JeugdFITA HBS Almere 2019
HandBoogSchutterij Almere (HBSA)
Almere, from 30-06-2019 to 30-06-2019
klasse en divisie Resultaat - Individueel
 
Recurve - Dames Aspiranten (12-13jr)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
0
Totale score
10+X
X
1STRUIJK Esmeralda1022De Mlijkheid315/ 1293/ 1327/ 1093500
2AARLE Sophie1045Landmans Unie287/ 2284/ 2311/ 2088200
3PORSIUS Siora1285H.B.S. Pijlsnel276/ 5282/ 3311/ 2086900
4KOSTER Lisa1285H.B.S. Pijlsnel278/ 4277/ 4309/ 4086400
5PANHUIJSEN Annick1312HBS Almere282/ 3256/ 5289/ 5082700
6RIET Evi1285H.B.S. Pijlsnel274/ 6194/ 7241/ 7070900
7ROOIJACKERS Danique1022De Mlijkheid204/ 7220/ 6248/ 6067200
Recurve - Dames Cadetten (14-17jr)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
0
Totale score
10+X
X
1POST Jasmijn1312HBS Almere284/ 1298/ 2323/ 4090500
2LELIEVELD Cheyenne1006HKS Zoetermeer276/ 2311/ 1316/ 7090300
3SIJBERS Olga1289HBV Midden-Limburg275/ 3286/ 7325/ 3088600
4GROOT Shakira1045Landmans Unie254/ 7290/ 4333/ 1087700
5ROEFFEN Quinty1155De Schutroe255/ 6291/ 3327/ 2087300
6GRINSVEN Marit1085Vzod270/ 5288/ 5313/ 8087100
7VAN HEST Nikki1194Hbs Lindenheuvel274/ 4249/11318/ 5084100
8TEMPELMAN Mary-Ann1312HBS Almere253/ 8272/ 8307/ 9083200
9BERK Sheila1094Concordia239/10288/ 5304/10083100
10PRIJT Nanne1191Eendracht St. Sebastiaan250/ 9249/11318/ 5081700
11DAATZELAAR Marcha1072L'Arc225/14272/ 8304/10080100
12CLAASEN Ariana1057De vrolijke schutters238/11248/13295/12078100
13VISSER Savanna1312HBS Almere228/13254/10282/15076400
14GOEREE Aniek1046HBV Nimrod233/12243/15276/16075200
15MAURIK Iris1057De vrolijke schutters218/16220/16264/17070200
16TERLOUW Carmen1319HBV Target Aalsmeer153/19244/14293/13069000
17MIKKERS Aylin1312HBS Almere141/20218/17292/14065100
18SANDERS Britt1057De vrolijke schutters194/17170/19258/18062200
19VOORTMAN Emilia1236Assumburg162/18182/18238/19058200
20MAAGDENBERG Maeike1231AHV Centaur223/1539/200/ 7026200
Recurve - Dames Junioren (18-20jr)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
0
Totale score
10+X
X
1GRAAF Tamara1312HBS Almere155/ 2198/ 1282/ 1063500
2JONG Tara1065HBV Nimrod161/ 1187/ 2281/ 2062900
Recurve - Heren Aspiranten (12-13jr)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
0
Totale score
10+X
X
1KEJA Allon1399A.A.T.C.333/ 1324/ 1343/ 10100000
2KOREMAN Lars1244Shs233/ 2215/ 2285/ 2073300
3ELLING Maarten1312HBS Almere100/ 4107/ 4252/ 4045900
4KOLDAS Boeraq1312HBS Almere32/ 681/ 5253/ 3036600
5MAARSEN Xander1312HBS Almere56/ 580/ 6228/ 5036400
6OVEREEM Jesse1231AHV Centaur113/ 3113/ 3121/ 6034700
Recurve - Heren Cadetten (14-17jr)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
0
Totale score
10+X
X
1KRIJGSMAN Kristian1312HBS Almere310/ 2315/ 1338/ 1096300
2SMEETS Yaël1400HBS de Ster 2.0314/ 1297/ 6338/ 1094900
3ANGEVARE Tobias1243MBSOV Noordkop306/ 4305/ 3314/10092500
4VERKOULEN David1174Hbv Ontspanning291/ 6294/ 8335/ 3092000
5BRUIJNS Tim1231AHV Centaur291/ 6295/ 7328/ 5091400
5STEPHENS James1349ACE-Xclusive294/ 5309/ 2311/12091400
