Lithuanian Open Indoor Archery Championship Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Utenos lankininkų klubas (ULK)
Utenos daugiafunkcis sporto centras, K.Donelaičio st. 38, Utena, from 23-03-2019 to 24-03-2019
Lithuanian Open Indoor Archery Championship
Participant List ordered by Target
 
Session 1
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1AGRIGARAVIČIENĖ AstaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASSkriemuliniai lankai Moterys
1BŠAUMANĖ GretaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASSkriemuliniai lankai Moterys
1CAPACENKAITĖ GretaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASSkriemuliniai lankai Moterys
1DBUTKUS EdmundasAUKSINIS ŠAULYSSkriemuliniai lankai Vyrai
2AVENGELIS LinasŽLŽALIASIS LANKASSkriemuliniai lankai Vyrai
2BPETKEVIČIUS RenatasŽLŽALIASIS LANKASSkriemuliniai lankai Vyrai
2DBILEIŠIS RemigijusULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASSkriemuliniai lankai Vyrai
3ABARANAUSKAS RolandasA-ŽLALYTUPIS-ŽALIASIS LANKASSkriemuliniai lankai Vyrai
3BKARPAVIČIUS ŽydrūnasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJASkriemuliniai lankai Vyrai
3DGUDŽIŪNAS GražvydasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASSkriemuliniai lankai Vyrai
4AŠIGAUSKAS VladasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJASkriemuliniai lankai Vyrai
4BKEMEŽA ŽilvinasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJASkriemuliniai lankai Vyrai
4CŠAUMANAS AlgirdasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASSkriemuliniai lankai Vyrai
4DGRIGARAVIČIUS MariusULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASSkriemuliniai lankai Vyrai
5ADABAŠINSKAS GintarasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJASkriemuliniai lankai Vyrai
5BŠPADAS AndriusKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJASkriemuliniai lankai Vyrai
5CBARANAUSKAS MindaugasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASSkriemuliniai lankai Vyrai
5DLIEKIS TomasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASSkriemuliniai lankai Vyrai
6AŠILOVS EdgarsLAT-AIMAIM ARCHERYSkriemuliniai lankai Vyrai
6BJAKUBANECS JānisLAT-AMAAMAZONESSkriemuliniai lankai Vyrai
6CDENISOVAS ValerijusLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASSkriemuliniai lankai Vyrai
6DŠVEDAS ViliusLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASSkriemuliniai lankai Vyrai
7ASERGEJEVAITĖ GabijaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Moterys
7BABRAMAITYTĖ KristinaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Moterys
7CKUZMICKAITĖ KornelijaKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIOlimpiniai lankai Moterys
7DKUZMIENĖ LailaKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIOlimpiniai lankai Moterys
8ATIMINSKIENĖ IngaŽLŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Moterys
8BRAMANAUSKAITĖ PaulinaŽLŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Moterys
8CANDRULIENĖ VikaKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIOlimpiniai lankai Moterys
8DDAUBARAITĖ AkvilėLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Moterys
9APAŠKEVIČIŪTĖ JulijaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIOlimpiniai lankai Moterys
9BLAPAŠINSKAITĖ LiepaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIOlimpiniai lankai Moterys
9CČIUPAILIENĖ DaliaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Moterys
9DSEMIONOVA JulianaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Moterys
10AMOTIEJŪNAITĖ MiglėGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIOlimpiniai lankai Moterys
10BPRANEVIČIŪTĖ MiglėVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASOlimpiniai lankai Moterys
10CRAMANAUSKAITĖ IvetaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASOlimpiniai lankai Moterys
10DVEČKYTĖ MedaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASOlimpiniai lankai Moterys
11AGLAVECKAS MotiejusASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Vyrai
11BJANČIUKAS DominykasASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Vyrai
11CMALDUTIS GintarasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Vyrai
11DBAGDANAVIČIUS DovydasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Vyrai
12ATIMINSKAS UgniusŽLŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Vyrai
12BSERGEJEVS RomansLAT-AMRAMAZONES / RĪGAOlimpiniai lankai Vyrai
12CČIUPAILA RegimantasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Vyrai
12DJURGAITIS AidasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Vyrai
13AKOVALEVSKIJ AdrianHARHARMONIJAOlimpiniai lankai Vyrai
