1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720 1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Club Arc Montjuïc (CAM)
Castell de Montjuïc, Barcelona, from 16-03-2019 to 17-03-2019
1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Llistat de Participants ordenats per Diana
 
Dissabte matí
Diana
Arquer
Associació/Club
Nom de l'Associació/Club
Esdeveniment
1AMONFORT FERNÁNDEZ MiriamCAMARC MONTJUICInstintiu Sénior Dona
1BSANCHEZ ABAB AdrianCACVARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESInstintiu Cadet Home
1C
1D
2AAIXA TORRES FernandoCAMARC MONTJUICInstintiu Sénior Home
2BALMIRALL PAÜLS JordiCAOLICLUB ARQUERS OLIVELLAInstintiu Sénior Home
2C
2D
3AROMERO MoyCTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Sénior Home
3BTORRES MARTÍNEZ AlbertCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍInstintiu Sénior Home
3C
3D
4ASANTAELLA ORNAT IvanCTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Sénior Home
4BSANCHEZ MIRABAL Juan CarlosCACVARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESInstintiu Sénior Home
4C
4D
5AMARTÍ SIMÓ Victor ManuelACCARQUERS CASTELLDEFELSInstintiu Veterà Home
5BPEREZ RIBAS Fco. JavierCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONAInstintiu Sénior Home
5C
5D
6AGARCIA SERRANO RamonCAMARC MONTJUICInstintiu Veterà Home
6BGARCÍA ESCANES José ManuelACCARQUERS CASTELLDEFELSInstintiu Veterà Home
6C
6D
7ARUBIO MARTÍN PedroCTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Veterà Home
7BCASTELLS BRIONES JordiCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESInstintiu Veterà Home
7C
7D
8AARQUÉ VALLE PaulaCTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANu Sénior Dona
8BARANSAY TOMÉ YolandaCCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Sénior Dona
8C
8D
9ASÁEZ TAMAYO LoliCTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANu Sénior Dona
9BREDONDO GARCÉS RaquelCAOLICLUB ARQUERS OLIVELLANu Sénior Dona
9C
9D
10ACABELLO VIDAL Manuel AlejandroCAOLICLUB ARQUERS OLIVELLANu Sénior Home
10BDE HERAS CORRAL DanielCCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Sénior Home
10C
10D
11ARODRIGUEZ MONTORO Manuel RafaelCTAACLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇNu Sénior Home
11BJIMÉNEZ MEJÍAS ToloCCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Sénior Home
11C
11D
12APLA AYMERICH JosepCASCLUB ARQUERS DE SALTNu Sénior Home
12BRODRÍGUEZ ÁLVAREZ LuísCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Sénior Home
12C
12D
13ASÁNCHEZ LAMARCA JosepCCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Veterà Home
13BGUITART COMAS JoanACCARQUERS CASTELLDEFELSNu Veterà Home
13C
13D
14ARAMIREZ MORENO MiguelCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Veterà Home
14BPRIANTE I VIDAL AdolfCASCVCLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VANu Veterà Home
14C
14D
15ASANCHEZ TORRES FelixCAOLICLUB ARQUERS OLIVELLANu Veterà Home
15BZARAGOZA SOGORB JuanCTADCLUB TIR AMB ARC DESPINu Veterà Home
15C
15D
16AGALIANO HERNANDEZ AngelCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Veterà Home
16BGUILLEN AngelCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONALong Bow Sénior Home
16C
16D
17ATOMAS MAGRIÑA JardelCAANCLUB ARQUERS ANOIALong Bow Veterà Home
17BGARCIA ALONSO GerardoCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍLong Bow Veterà Home
17C
17D
18A
18B
18C
18D
Dissabte tarda
Diana
Arquer
Associació/Club
Nom de l'Associació/Club
Esdeveniment
1ABATALLA RAMÍREZ ÀnniaCAMARC MONTJUICInstintiu Esquirol Dona
1BBATALLA RAMÍREZ GuiomarCAMARC MONTJUICInstintiu Esquirol Dona
1C
1D
2AJIMENEZ CABRERA AlbertCAMARC MONTJUICInstintiu Esquirol Home
