeniorit 60Jakso 1
PIETIKÄINEN Antti12ATJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATYleinenJakso 2
PIHLAJANIEMI Raimo23CKU-RYKURIKAN RYHTISeniorit 50Jakso 1
PIIPPO Samuli2BOJMOULUN JOUSIMIEHETYleinenJakso 2
PÖLKKI Annika31AHOODROBIN HOODNaiset taljaJakso 2
POLO Esa3BOJMOULUN JOUSIMIEHETYleinenJakso 2
POLO Esa25COJMOULUN JOUSIMIEHETSeniorit 50Jakso 1
PORTTI Viivi46AINJOINARINJÄRVEN JOUSETJuniorit 13 vaistoJakso 1
PYYLAMPI Tero11BTJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATYleinenJakso 2
RAHKONEN Johanna Katariina44AKU-RYKURIKAN RYHTITyttöjuniorit 15 vaistoJakso 1
RAISOMA Marja31CHOODROBIN HOODNaiset 50Jakso 1
RAIVIO Kari19AJJAJÄRVENPÄÄN JOUSIAMPUJATSeniorit 70Jakso 1
RANNIKKO Seppo6CLJLAPIN JOUSIYleinenJakso 2
RANNIKKO Seppo27ALJLAPIN JOUSISeniorit 50Jakso 1
RAUHALA Timo1CINJOINARINJÄRVEN JOUSETSeniorit 50 vaistoJakso 1
RAUHALA Timo33AINJOINARINJÄRVEN JOUSETYleinen vaistoJakso 2
RAUNIO Heli30BARCUSARCUSNaiset taljaJakso 2
RAUTIO Hannu17BSI-SUSINISULATSeniorit 70 taljaJakso 1
RIIPPI Joonas45ATEJATEUVAN JOUSIAMPUJATJuniorit 13 taljaJakso 1
RITVANEN Timo3CJY-SUJYVÄS-SULKAYleinenJakso 2
RONKAINEN Perttu9BKYJOKYMEN JOUSIYleinenJakso 2
RONKANEN Sampo13AERÄTAPANILAN ERÄYleinenJakso 2
RUNSALA Kim2CTEJATEUVAN JOUSIAMPUJATJuniorit 17 vaistoJakso 1
RUTONEN Mika27CVJAVARKAUDEN JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
RUUSKANEN Aleksandra14ASIVSHERWOODIN ILOISET VEIKOTNaisetJakso 2
RUUSKANEN Niilo39BPUJOPUIJON JOUSIJuniorit 17Jakso 1
RYTKY Lauri14CTOJATORNION JOUSIAMPUJATSeniorit 60 taljaJakso 1
RYTKY Lauri22CTOJATORNION JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
RYTKY Merja13ATOJATORNION JOUSIAMPUJATNaiset 50 taljaJakso 1
RYTKY Merja30CTOJATORNION JOUSIAMPUJATNaiset taljaJakso 2
S - T - V
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
SAASTAMOINEN Olli17CWTWILHELM TELLSeniorit 70 taljaJakso 1
SALMINEN Esko20AJJAJÄRVENPÄÄN JOUSIAMPUJATSeniorit 70Jakso 1
SALMINEN Jaakko39CDIANA-57VAASAN DIANA-57Juniorit 17Jakso 1
SÄRKIPAJU Markku32APOJOPOHJAN JOUSISeniorit 60Jakso 1
SEPPÄLÄ Eelis48BPOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 13Jakso 1
SEPPÄLÄ Sakari4APOJOPOHJAN JOUSIYleinenJakso 2
SEPPÄLÄ Sakari24APOJOPOHJAN JOUSISeniorit 50Jakso 1
SIMANAINEN Jarmo20CPOJOPOHJAN JOUSISeniorit 70Jakso 1
SIMULA Jouko11APOJOPOHJAN JOUSISeniorit 50 taljaJakso 1
SIMULA Jouko24APOJOPOHJAN JOUSIYleinen taljaJakso 2
SIMULA Rauno10APOJOPOHJAN JOUSISeniorit 50 taljaJakso 1
SIMULA Rauno25APOJOPOHJAN JOUSIYleinen taljaJakso 2
SISTONEN Antero11CSIVSHERWOODIN ILOISET VEIKOTYleinenJakso 2
SIURUMAA Juha5APOJOPOHJAN JOUSIYleinenJakso 2
SMEDS Ylva40ADIANA-57VAASAN DIANA-57Tyttöjuniorit 17Jakso 1
