XIV Wiosenny Halowy Turniej ?uczniczy ľ Zawody o Pietruszk?! XIV Wiosenny Halowy Turniej ┼üuczniczy – Zawody o Pietruszk─Ö!
ROKIS Radzymin (ROK)
Radzymin (POL), from 13-04-2019 to 14-04-2019
Lista wynik├│w w kategoriach - indywidualne
 
Łuki klasyczne - Mężczyźni [Po 72 strzałach (Sesja: 2) - Po 72 strzałach (Sesja: 1)]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
30m-1
30m-2
Razem
10
9
1MICHALAK SławomirROKROKIS Radzymin351/ 1351/ 17025516
2CHABER AleksanderROBRobinHood Warszawa333/ 4342/ 26753726
3P─śKALSKI RomanS┼üMStow. ┼üuczniczy Marymont Warsz340/ 2332/ 46723232
4ŚCICHOWSKI PawełOŻAOżarowianka Ożarów Mazowiecki336/ 3335/ 36712937
5JEZNACH ArkadiuszROKROKIS Radzymin330/ 5329/ 66592240
6KRÓL PiotrMKŁMKŁ Strzała328/ 6328/ 76562927
7GO┼ü─śBIEWSKI Pawe┼éROKROKIS Radzymin315/ 9331/ 56462033
8KUCOWSKI GawełDRUDrukarz Warszawa316/ 8317/106332230
9TUREK OlafROBRobinHood Warszawa304/11323/ 86272126
10┼╗EBROWSKI GrzegorzROBRobinHood Warszawa320/ 7307/126271526
11SOKOŁOWSKI ArturROKROKIS Radzymin314/10307/116211631
12TUREK BarnabaROBRobinHood Warszawa281/12318/ 95991527
13WÓJCIK MarekŁKSŁKS Radom279/13277/13556815
14GOLIŃSKI AdamROBRobinHood Warszawa277/14272/14549422
15┼╗ARNOWIECKI WiktorROBRobinHood Warszawa274/15262/15536519
16TREMBIŃSKI DariuszROBRobinHood Warszawa263/16195/17458613
17KOWALSKI JacekROKROKIS Radzymin182/17203/16385311
Łuki klasyczne - Women [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
30m-1
30m-2
Razem
10
9
1MACIĄGOWSKA MałgorzataMAZMazowsze Teresin345/ 1335/ 16804321
2MACI─äGOWSKA AlicjaMAZMazowsze Teresin326/ 5332/ 26582437
3PISKOZUB MonikaROBRobinHood Warszawa330/ 3327/ 36572532
4KRÓL JagienkaDRUDrukarz Warszawa333/ 2320/ 56532432
5SOBIERAJ EwaSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz308/ 7320/ 46281726
6TOŁKACZ SandraMKŁMKŁ Strzała314/ 6306/ 66201432
7NARLOCH MartaMAZMazowsze Teresin327/ 4290/ 86171530
8GOLIŃSKA AgnieszkaROBRobinHood Warszawa290/ 9298/ 75881125
9KRZY┼╗ANEK KrystynaROBRobinHood Warszawa293/ 8269/ 95621019
10ŚWIECZAK AnnaDRUDrukarz Warszawa209/10259/10468813
Łuki klasyczne - Kadeci [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
30m-1
30m-2
Razem
10
9
1NGUYEN MateuszMAZMazowsze Teresin310/ 1304/ 26141428
2RAK KrzysztofROBRobinHood Warszawa302/ 2308/ 16101426
3SIEKIERKO KarolROKROKIS Radzymin224/ 3222/ 344668
Łuki klasyczne - Kadetki [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
30m-1
30m-2
Razem
10
9
1RUTKOWSKA AleksandraMAZMazowsze Teresin319/ 1299/ 26181330
2MAŁOLEPSZA MariaMAZMazowsze Teresin299/ 3306/ 16051718
3MUSIAŁ AlicjaOŻAOżarowianka Ożarów Mazowiecki300/ 2289/ 35891226
4WO┼╣NIAK IzabelaMAZMazowsze Teresin279/ 4247/ 6526522
5MI┼ÜKIEWICZ Roksana5ZGPi─ůtka Zgierz255/ 5270/ 4525520
6BIEŻUŃSKA MariaDRUDrukarz Warszawa251/ 6268/ 5519913
7KAWECKA JuliaMAZMazowsze Teresin179/ 7166/ 734568
Łuki klasyczne - Młodzicy [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
15m-1
15m-2
Razem
10
9
1KULTYS JakubZALHubertus Zalesie350/ 1355/ 17055715
2BARTOSZEK KarolDRUDrukarz Warszawa338/ 2334/ 26723428
3TRZEŚNIEWSKI BartoszŁKSŁKS Radom326/ 4327/ 36532334
4STEMPNIEWSKI JanZALHubertus Zalesie326/ 3325/ 46512428
5CIOPCIŃSKI WiktorZALHubertus Zalesie308/ 5318/ 56261631
6GIBADŁO JakubROKROKIS Radzymin281/ 7284/ 6565421
7KARP KarolDRUDrukarz Warszawa204/ 8239/ 744358