13BREČIŪGA RomualdasHARHARMONIJAOlimpiniai lankai Vyrai
13CKOVALEVSKIJ AdamLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Vyrai
13DKUZNECOV DmitrijLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Vyrai
14AŪSAS ArvydasKLKAUNO LANKININKAIOlimpiniai lankai Vyrai
14BBERNOTAS LenardasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIOlimpiniai lankai Vyrai
14CMAČERNIUS DaliusLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Vyrai
14DMAKSYMOV AleksandrLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Vyrai
15AKAVALIAUSKAS GiedriusKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIOlimpiniai lankai Vyrai
15BLUBYS TaurūnasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIOlimpiniai lankai Vyrai
15CBAGARAUSKAS ArvydasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Vyrai
15DANTANAITIS JustasVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASOlimpiniai lankai Vyrai
16AMICKUS StasysKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIOlimpiniai lankai Vyrai
16BVAIČEKAUSKIS VidmantasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIOlimpiniai lankai Vyrai
16CDIRSĖ MindaugasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJAOlimpiniai lankai Vyrai
16DKAŠĖTA RamūnasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJAOlimpiniai lankai Vyrai
17ASIPAVIČIUS VaidotasAUKSINIS ŠAULYSOlimpiniai lankai Vyrai
17BŠLIAUTERIS ModestasAUKSINIS ŠAULYSOlimpiniai lankai Vyrai
17CLEVICKAS ViliusKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJAOlimpiniai lankai Vyrai
17DMARGELEVIČIUS PovilasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJAOlimpiniai lankai Vyrai
18AMARTECKAS SvajūnasNLNEPRIKLAUSOMI LANKININKAIOlimpiniai lankai Vyrai
18BVILEIKIS AlgimantasŽLŽALIASIS LANKASPaprasti lankai Vyrai
18CPETRAUSKAS AlgimantasNLNEPRIKLAUSOMI LANKININKAIOlimpiniai lankai Vyrai
18DMOSIN VladimirLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASPaprasti lankai Vyrai
19ARIMKUS RamūnasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASPaprasti lankai Vyrai
19BŠIRONAS VirgilijusJBRJAUNIMO BRIZASPaprasti lankai Vyrai
19CGUREVIČIUS ArūnasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASPaprasti lankai Vyrai
19DŠVEDAS NerijusLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASPaprasti lankai Vyrai
20AŠVEDIENĖ AstaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASPaprasti lankai Moterys
20BTRAPIK JelenaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASPaprasti lankai Moterys
20CRIMKUTĖ FaustaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASPaprasti lankai Moterys
20DGRIGIENĖ AidaSTRSTRĖLĖIlgieji ir istoriniai lankai Moterys
21AANTANAITYTĖ - GARŠKIENĖ JolitaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASPaprasti lankai Moterys
21BMARTECKAITĖ Silvija LauraLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASPaprasti lankai Moterys
21CBRUSOKIENĖ NeringaUSTRUGNINĖ STRĖLĖIlgieji ir istoriniai lankai Moterys
21DSTAGNIŪNIENĖ RamunėUSTRUGNINĖ STRĖLĖIlgieji ir istoriniai lankai Moterys
22AMOSIN VladimirLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASIlgieji ir istoriniai lankai Vyrai
22BVEČKYS ŽydrūnasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASIlgieji ir istoriniai lankai Vyrai
22CKUČIAUSKAITĖ IevaUSTRUGNINĖ STRĖLĖIlgieji ir istoriniai lankai Moterys
22DSVETLAUSKAS StasysŽLŽALIASIS LANKASIlgieji ir istoriniai lankai Vyrai
23ASEKORSKAS EgidijusSTRSTRĖLĖIlgieji ir istoriniai lankai Vyrai
23BNAUMAVIČIUS VitalijusSTRSTRĖLĖIlgieji ir istoriniai lankai Vyrai
23CBRUSOKAS RimantasUSTRUGNINĖ STRĖLĖIlgieji ir istoriniai lankai Vyrai
23DKARPAVIČIUS VytasUSTRUGNINĖ STRĖLĖIlgieji ir istoriniai lankai Vyrai
Session 2
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1ABARANAUSKAS MindaugasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASSkriemuliniai lankai Senjorai
1BLIEKIS TomasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASSkriemuliniai lankai Senjorai
1CAPACENKAITĖ GretaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASSkriemuliniai lankai Merginos
1DJAKUBANECS JānisLAT-AMAAMAZONESSkriemuliniai lankai Senjorai
2ADENISOVAS ValerijusLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASSkriemuliniai lankai Senjorai
2BŠAKAUSKAS VladasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASSkriemuliniai lankai Senjorai
2DŠIGAUSKAS VladasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJASkriemuliniai lankai Senjorai
3ABAGARAUSKAS ArvydasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Senjorai