2BESPÈS DE HARO DanielTAOTIR ARC OLESARecorbat Benjamí Home
2C
2D
3AORTIGOSA GÁRATE EdurneCAMARC MONTJUICInstintiu Benjamí Dona
3BORDUÑA MONFORT RogerCAMARC MONTJUICInstintiu Benjamí Home
3C
3D
4AGARCIA BALMASEDA ClaudiaTAOTIR ARC OLESARecorbat Benjamí Dona
4BJIMENEZ CABRERA AriadnaCAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí Dona
4C
4D
5AAIXA MARTINEZ NicolasCAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí Home
5BGALÁN IGNACIO MiguelCAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí Home
5C
5D
6AGEBHARDT PALMA PabloCAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí Home
6BGIMENO FERNÁNDEZ PauCAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí Home
6C
6D
7ALAGUNILLA ABASOLO MaxCAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí Home
7BTANG JIANG Nick, LeiARQMARQUERS MATXACUCARecorbat Benjamí Home
7C
7D
8APEREZ DE TUDELA ALBALAT MariaCAMARC MONTJUICRecorbat Aleví Dona
8BMARSAL GUTIERREZ ÀngelsCAACTIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Aleví Dona
8C
8D
9APIMENTEL MORENO MartiCAMARC MONTJUICRecorbat Aleví Home
9BCARNICERO HUERTA DenisCTAACLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇRecorbat Aleví Home
9C
9D
10ADOMINGUEZ GONZALEZ JanCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Aleví Home
10BMUÑOZ MARTOS IkerTAOTIR ARC OLESARecorbat Aleví Home
10C
10D
11AGARCIA BALMASEDA AinaraTAOTIR ARC OLESARecorbat Infantil Dona
11BANTONIJUAN OCAÑA AndreaCEMRCENTRE EXCURSIONISTA MOLINS DERecorbat Infantil Dona
11C
11D
12AGARCÍA CALLEJÓN LeireTAOTIR ARC OLESARecorbat Infantil Dona
12BGARCIA CAMPOS IzaskunCACVARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESRecorbat Infantil Dona
12C
12D
13ARAMOS VALIENTE LucíaTAOTIR ARC OLESARecorbat Infantil Dona
13BCARRETERO CARACENA HéctorCTAACLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇRecorbat Infantil Home
13C
13D
14ABAYONA CERULLA JosepTAOTIR ARC OLESARecorbat Infantil Home
14BGALLARDO FONOYET ArnauCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Infantil Home
14C
14D
15AESPÈS DE HARO PabloTAOTIR ARC OLESARecorbat Infantil Home
15BRUBIO SÁEZ RubenCTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LARecorbat Infantil Home
15C
15D
16ASINFREU ABAD NuriaTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Compost Infantil Dona
16B
16C
16D
17A
17B
17C
17D
18A
18B
18C
18D
Diumenge
Diana
Arquer
Associació/Club
Nom de l'Associació/Club
Esdeveniment
1ACASTAÑO GALLARDO ArturoCAMARC MONTJUICCompost Júnior Home
1BPORTO RODRIGUEZ TaniaATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost Sénior Dona
1CSEMIS ASTIER EsterCATERCLUB D'ARQUERS TERRASSACompost Sénior Dona
1D
2AMARTINEZ ZURITA ManuelaATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost Sénior Dona
2BMARTIN MONCUSI MontserratAEEFA.E.E.F.Compost Sénior Dona
2CMUÑOZ BARO MontserratCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior Dona
2DRODRIGUEZ LuciaATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost Sénior Dona
3AGOMEZ SERRA Cesar AugustoATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost Sénior Home
3BLOPERA ESQUIROL MarcCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior Home
3CADRIÁN MARTÍN SalvadorTAOTIR ARC OLESACompost Sénior Home
3DLOPEZ JIMENEZ AntonioCASCLUB ARQUERS DE SALTCompost Sénior Home
4AHURTADO ManelATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost Sénior Home
4BMADRIGAL PEREZ Francisco JavierCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior Home
4CGARCÍA FERNÁNDEZ Antonio JoséTAOTIR ARC OLESACompost Sénior Home
4DPEREZ PEREZ JoseCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior Home
5AFONT AVIA Josep M.CAMARC MONTJUICCompost Sénior Home
