Fält SM och Swedish Open 2019 Fält SM och Swedish Open 2019
Nora Bågskytteklubb (Nora BSK)
Digerberget Nora, from 03-08-2019 to 4-08-2019
Fält SM och Swedish Open 2019
Participant List group by Country
 
EDINBEDINBURGH UNIVERSITY
Athlete
Target
Event
Ses.
NILSSON Jessica4BCompound Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
FRAARC CLUB NIMES
Athlete
Target
Event
Ses.
PLIHON Pierre18DRecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
HAMHAMAR OG OMEGN BUESKYTTERE
Athlete
Target
Event
Ses.
AMENT Miloƥ16DCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
KLEPPKLEPP BUESKYTTERE
Athlete
Target
Event
Ses.
ÅMÅS NjĂ„l10BCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
RIDDERSTRÖM Line6CRecurve Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
LILLELILLESTRÖM & OMEGN BUESKYTTERE
Athlete
Target
Event
Ses.
BURHOL Simen21ARecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
MOSSMOSS BUESKYTTERE
Athlete
Target
Event
Ses.
STORENGEN Stian5CBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
SANDSANDEFJORD NORWAY
Athlete
Target
Event
Ses.
BOE Terje2BBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
CSAKVARI Orsolya11BBarebow Elit DamerGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
TOTH Gabor16BCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
1470EKERÖ IK
Athlete
Target
Event
Ses.
SAND Isaa13BInstinctive Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
1796GRIMSLÖVS AIF
Athlete
Target
Event
Ses.
GOCKERT Winfried22ABarebow Veteran 60 HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
PETERSSON Tore20ABarebow Master 50 HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
2797LINDOME BK
Athlete
Target
Event
Ses.
BJERENDAL Göran19CRecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
DÄLDBORG Christian10ACompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
EDSTRÖM Magnus12BCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
ISAKSSON Kristian14BCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
NAGLE Joseph18CLongbow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
TAPPER Martin20BRecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
THUN Isabell4CCompound Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
THUN Martin19ARecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
3811STOCKAMÖLLANS IF
Athlete
Target
Event
Ses.
WILHELMSSON Julia11DBarebow Elit DamerGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
WILHELMSSON Patrik6ABarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
3818STOCKHOLMS BK
Athlete
Target
Event
Ses.
ÅSÉLL Stine9DBarebow Elit DamerGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
BENGTSSON Johnny17BCompound Veteran 60 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
FORSSELL Paulina12CBarebow Elit DamerGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
HASSILA Joakim2CBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
HEGEDUS Alexander14ACompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
IRIGOYEN-RODRIGUEZ Gonzalo21BRecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
JANGNÄS Erika6DRecurve Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
SÖDERQVIST Hans20DRecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
3993SÖDERTÄLJE BF
Athlete
Target
Event
Ses.
MALMSTRÖM Yngve16ALongbow Elit HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
4533VÄXJÖ AIS
Athlete
Target
Event
Ses.
JOHNSSON Börje20ARecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
7818BSK DALPILEN
Athlete
Target
Event
Ses.
BUDEN Ivana4DCompound Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
7819FALU BSK KOPPARPILEN
Athlete
Target
Event
Ses.
ANGANTYR Henrik15CCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
7821BSK SILJANSPILEN
Athlete
Target
Event
Ses.
HED Joakim11DCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
HED Josefin12BBarebow Elit DamerGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
HED Julia5BCompound Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
HED Lennart1BCompound Master 50 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
HUSSIN ZADE Jafar6BBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
ROSÉN OLLAS Susanne10DBarebow Elit DamerGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
7823GÄVLE BK
Athlete
Target
Event
Ses.
BERTÄNG Inge16DLongbow Elit HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
DOMEIJ Jan16BLongbow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
DOMEIJ Ulla15BLongbow Elit DamerGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7826SANDVIKENS BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
LARSSON BROLUND Karin6BRecurve Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
7828ANGEREDS BS
Athlete
Target
Event
Ses.
BERGSTEN Christina24ARecurve Veteran 60 DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
BERGSTEN Eva7CRecurve Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
7840BOLLNÄS BK
Athlete
Target
Event
Ses.
VOLUNGHOLEN Rolf3ACompound Master 50 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BK
Athlete
Target
Event
Ses.
CARLSSON Lennart13AInstinctive Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7856PITEÅ BK
Athlete
Target
Event
Ses.