SMOLANDER Lauri6APOJOPOHJAN JOUSIYleinenJakso 2
SOPPELA Mikael25ASULKAOULAISTEN SULKASeniorit 50Jakso 1
SUMEN Kari15BTOJATORNION JOUSIAMPUJATSeniorit 60 taljaJakso 1
SUMEN Kari26ATOJATORNION JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
SUNNARI Matti36BOJMOULUN JOUSIMIEHETSeniorit 60Jakso 1
SUOJOKI Jaana31AJO-JUJOUSI-JUSSITNaiset 50Jakso 1
SUOMALAINEN Marko5CLRJLÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJATYleinenJakso 2
SUOMALAINEN Marko26BLRJLÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJATSeniorit 50Jakso 1
SUONTAKA Pasi13BTJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATYleinenJakso 2
TAIKINA-AHO Antero34AINJOINARINJÄRVEN JOUSETYleinen vaistoJakso 2
TARHALA Vesa28AKYJOKYMEN JOUSISeniorit 50Jakso 1
TAURIAINEN Jorma34CFU-47FISKARIN URHEILIJAT -47Seniorit 60Jakso 1
TEKONIEMI Antti4CTJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATYleinenJakso 2
TELLA Matti27BHOODROBIN HOODYleinen taljaJakso 2
TOIVANEN Vili26BERÄTAPANILAN ERÄYleinen taljaJakso 2
TOLSA Riitta19BPIILIPIILINaisetJakso 2
TÖRÖLÄ Roni18AERÄTAPANILAN ERÄJuniorit 17 taljaJakso 1
TÖRÖLÄ Roni24CERÄTAPANILAN ERÄYleinen taljaJakso 2
TUKIAINEN Iida17BWTWILHELM TELLNaisetJakso 2
TUONONEN Pekka35AKO-SUKOILLIS-SAVON SULKASeniorit 60Jakso 1
VÄHÄLUMMUKKA Eetu5BOJMOULUN JOUSIMIEHETYleinenJakso 2
VÄHÄLUMMUKKA Eetu7AOJMOULUN JOUSIMIEHETJuniorit 15Jakso 1
VÄINÄMÖ Urho53CPOJOPOHJAN JOUSIJuniorit 11Jakso 1
VALKAMA Juha37ATJATAMPEREEN JOUSIAMPUJATSeniorit 60Jakso 1
VANKER Heidi38AKU-RYKURIKAN RYHTINaiset vaistoJakso 2
VANNEKARI Markku14BPJAPORIN JOUSIAMPUJATSeniorit 60 taljaJakso 1
VANNEKARI Markku22BPJAPORIN JOUSIAMPUJATYleinen taljaJakso 2
VARESVUO Esko6BJY-SUJYVÄS-SULKAYleinenJakso 2
VARESVUO Esko27BJY-SUJYVÄS-SULKASeniorit 50Jakso 1
VIERIKKO Lassi6ALRJLÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJATSeniorit 50 vaistoJakso 1
VIERIKKO Lassi32CLRJLÄNSIRAJAN JOUSIAMPUJATYleinen vaistoJakso 2
VIITANEN Timo2BKU-RYKURIKAN RYHTISeniorit 50 vaistoJakso 1
VIITANEN Timo33CKU-RYKURIKAN RYHTIYleinen vaistoJakso 2
VIKSTRÖM Antti4BOJMOULUN JOUSIMIEHETYleinenJakso 2
VIKSTRÖM Marjo18BSULKAOULAISTEN SULKANaisetJakso 2
VIKSTRÖM Marjo30CSULKAOULAISTEN SULKANaiset 50Jakso 1
VIKSTRÖM Pentti7BSULKAOULAISTEN SULKAYleinenJakso 2
VIKSTRÖM Pentti34BSULKAOULAISTEN SULKASeniorit 60Jakso 1
VUORINEN Pekka21BJJAJÄRVENPÄÄN JOUSIAMPUJATSeniorit 70Jakso 1
VUORINEN Verne38CHOODROBIN HOODJuniorit 17Jakso 1
W
Kilpailija
Tausta
Maa/Seura
Maa/Seura
Laji
Jakso
WIRKKALA Elisa3COJMOULUN JOUSIMIEHETNaiset 50 vaistoJakso 1
WIRKKALA Elisa38BOJMOULUN JOUSIMIEHETNaiset vaistoJakso 2
WITICK Fatima18AARTEMISARTEMISNaisetJakso 2
WITICK Fatima29BARTEMISARTEMISNaiset 50Jakso 1