Baltic Club Championship Baltic Club Championship
Amazones (LAT-AMA)
Archery Club Amazones summer archery field
"Pļava", from 01-06-2019 to 2-06-2019
Participant List in Alphabetical Order
 
Ā - A - B - D
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
ĀDMINE-LIEPA Kristīne3ALAT-AMAAMAZONESCompound WomenSes. 1
ĀDMINE-LIEPA Kristīne10BLAT-AMAAMAZONESCompound WomenSes. 2
AVSJUKOVS Andris2ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 2
AVSJUKOVS Andris6ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 1
BILEIŠIS Remigijus1BULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound MenSes. 1
BILEIŠIS Remigijus9AULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound MenSes. 2
DEŅISENOKA Līga Ilona5ALAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 2
DEŅISENOKA Līga Ilona10ALAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 1
DERBAKOVS Andrejs4BLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve MenSes. 2
DERBAKOVS Andrejs6BLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve MenSes. 1
DUBKEVIČS Inārs3ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 2
DUBKEVIČS Inārs7ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 1
F - G - J - K
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
FROLOVS Mihails8BLAT-FRMFRAMRecurve MenSes. 2
FROLOVS Mihails11BLAT-FRMFRAMRecurve MenSes. 1
GRIGARAVIČIUS Marius3BULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound MenSes. 1
GRIGARAVIČIUS Marius11AULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound MenSes. 2
GUDŽIŪNAS Gražvydas2BULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound MenSes. 1
GUDŽIŪNAS Gražvydas10AULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound MenSes. 2
JAKUBANECS Jānis2ALAT-AMAAMAZONESCompound MenSes. 1
KAZUSS Mark1BLAT-AMRAMAZONES / RĪGARecurve MenSes. 2
KAZUSS Mark8BLAT-AMRAMAZONES / RĪGARecurve MenSes. 1
KONONOVA Jeļena3BLAT-AMRAMAZONES / RĪGARecurve WomenSes. 2
KONONOVA Jeļena10BLAT-AMRAMAZONES / RĪGARecurve WomenSes. 1
KONONOVS Gļebs2BLAT-AMRAMAZONES / RĪGARecurve MenSes. 2
KONONOVS Gļebs9BLAT-AMRAMAZONES / RĪGARecurve MenSes. 1
KREICBERGA Anete8ALAT-AMJAMAZONES / JŪRMALARecurve WomenSes. 2
KREICBERGA Anete12ALAT-AMJAMAZONES / JŪRMALARecurve WomenSes. 1
L - M - O - R
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
LIGNICKIS Arnis4ALAT-SAVSAVAGE ARCHERCompound MenSes. 1
LUSTE Evija6ALAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 2
LUSTE Evija9ALAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 1
MATVEJEVA Rimma4ALAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 2
MATVEJEVA Rimma8ALAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 1
OZOLIŅŠ Kristaps1ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 2
OZOLIŅŠ Kristaps5ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 1
RJABKOVA Marina6BLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve WomenSes. 2
RJABKOVA Marina7BLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve WomenSes. 1
S - V
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
SIŅŅIKOVS Nikolajs5BLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve MenSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs5BLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve MenSes. 2
SKELTONA Maija7ALAT-AMJAMAZONES / JŪRMALARecurve WomenSes. 2
SKELTONA Maija11ALAT-AMJAMAZONES / JŪRMALARecurve WomenSes. 1
SPĀĢIS Aigars7BLAT-TEBTEBRAS LOKIRecurve MenSes. 2
SPĀĢIS Aigars12BLAT-TEBTEBRAS LOKIRecurve MenSes. 1
STRAZDIŅŠ Toms4BLAT-ĶŠĶEKAVAS ŠAUTRACompound MenSes. 1
VAGANOVS Roberts1ALAT-AMAAMAZONESCompound MenSes. 1
VAGANOVS Roberts9BLAT-AMAAMAZONESCompound MenSes. 2