NORDSVAN Lennart11CCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
SÖDERSTEN Lisa4ACompound Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
7865HELSINGBORGS BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
RÖNÉR Eskil18BLongbow Elit HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
RÖNÉR Maja15CLongbow Elit DamerGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
7869KRISTIANSTADS BK
Athlete
Target
Event
Ses.
PERSSON Egon17DLongbow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
PERSSON Kjell19CLongbow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7871BK PANTERN
Athlete
Target
Event
Ses.
FAGERLUND Timmy4ABarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
LILJA Carina11CBarebow Elit DamerGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
SVENSSON Lars-Göran5DBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7880SKOGENS IF KORSVÄGEN
Athlete
Target
Event
Ses.
EINARSSON Tobias14CCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
KULLBERG Alexander10CCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
KULLBERG Andreas13DCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
OTTOSSON Christoffer15ACompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
7884BSK VAGGERYD
Athlete
Target
Event
Ses.
KURSTEN MÄrten16CCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
LINDEN Peter2DCompound Master 50 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
NILSSON Mikael2DBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7885VETLANDA BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
ELAMSSON Olivia9BBarebow Elit DamerGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
NYBERG Sandra7BRecurve Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
7888BK DANAPILEN
Athlete
Target
Event
Ses.
LJUNGQVIST Patrik24CRecurve Master 50 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
7895TYRESÖ BS
Athlete
Target
Event
Ses.
ERIKSSON Kjell23ARecurve Veteran 60 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
SEGER Björne20BBarebow Master 50 HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7899ESKILSTUNA BS
Athlete
Target
Event
Ses.
ABRAHAMSSON Jan-Åke3BBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
ADOLFSSON Christer23ABarebow Veteran 60 HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
ANDERSSON Lisbeth10ABarebow Elit DamerGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
SUNDGREN Olof4CBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7902NYKÖPINGS BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
BERGSTRÖM Stig22CBarebow Veteran 60 HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
7903STALLARHOLMENS BK
Athlete
Target
Event
Ses.
ÅHLUND Nore23BRecurve Veteran 60 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
LÖNNKVIST Karl-Erik23CBarebow Master 50 HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
SANDGREN Per4BBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7905KUNGSÄNGENS BK
Athlete
Target
Event
Ses.
EDLING Per3DBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7908BSK STURARNA
Athlete
Target
Event
Ses.
ANDERLE Mikael11BCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
HALLBERG Patrik24CBarebow Cadet 13 HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
LILJESTRÖM Sara9CBarebow Elit DamerGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
LUNDMARK Fredrik1ABarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
MELLQVIST Clare11ABarebow Elit DamerGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
NORÉN Peter17ALongbow Elit HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
OLOFSSON Ingrid12DBarebow Elit DamerGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
SCUKA Axel15BCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
WENDEL Michaela9BRecurve Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
7911BS KIL
Athlete
Target
Event
Ses.
EKMAN Anders3BCompound Master 50 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
LUNDGREN Birgitta24BRecurve Veteran 60 DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
MALM Leif2ACompound Master 50 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
SÖDERSTEN Dan1CCompound Master 50 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
7913BK FJÄDERN
Athlete
Target
Event
Ses.
SVENSSON Åke1DBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
7915KARLSTADS BK
Athlete
Target
Event
Ses.
BERGLUND Lars3ABarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
BRÄNDÉN Anneli10BBarebow Elit DamerGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
ERIKSSON Henrik19BRecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
PERSSON Gunnar18DLongbow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
WARD Kevin5ABarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7920ÄLVENÄS BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
ANDERSSON Eddy24BLongbow Veteran 60 HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7925UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBB
Athlete
Target
Event
Ses.
JANSSON Sebastian3CBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7928BORÅS BS
Athlete
Target
Event
Ses.
BERGQVIST Magnus19BLongbow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
NORBERG Emil16CLongbow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7934SKÖVDE BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
SVENSSON Stig22BBarebow Veteran 60 HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7942VÄSTERÅS BK
Athlete
Target
Event
Ses.
KARLSSON Bozze17CCompound Veteran 60 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
7944BK FRISKYTTARNA
Athlete
Target
Event
Ses.
ARVEHELL Berryl23DRecurve Veteran 60 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
ARVEHELL Harriet23BBarebow Veteran 60 HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
7948MJÖLBY BS
Athlete
Target
Event
Ses.