5BBENITO SANZ Emilio J.CAMARC MONTJUICCompost Veterà Home
5CMADI ALSINA JordiASCELARC SANT CELONICompost Veterà Home
5DPORTILLO MORELL MariusACCARQUERS CASTELLDEFELSCompost Veterà Home
6AGUTIERREZ GARCIA Jose MariaCAMARC MONTJUICCompost Veterà Home
6BMARTÍ ESTAPÉ CarlesCAMARC MONTJUICCompost Veterà Home
6CMARTINEZ PERAL Juan RamonCATICLUB ARQUERS TIANACompost Veterà Home
6DNAVARRO ORTIZ VicenteCADCLUB D'ARQUERS DE DOSRIUSCompost Veterà Home
7APRIETO MARTIN SantiagoCAMARC MONTJUICCompost Veterà Home
7BJALDO GARCÍA JorgeCAMARC MONTJUICCompost Veterà Home
7CVIVE ALDAMA LluisTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Compost Veterà Home
7DCASTILLO TORRES FrancescTAOTIR ARC OLESACompost Veterà Home
8AMUÑOZ TREJO Jose ManuelCAMARC MONTJUICCompost Veterà Home
8BCUELLO PEREZ SantiCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESCompost Veterà Home
8C
8DMERCADE SALVADO JosepCAPCLUB ARQUERS POBLENOUCompost Veterà Home
9ADOMINGUEZ GONZALEZ AidaCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Cadet Dona
9BGALERA LÓPEZ DE FELIPE JuliaCAACTIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Cadet Dona
9CLAGUARDIA PONS MariaCAACTIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Cadet Dona
9DPLA MANJAVACAS AinaTAOTIR ARC OLESARecorbat Cadet Dona
10AMONTERO CAPELLADES BlaiCAMARC MONTJUICRecorbat Cadet Home
10BARNAL SELGA JoanCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Cadet Home
10CMARSAL GUTIERREZ MiquelCAACTIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Cadet Home
10DPÉREZ LÓPEZ SergiTAOTIR ARC OLESARecorbat Cadet Home
11AZAMORA GARCÍA PabloCAMARC MONTJUICRecorbat Cadet Home
11BFORCADA BUSQUETS JoanCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Cadet Home
11CHERNÁNDEZ HIGUERA ManuelACCARQUERS CASTELLDEFELSRecorbat Veterà Home
11DLÓPEZ GARCIA FelixCTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LARecorbat Veterà Home
12AABAD ARPAL JoseCAMARC MONTJUICRecorbat Veterà Home
12BMARTIN ARCOS NicolasCTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LARecorbat Veterà Home
12CSINFREU VERGARA AntoniTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Recorbat Veterà Home
12DRAMOS CALLEJA Luis MiguelTAOTIR ARC OLESARecorbat Veterà Home
13AMONZÓN AVILÉS AnaCAMARC MONTJUICRecorbat Júnior Dona
13BORTEGA PIJUAN AlbaCAACTIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Júnior Dona
13CPULLÉS LauraCAACTIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Júnior Dona
13DDELGADO LARA VíctorCAMARC MONTJUICRecorbat Júnior Home
14AMERCADER PEREZ PabloCAMARC MONTJUICRecorbat Júnior Home
14BBECEIRO PHILIPPI MateoCASCVCLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Júnior Home
14CMANZANERA ESTÉVEZ CristinaCAMARC MONTJUICRecorbat Sénior Dona
14DTAJES GARCIA MagdalenaCAMARC MONTJUICRecorbat Sénior Dona
15AMARTINEZ JesusARQMARQUERS MATXACUCARecorbat Sénior Home
15BAZUAGA MÉRIDA RafaelCAMARC MONTJUICRecorbat Sénior Home
15C
15DRUEDA CASTRO JorgeCATERCLUB D'ARQUERS TERRASSARecorbat Sénior Home
16APEÑA CERVELLO ArnauCAMARC MONTJUICRecorbat Sénior Home
16BQUILES GARCIA RaulCASCVCLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Sénior Home
16CDE LAS HERAS FERNANDEZ HernanCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍRecorbat Sénior Home
16DALONSO ALVAREZ Joaquin AngelTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Recorbat Sénior Home
17AHARRIS LeeCAMARC MONTJUICRecorbat Sénior Home
17BJIANG FANG YuARQMARQUERS MATXACUCARecorbat Sénior Home
17CRAMÍREZ LUDEÑA AndreuCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍRecorbat Sénior Home
17DSANCHEZ SEMINO CarlosCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Sénior Home
18A
18B
18C
18D