Lithuanian Open Indoor Archery Championship Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos lankininkų klubas (ULK)
Utenos daugiafunkcis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena, from 23-03-2019 to 24-03-2019
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Olimpiniai lankai Jauniai
 
Olimpiniai lankai Jauniai
Pos.
Athlete
Country Code
Country
18m-1
18m-2
Tot.
10
9
1ANTANAITIS JustasVMSC-LSKVilniaus Lankininkų klubas277127515522624
2SERGEJEVS RomansLAT-AMRAmazones / Rīga273226825412324
3PETRONIS SkirmantasKSAKauno sporto asociacija254326435181127
4JANČIUKAS DominykasASRC-ŽLASRC-Žaliasis lankas25042434493725
5GLAVECKAS MotiejusASRC-ŽLASRC-Žaliasis lankas22752375464616
6BRAŽINSKAS DomantasASRC-ŽLASRC-Žaliasis lankas22662296455613
7ANDRULIS DominykasKLLKlaipėdos lankininkai1757155733025