BOSTRÖM Conny19DRecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
FREDRIKSSON David18CRecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
FREDRIKSSON Hans2BCompound Master 50 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
NILSSON Sara9ARecurve Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
WALLON Conny2CCompound Master 50 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
7953ÅTVIDABERGS BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
HELLMAN Anders1DCompound Master 50 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
HELLMAN Martin13CCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
20980STOCKA BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
HÖGSTEDT Fredrik18ALongbow Elit HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
HÖGSTEDT Marie15DLongbow Elit DamerGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
31583BK FISKGJUSEN
Athlete
Target
Event
Ses.
BEXANDER Roland14AInstinctive Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
HELLSÉN Jonas13DInstinctive Elit HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
LUNDSTRÖM Tomas17CLongbow Elit HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
32927VÄSTBO BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
NORRHULT Johan19ALongbow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
33883NYNÄSHAMNS BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
KARLSSON Per14BInstinctive Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
36531NORA BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
BODIN Tomas17BLongbow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
CARLSSON Isak12CCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
ISRAELSSON PÀr13ACompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
LUND Åsa24ALongbow Master 50 DamerGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
MALMÉN NORDMARK Simon7CBarebow Junior 16 HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
39620KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBB
Athlete
Target
Event
Ses.
APELKVIST Ola20CBarebow Master 50 HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
FRANSSON John5BBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
HEINONEN Jacob6CBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
39815IF ULVARNA BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
ENERHOLM Anders4DBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
PETTERSSON Lars-Ove20DBarebow Master 50 HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
PETTERSSON Leo7DBarebow Junior 16 HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
THORSLUND Urban2ABarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
TIMMIN Cecilia12ABarebow Elit DamerGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
ZELMERLÖÖV Mikael7BBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
39828LINKÖPINGS SKF
Athlete
Target
Event
Ses.
KÄTTSTRÖM Elin6ARecurve Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
40185NYKVARNS BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
ÅHLUND Cenneth20CRecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
SAVILUOTO Kaarina15ALongbow Elit DamerGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
40385BSK EDSBYN
Athlete
Target
Event
Ses.
BJÖRKLUND Lina9ABarebow Elit DamerGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
JONSSON Erik1CBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
SIGFRIDSSON Michael7ABarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
40479STENBRO BS
Athlete
Target
Event
Ses.
ANDERSSON Jonatan18BRecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
BÄCKLUND Ulf3CCompound Master 50 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
BÄCKLUND Viola9DCompound Veteran 60 DamerGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
HAXHOLM Jenjira5DCompound Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
JANSSON Björn11ACompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
JOHANSSON Catharina14CInstinctive Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
JOHANSSON Ulf Cenneth17ACompound Veteran 60 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
40680JÄRNVÄGENS BF
Athlete
Target
Event
Ses.
KÄCK Caroline5ACompound Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MĂ€rkt (C, R)
PERSSON Gunnar17DCompound Veteran 60 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
RUUSKANEN Aleksandra7ARecurve Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
43312HUDDINGE BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
OLSSON Carina5CCompound Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
44935ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB
Athlete
Target
Event
Ses.
ALVEBLAD Stefan23CRecurve Veteran 60 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
CARLSSON Jimmy9CCompound Veteran 60 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
HENDEL Jesper21DCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
SKÖLD Jan-Olov22DBarebow Veteran 60 HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
SVENBERG Malin10CBarebow Elit DamerGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
45393AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB
Athlete
Target
Event
Ses.
ANDERSSON Niklas18ARecurve Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
52887ALC HORNET TEAM SWEDEN
Athlete
Target
Event
Ses.
AXEFLOD Mats1BBarebow Elit HerrarGrupp 2 BlÄ/Vit: OmÀrkt (B,L,I)
DANIELSSON Jesper12DCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
53001ÅKERSBERGA BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
JOHANSSON Rickard12ACompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
PERSSON Erik10DCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
SUNDLIN Tom15DCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
ØYEN Eddie1ACompound Master 50 HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
53108KÄVLINGE BSK
Athlete
Target
Event
Ses.
FREDRICH Birgit21CCompound Elit DamerGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
HÄGER Hans13CInstinctive Elit HerrarGrupp 2 BlĂ„/Vit: OmĂ€rkt (B,L,I)
RICKARDSSON David16ACompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
53667ARVIKA ARCHERY
Athlete
Target
Event
Ses.
FREDRIKSSON Magnus13BCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)
SCHEDVIN Robin14DCompound Elit HerrarGrupp 1 Röd/Vit: MÀrkt (C, R)