Junior SM i Flt 2019 Junior SM i Fält 2019
Rejmyre BSK, Mjölby BS, Motala BSK (RMM)
Mjölby - Skogssjön, from 13-07-2019 to 13-07-2019
Junior SM i Flt 2019
Deltagarlista grupperad på land/förening
 
2503IF KARLSVIK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ZERROUKI Aicha2DRecurve Cadet 13 DamerCompound, Recurve
2797LINDOME BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ANDERSSON Erik1ABarebow Knatte 10 HerrarBarebow, Långbåde
HEDÉN Jakob2BRecurve Junior 16 HerrarCompound, Recurve
JACOBSSON Lukas10BRecurve Junior 16 HerrarCompound, Recurve
JOHNSSON Linn3BRecurve Junior 16 DamerCompound, Recurve
3522SATSERUPS IDROTTS & BF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
KALLINI Isak6BRecurve Junior 16 HerrarCompound, Recurve
3811STOCKAMÖLLANS IF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
WILHELMSSON Julia8DBarebow Junior 16 DamerBarebow, Långbåde
3818STOCKHOLMS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
FORSSELL Paulina8BBarebow Junior 16 DamerBarebow, Långbåde
4080TIMRÅ AIF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
STRID André10DRecurve Junior 16 HerrarCompound, Recurve
SUNDSTRÖM Albin6DRecurve Junior 16 HerrarCompound, Recurve
WALLIN Emil7BBarebow Cadet 13 HerrarBarebow, Långbåde
7823GÄVLE BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
HEDLUND Ida4ALongbow Junior 16 DamerBarebow, Långbåde
7826SANDVIKENS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
JOHANSSON Ivar1BBarebow Knatte 10 HerrarBarebow, Långbåde
JOHANSSON Sixten6ABarebow Cadet 13 HerrarBarebow, Långbåde
7829BS GOTHIA
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
QVIRIST Adam11CRecurve Junior 16 HerrarCompound, Recurve
7833KUNGÄLVS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
DAHLBERG Tom7CBarebow Cadet 13 HerrarBarebow, Långbåde
KUKKOLA Tobias11BRecurve Junior 16 HerrarCompound, Recurve
NESS Elias3CRecurve Cadet 13 HerrarCompound, Recurve
STÅLHJÄRTA Elias4ARecurve Junior 16 HerrarCompound, Recurve
STJERNSTRÖM ERIKSSON David1CRecurve Cadet 13 HerrarCompound, Recurve
7853LULEÅ BS
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BACKMAN Anna9BCompound Junior 16 DamerCompound, Recurve
BACKMAN Linnea7BCompound Junior 16 DamerCompound, Recurve
CWIRZEN Emily3DRecurve Cadet 13 DamerCompound, Recurve
GEORGSSON Anna5DRecurve Junior 16 DamerCompound, Recurve
7865HELSINGBORGS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
RÖNÉR Maja4CLongbow Junior 16 DamerBarebow, Långbåde
TENGROTH Melker2CCompound Cadet 13 HerrarCompound, Recurve
7869KRISTIANSTADS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
PERSSON Elmer1DCompound Cadet 13 HerrarCompound, Recurve
7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
MOSÉN Simon7CCompound Cadet 13 HerrarCompound, Recurve
7878HUSKVARNA BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
JOHANSSON Viola2DBarebow Cadet 13 DamerBarebow, Långbåde
TENVERT Noah1BCompound Cadet 13 HerrarCompound, Recurve
7880SKOGENS IF KORSVÄGEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
KULLBERG Alexander5ACompound Junior 16 HerrarCompound, Recurve
7885VETLANDA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ELAMSSON Olivia8ABarebow Junior 16 DamerBarebow, Långbåde
7888BK DANAPILEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
DENNIUS Niki11DRecurve Cadet 13 DamerCompound, Recurve