8KACZYŃSKI PiotrDRUDrukarz Warszawa155/ 9205/ 836022
9STARZOMSKI JakubŁKSŁKS Radom285/ 60/ 9285210
Łuki klasyczne - Młodziczki [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
15m-1
15m-2
Razem
10
9
1LISIECKA EwelinaO┼╗AO┼╝arowianka O┼╝ar├│w Mazowiecki342/ 1337/ 16793827
2ZAWADZKA MałgorzataŁKSŁKS Radom324/ 2318/ 26423118
3LEŚNIEWSKA AnnaORKOrkan Żoliborz307/ 3294/ 56011125
4JEZNACH OliwiaROKROKIS Radzymin300/ 4298/ 45981326
5KŁUDKIEWICZ ZuzannaOŻAOżarowianka Ożarów Mazowiecki284/ 7299/ 35831119
6WOLSKA KamilaORKOrkan ┼╗oliborz288/ 6287/ 75751017
7WŁODEK DominikaDRUDrukarz Warszawa290/ 5285/ 8575622
8BILSKA OtyliaŁKSŁKS Radom267/ 9291/ 6558817
9MAMROWICZ NikolaDRUDrukarz Warszawa282/ 8267/ 9549319
10CZAPIEWSKA-BAUGH PolaORKOrkan ┼╗oliborz217/10154/1037136
Łuki klasyczne - Dzieci - chłopcy [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
15m-1
15m-2
Razem
10
9
1LISIECKI JanO┼╗AO┼╝arowianka O┼╝ar├│w Mazowiecki330/ 1328/ 26582929
2SOKOŁOWSKI AleksanderROKROKIS Radzymin325/ 2333/ 16582632
3BIENIAK JanORKOrkan ┼╗oliborz313/ 4319/ 36322029
4KARASEK GustawŁKSŁKS Radom320/ 3304/ 66241925
5WRZESIŃCKI MaciejROKROKIS Radzymin302/ 5307/ 56091622
6GARNER J├│zefDRUDrukarz Warszawa301/ 6308/ 46091226
7GARNER AleksanderDRUDrukarz Warszawa296/ 7300/ 7596927
8PERTKIEWICZ FilipORKOrkan ┼╗oliborz278/ 8296/ 85741220
9WÓJCIK DamianŁKSŁKS Radom260/ 9251/ 9511414
Łuki klasyczne - Dzieci - dziewczęta [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
15m-1
15m-2
Razem
10
9
1BARSZCZ ŁucjaDRUDrukarz Warszawa331/ 1338/ 16692935
2WÓJCIK WeronikaŁKSŁKS Radom321/ 2335/ 26562926
3KAJCIŃSKA LenaORKOrkan Żoliborz293/ 3314/ 36071623
4KARASEK HannaŁKSŁKS Radom266/ 4226/ 4492613
5GUZIAK-MUHAMMED LenaROKROKIS Radzymin243/ 5222/ 5465110
Łuki bloczkowe - Mężczyźni [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
30m-1
30m-2
Razem
10
9
1PILCICKI BogusławLEWLew Krynki354/ 2356/ 17106210
2AFFEK MarcinSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz355/ 1353/ 37086012
3GAŁKA PawełLEWLew Krynki350/ 4356/ 17065814
4ŻUK WłodzimierzOŻAOżarowianka Ożarów Mazowiecki353/ 3345/ 56985912
5ANTOSIEWICZ MarcinROKROKIS Radzymin348/ 5347/ 46955019
6SAŁATA TomaszSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz339/ 7340/ 66795019
7SŁOWIŃSKI SzymonLEWLew Krynki344/ 6334/ 76783336
Łuki bloczkowe - Women [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
30m-1
30m-2
Razem
10
9
1AUSTYN-GAWRYŚ JoannaSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz343/ 1346/ 16894229
2FIGURA KatarzynaROKROKIS Radzymin286/ 2287/ 3573925
3LIPSKA KarolinaLEWLew Krynki258/ 3292/ 25501417
Łuki barebow - Mężczyźni [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
30m-1
30m-2
Razem
10
9
1GAWRYŚ DariuszSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz303/ 1290/ 15931123
Łuki barebow - Dzieci - chłopcy [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
30m-1
30m-2
Razem
10
9
1KARPIŃSKI WitoldDRUDrukarz Warszawa288/ 1263/ 1551724
2KEMPA FranekDRUDrukarz Warszawa241/ 2262/ 2503210
3NEJGEBAUR BartoszORKOrkan ┼╗oliborz189/ 3185/ 337416
Łuki barebow - Dzieci - dziewczęta [Po 72 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
30m-1
30m-2
Razem
10
9
1KOWALCZYK PolaDRUDrukarz Warszawa240/ 2251/ 149154
2BUCZEK AntoninaORKOrkan ┼╗oliborz243/ 1221/ 2464510