7VILÉ Simcha1237Hbsv brederode282/ 8304/ 4319/ 8090500
8SCHWEIGER Jurre1312HBS Almere308/ 3281/ 9315/ 9090400
9WISSELINK Luuk1267Sint Switbertus273/10298/ 5331/ 4090200
10OTTERLO Bodhi1249Waterlandschutters276/ 9276/11320/ 6087200
11VRIES Stietse1057De vrolijke schutters239/14280/10320/ 6083900
12BROESS Sjef1087De vriendenkring 1897258/13264/14314/10083600
13BUITENHUIS Richard1349ACE-Xclusive265/11268/13299/13083200
14WILDE Davy1065HBV Nimrod225/18270/12293/15078800
15BIJKERK Gerben1363Robin Hood Steenwijk261/12240/17277/20077800
16VOS Hessel1363Robin Hood Steenwijk235/15254/15283/18077200
17CLAASSEN Hanjo1231AHV Centaur229/17247/16290/17076600
18LOMMERS Syrt1230ABC Taxus235/15230/18295/14076000
19CLEEF Tristan1230ABC Taxus218/19184/21278/19068000
20PANHUIJSEN Rens1312HBS Almere179/22202/19291/16067200
21VELDHUIJSEN Rim1349ACE-Xclusive209/21202/19254/22066500
22SMITS Olav1328Brediusschutters210/20183/22256/21064900
23KREGTING Dylan1401De Veerkracht156/23167/23216/23053900
24GARCIA Ramiro1231AHV Centaur79/2400/ 107900
Recurve - Heren Junioren (18-20jr)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
0
Totale score
10+X
X
1GROOT WASSINK Chris1261De Gouden Treffer316/ 1299/ 1344/ 1095900
2TILBORG Robin1284De Meierijers278/ 2251/ 3314/ 3084300
3ROSENBRAND Wessel1021E.M.M. Waalwijk250/ 3266/ 2323/ 2083900
Compound - Dames Aspiranten (12-13jr)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
0
Totale score
10+X
X
1DAATZELAAR Marit1072L'Arc316/ 1302/ 1335/ 1095300
2VLAARDINGERBROEK Zoë1329HBC Doelgericht243/ 2241/ 2293/ 2077700
Compound - Dames Cadetten (14-17jr)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
0
Totale score
10+X
X
1BROEKHOVEN Emma1034Sint sebastiaan329/ 1328/ 1345/ 10100200
Compound - Heren Aspiranten (t/m 11jr)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
0
Totale score
10+X
X
1BOS Oliver1312HBS Almere343/ 2338/ 1341/ 10102200
2OIJEN Lars1021E.M.M. Waalwijk350/ 1330/ 2335/ 20101500
Compound - Heren Aspiranten (12-13jr)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
0
Totale score
10+X
X
1BAARS Hessel1312HBS Almere245/ 1248/ 1298/ 1079100
Compound - Heren Cadetten (14-17jr)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
0
Totale score
10+X
X
1TJIN A DJIE Jay1312HBS Almere328/ 2338/ 1354/ 10102000
2BOS Jackson1312HBS Almere333/ 1334/ 2350/ 20101700
3KAMP Robert1230ABC Taxus326/ 3326/ 4350/ 20100200
4WARNARS Casper1312HBS Almere325/ 4327/ 3344/ 4099600
5DEULING Hugo1234Achilles321/ 5307/ 7335/ 6096300
6BAARS Jort1312HBS Almere302/ 6309/ 5337/ 5094800
7VLIEGER Matthew1249Waterlandschutters287/ 7309/ 5326/ 8092200
8TEMPELMAN Damian1312HBS Almere281/ 8306/ 8329/ 7091600
Barebow - Dames Cadetten (14-17jr)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
0
Totale score
10+X
X
1BEDEM Roos1231AHV Centaur129/ 1188/ 1273/ 1059000
Barebow - Heren Aspiranten (12-13jr)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
0
Totale score
10+X
X
1VRIES Tycho1393HBV Drachtsterpijl297/ 1269/ 1279/ 1084500