7896UPPLANDS VÄSBY BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
LINDBLOM Sandra8CBarebow Junior 16 DamerBarebow, Långbåde
7908BSK STURARNA
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ÅSLUND Albin1ACompound Cadet 13 HerrarCompound, Recurve
ÅSLUND Oscar9CCompound Cadet 13 HerrarCompound, Recurve
BLOM Emil7ALongbow Cadet 13 HerrarBarebow, Långbåde
BLOM Maja2CLongbow Cadet 13 HerrarBarebow, Långbåde
HALLBERG Patrik6CBarebow Cadet 13 HerrarBarebow, Långbåde
KARLSSON Anna5CRecurve Junior 16 DamerCompound, Recurve
OHLZON Maja5DBarebow Knatte 10 DamerBarebow, Långbåde
SCUKA Axel9ACompound Junior 16 HerrarCompound, Recurve
SUNDBAUM Saga10CBarebow Junior 16 DamerBarebow, Långbåde
WENDEL Michaela7ARecurve Junior 16 DamerCompound, Recurve
7915KARLSTADS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
NILSSON Erik2BBarebow Cadet 13 HerrarBarebow, Långbåde
NILSSON Hanna10ABarebow Junior 16 DamerBarebow, Långbåde
7925UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBB
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
JANSSON Alissa6DBarebow Cadet 13 DamerBarebow, Långbåde
JANSSON Sebastian12CBarebow Junior 16 HerrarBarebow, Långbåde
7931BS GRÄSTORP
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
PYLS-LU Meia7DRecurve Cadet 13 DamerCompound, Recurve
7934SKÖVDE BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BRANDT Elvira7DBarebow Cadet 13 DamerBarebow, Långbåde
BRANDT Viktor5BBarebow Knatte 10 HerrarBarebow, Långbåde
7939VÄNERSBORGS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
SVAHN Oscar5BCompound Junior 16 HerrarCompound, Recurve
7948MJÖLBY BS
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
FREDRIKSSON David6CRecurve Junior 16 HerrarCompound, Recurve
7949MOTALA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ORCI STARK Isa4BLongbow Junior 16 DamerBarebow, Långbåde
PETTERSSON Axel6BBarebow Cadet 13 HerrarBarebow, Långbåde
26335JÄMTLANDS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
LINDSJÖ Linn11ARecurve Junior 16 DamerCompound, Recurve
36531NORA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
MALMÉN NORDMARK Simon10DBarebow Junior 16 HerrarBarebow, Långbåde
39815IF ULVARNA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
PETTERSSON Leo10BBarebow Junior 16 HerrarBarebow, Långbåde
40185NYKVARNS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BERGLUND Tilda5ABarebow Knatte 10 DamerBarebow, Långbåde
SVÄRD Hanna5CBarebow Knatte 10 DamerBarebow, Långbåde
WAHLBERG Cornelia1CBarebow Knatte 10 DamerBarebow, Långbåde
WETTERGREN Tilde9DRecurve Cadet 13 DamerCompound, Recurve
40680JÄRNVÄGENS BF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ANDERSSON Lina1DBarebow Knatte 10 DamerBarebow, Långbåde
HÄGGLUND Albin3ACompound Junior 16 HerrarCompound, Recurve
KÄCK Caroline6ACompound Junior 16 DamerCompound, Recurve
LOVÉN Samuel12BBarebow Junior 16 HerrarBarebow, Långbåde
MERVING Gustaf2ACompound Junior 16 HerrarCompound, Recurve
TORSTENSSON Tage10ACompound Junior 16 HerrarCompound, Recurve
41659KALMAR BS
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
JOHANSSON Viggo10CCompound Junior 16 HerrarCompound, Recurve
53108KÄVLINGE BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
DELLRUP Elias2ABarebow Cadet 13 HerrarBarebow, Långbåde
SELANDER Josef12ABarebow Junior 16 HerrarBarebow, Långbåde