3BMALDUTIS GintarasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Senjorai
3CČIUPAILIENĖ DaliaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASOlimpiniai lankai Senjoros
3DREČIŪGA RomualdasHARHARMONIJAOlimpiniai lankai Senjorai
4ASVEILE TālivaldisAIZPAIZPUTEPaprasti lankai Senjorai
4BŠIRONAS VirgilijusJBRJAUNIMO BRIZASPaprasti lankai Senjorai
4CVILEIKIS AlgimantasŽLŽALIASIS LANKASPaprasti lankai Senjorai
5ABRUSOKAS RimantasUSTRUGNINĖ STRĖLĖIlgieji ir istoriniai lankai Senjorai
5CSEKORSKAS EgidijusSTRSTRĖLĖIlgieji ir istoriniai lankai Senjorai
5DNAUMAVIČIUS VitalijusSTRSTRĖLĖIlgieji ir istoriniai lankai Senjorai
6AABRAMAITYTĖ KristinaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Merginos
6BBALČIŪNAITĖ VitalijaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Merginos
6CRAMANAUSKAITĖ PaulinaŽLŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Merginos
6DVOŽBUTAITĖ SantaKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJAOlimpiniai lankai Merginos
7ABRAŽINSKAS DomantasASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Jauniai
7BJANČIUKAS DominykasASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Jauniai
7CANDRULIS DominykasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIOlimpiniai lankai Jauniai
7DPETRONIS SkirmantasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJAOlimpiniai lankai Jauniai
8AGLAVECKAS MotiejusASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Jauniai
8CANTANAITIS JustasVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASOlimpiniai lankai Jauniai
8DSERGEJEVS RomansLAT-AMRAMAZONES / RĪGAOlimpiniai lankai Jauniai
9ASERGEJEVAITĖ GabijaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASOlimpiniai lankai Jaunės
9CŠERMUŠENKAITĖ GretaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIOlimpiniai lankai Jaunės
9DDOBROVOLSKYTĖ PatricijaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIOlimpiniai lankai Jaunės
10APRANEVIČIŪTĖ MiglėVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASOlimpiniai lankai Jaunės
10BRAMANAUSKAITĖ IvetaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASOlimpiniai lankai Jaunės
10CPAŠKEVIČIŪTĖ JulijaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIOlimpiniai lankai Jaunės
11AVEČKYTĖ MedaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASOlimpiniai lankai Jaunės
11CLAPAŠINSKAITĖ LiepaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIOlimpiniai lankai Jaunės
11DSLADKEVIČIŪTĖ InesaKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJAOlimpiniai lankai Jaunės
12AGRIGARAVIČIUS JonasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASSkriemuliniai lankai Jaunučiai
12BGIMBUTIS KasparasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASSkriemuliniai lankai Jaunučiai
12CJONYNAS GabrieliusŽLŽALIASIS LANKASPaprasti lankai Jauniai
13APAŠKAUSKAITĖ GabijaUSTRUGNINĖ STRĖLĖPaprasti lankai Jaunės
13CKUZNECOVA AgnėVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASPaprasti lankai Jaunės
13DSUKAREVIČIŪTĖ AustėjaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASPaprasti lankai Jaunės
14ASTAGNIŪNAITĖ AistėUSTRUGNINĖ STRĖLĖPaprasti lankai Jaunės
14BČERNIAUSKAITĖ RamunėUSTRUGNINĖ STRĖLĖPaprasti lankai Jaunės
14CTAMULYNAITĖ RugilėASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASPaprasti lankai Jaunės
14DNICKUTĖ EmaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASPaprasti lankai Jaunės
15APOŠKAITĖ DžiugintaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASOlimpiniai lankai Jaunutės
15BVIZBARAITĖ EvelinaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASOlimpiniai lankai Jaunutės
15CFIODOROVAITĖ ViltėULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASOlimpiniai lankai Jaunutės
15DRAULINAITYTĖ GabijaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIOlimpiniai lankai Jaunutės
16ASELVIANIS MantasASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASPaprasti lankai Jaunučiai
16BSEILIŪTĖ ViktorijaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASPaprasti lankai Jaunutės
16COLEINIKOV NikitaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASPaprasti lankai Jaunučiai
16DŠLAIČIŪNAITĖ EimantėVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASPaprasti lankai Jaunutės
17AJAKUBAUSKAITĖ AistėŽLŽALIASIS LANKASPaprasti lankai Jaunutės
17BBARTKEVIČ EdgarLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASPaprasti lankai Jaunučiai
17CVEČKYTĖ ElzėVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASPaprasti lankai Jaunutės
17DPETRAUSKAITĖ UgnėVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASPaprasti lankai Jaunutės