1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720 1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Club Arc Montjuïc (CAM)
Castell de Montjuïc, Barcelona, from 16-03-2019 to 17-03-2019
1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Llistat de Participants ordenats per Esdeveniment
 
CIDCompost Infantil Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
TAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)
016ASINFREU ABAD NuriaDissabte tarda
CJHCompost Júnior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
001ACASTAÑO GALLARDO ArturoDiumenge
CSDCompost Sénior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
AEEFA.E.E.F.
002BMARTIN MONCUSI MontserratDiumenge
ATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXO
002AMARTINEZ ZURITA ManuelaDiumenge
001BPORTO RODRIGUEZ TaniaDiumenge
002DRODRIGUEZ LuciaDiumenge
CATERCLUB D'ARQUERS TERRASSA
001CSEMIS ASTIER EsterDiumenge
CTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍ
002CMUÑOZ BARO MontserratDiumenge
CSHCompost Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXO
003AGOMEZ SERRA Cesar AugustoDiumenge
004AHURTADO ManelDiumenge
CAMARC MONTJUIC
005AFONT AVIA Josep M.Diumenge
CASCLUB ARQUERS DE SALT
003DLOPEZ JIMENEZ AntonioDiumenge
CTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍ
003BLOPERA ESQUIROL MarcDiumenge
004BMADRIGAL PEREZ Francisco JavierDiumenge
004DPEREZ PEREZ JoseDiumenge
TAOTIR ARC OLESA
003CADRIÁN MARTÍN SalvadorDiumenge
004CGARCÍA FERNÁNDEZ Antonio JoséDiumenge
CVHCompost Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ACCARQUERS CASTELLDEFELS
005DPORTILLO MORELL MariusDiumenge
ASCELARC SANT CELONI
005CMADI ALSINA JordiDiumenge
CADCLUB D'ARQUERS DE DOSRIUS
006DNAVARRO ORTIZ VicenteDiumenge
CAMARC MONTJUIC
005BBENITO SANZ Emilio J.Diumenge
006AGUTIERREZ GARCIA Jose MariaDiumenge
007BJALDO GARCÍA JorgeDiumenge
006BMARTÍ ESTAPÉ CarlesDiumenge
008AMUÑOZ TREJO Jose ManuelDiumenge
007APRIETO MARTIN SantiagoDiumenge
CAPCLUB ARQUERS POBLENOU
008DMERCADE SALVADO JosepDiumenge
CATICLUB ARQUERS TIANA
006CMARTINEZ PERAL Juan RamonDiumenge
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
008BCUELLO PEREZ SantiDiumenge
TAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)
007CVIVE ALDAMA LluisDiumenge
TAOTIR ARC OLESA
007DCASTILLO TORRES FrancescDiumenge
IBDInstintiu Benjamí Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
003AORTIGOSA GÁRATE EdurneDissabte tarda
IBHInstintiu Benjamí Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
003BORDUÑA MONFORT RogerDissabte tarda
ICHInstintiu Cadet Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CACVARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES
001BSANCHEZ ABAB AdrianDissabte matí
IEDInstintiu Esquirol Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
001ABATALLA RAMÍREZ ÀnniaDissabte tarda
001BBATALLA RAMÍREZ GuiomarDissabte tarda
IEHInstintiu Esquirol Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
002AJIMENEZ CABRERA AlbertDissabte tarda
ISDInstintiu Sénior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
001AMONFORT FERNÁNDEZ MiriamDissabte matí
ISHInstintiu Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CACVARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES
004BSANCHEZ MIRABAL Juan CarlosDissabte matí
CAMARC MONTJUIC
002AAIXA TORRES FernandoDissabte matí
CAOLICLUB ARQUERS OLIVELLA
002BALMIRALL PAÜLS JordiDissabte matí
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
005BPEREZ RIBAS Fco. JavierDissabte matí
CTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍ
003BTORRES MARTÍNEZ AlbertDissabte matí
CTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LA
003AROMERO MoyDissabte matí
004ASANTAELLA ORNAT IvanDissabte matí
IVHInstintiu Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ACCARQUERS CASTELLDEFELS
006BGARCÍA ESCANES José ManuelDissabte matí
005AMARTÍ SIMÓ Victor ManuelDissabte matí
CAMARC MONTJUIC
006AGARCIA SERRANO RamonDissabte matí
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
007BCASTELLS BRIONES JordiDissabte matí
CTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LA
007ARUBIO MARTÍN PedroDissabte matí
LSHLong Bow Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
016BGUILLEN AngelDissabte matí
LVHLong Bow Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAANCLUB ARQUERS ANOIA
017ATOMAS MAGRIÑA JardelDissabte matí
CTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍ
017BGARCIA ALONSO GerardoDissabte matí
NSDNu Sénior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAOLICLUB ARQUERS OLIVELLA
009BREDONDO GARCÉS RaquelDissabte matí
CCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARC
008BARANSAY TOMÉ YolandaDissabte matí
CTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LA
008AARQUÉ VALLE PaulaDissabte matí
009ASÁEZ TAMAYO LoliDissabte matí
NSHNu Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAOLICLUB ARQUERS OLIVELLA
010ACABELLO VIDAL Manuel AlejandroDissabte matí
CASCLUB ARQUERS DE SALT
012APLA AYMERICH JosepDissabte matí
CCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARC
010BDE HERAS CORRAL DanielDissabte matí
011BJIMÉNEZ MEJÍAS ToloDissabte matí
CTAACLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇ
011ARODRIGUEZ MONTORO Manuel RafaelDissabte matí
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
012BRODRÍGUEZ ÁLVAREZ LuísDissabte matí
NVHNu Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ACCARQUERS CASTELLDEFELS
013BGUITART COMAS JoanDissabte matí
CAOLICLUB ARQUERS OLIVELLA
015ASANCHEZ TORRES FelixDissabte matí
CASCVCLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VA
014BPRIANTE I VIDAL AdolfDissabte matí
CCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARC
013ASÁNCHEZ LAMARCA JosepDissabte matí
CTADCLUB TIR AMB ARC DESPI
015BZARAGOZA SOGORB JuanDissabte matí
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
016AGALIANO HERNANDEZ AngelDissabte matí
014ARAMIREZ MORENO MiguelDissabte matí
RADRecorbat Aleví Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAACTIR AMB ARC CONSTANTÍ
008BMARSAL GUTIERREZ ÀngelsDissabte tarda
CAMARC MONTJUIC
008APEREZ DE TUDELA ALBALAT MariaDissabte tarda
RAHRecorbat Aleví Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
009APIMENTEL MORENO MartiDissabte tarda
CTAACLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇ
009BCARNICERO HUERTA DenisDissabte tarda
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
010ADOMINGUEZ GONZALEZ JanDissabte tarda
TAOTIR ARC OLESA
010BMUÑOZ MARTOS IkerDissabte tarda
RBDRecorbat Benjamí Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
004BJIMENEZ CABRERA AriadnaDissabte tarda
TAOTIR ARC OLESA
004AGARCIA BALMASEDA ClaudiaDissabte tarda
RBHRecorbat Benjamí Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ARQMARQUERS MATXACUCA
007BTANG JIANG Nick, LeiDissabte tarda
CAMARC MONTJUIC
005AAIXA MARTINEZ NicolasDissabte tarda
005BGALÁN IGNACIO MiguelDissabte tarda
006AGEBHARDT PALMA PabloDissabte tarda
006BGIMENO FERNÁNDEZ PauDissabte tarda
007ALAGUNILLA ABASOLO MaxDissabte tarda
TAOTIR ARC OLESA
002BESPÈS DE HARO DanielDissabte tarda
RCDRecorbat Cadet Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAACTIR AMB ARC CONSTANTÍ
009BGALERA LÓPEZ DE FELIPE JuliaDiumenge
009CLAGUARDIA PONS MariaDiumenge
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
009ADOMINGUEZ GONZALEZ AidaDiumenge
TAOTIR ARC OLESA
009DPLA MANJAVACAS AinaDiumenge
RCHRecorbat Cadet Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAACTIR AMB ARC CONSTANTÍ
010CMARSAL GUTIERREZ MiquelDiumenge
CAMARC MONTJUIC
010AMONTERO CAPELLADES BlaiDiumenge
011AZAMORA GARCÍA PabloDiumenge
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
010BARNAL SELGA JoanDiumenge
011BFORCADA BUSQUETS JoanDiumenge
TAOTIR ARC OLESA
010DPÉREZ LÓPEZ SergiDiumenge
RIDRecorbat Infantil Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CACVARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES
012BGARCIA CAMPOS IzaskunDissabte tarda
CEMRCENTRE EXCURSIONISTA MOLINS DE
011BANTONIJUAN OCAÑA AndreaDissabte tarda
TAOTIR ARC OLESA
011AGARCIA BALMASEDA AinaraDissabte tarda
012AGARCÍA CALLEJÓN LeireDissabte tarda
013ARAMOS VALIENTE LucíaDissabte tarda
RIHRecorbat Infantil Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CTAACLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇ
013BCARRETERO CARACENA HéctorDissabte tarda
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
014BGALLARDO FONOYET ArnauDissabte tarda
CTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LA
015BRUBIO SÁEZ RubenDissabte tarda
TAOTIR ARC OLESA
014ABAYONA CERULLA JosepDissabte tarda
015AESPÈS DE HARO PabloDissabte tarda
RJDRecorbat Júnior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAACTIR AMB ARC CONSTANTÍ
013BORTEGA PIJUAN AlbaDiumenge
013CPULLÉS LauraDiumenge
CAMARC MONTJUIC
013AMONZÓN AVILÉS AnaDiumenge
RJHRecorbat Júnior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
013DDELGADO LARA VíctorDiumenge
014AMERCADER PEREZ PabloDiumenge
CASCVCLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VA
014BBECEIRO PHILIPPI MateoDiumenge
RSDRecorbat Sénior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
014CMANZANERA ESTÉVEZ CristinaDiumenge
014DTAJES GARCIA MagdalenaDiumenge
RSHRecorbat Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ARQMARQUERS MATXACUCA
017BJIANG FANG YuDiumenge
015AMARTINEZ JesusDiumenge
CAMARC MONTJUIC
015BAZUAGA MÉRIDA RafaelDiumenge
017AHARRIS LeeDiumenge
016APEÑA CERVELLO ArnauDiumenge
CASCVCLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VA
016BQUILES GARCIA RaulDiumenge
CATERCLUB D'ARQUERS TERRASSA
015DRUEDA CASTRO JorgeDiumenge
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
017DSANCHEZ SEMINO CarlosDiumenge
CTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍ
016CDE LAS HERAS FERNANDEZ HernanDiumenge
017CRAMÍREZ LUDEÑA AndreuDiumenge
TAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)
016DALONSO ALVAREZ Joaquin AngelDiumenge
RVHRecorbat Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ACCARQUERS CASTELLDEFELS
011CHERNÁNDEZ HIGUERA ManuelDiumenge
CAMARC MONTJUIC
012AABAD ARPAL JoseDiumenge
CTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LA
011DLÓPEZ GARCIA FelixDiumenge
012BMARTIN ARCOS NicolasDiumenge
TAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)
012CSINFREU VERGARA AntoniDiumenge
TAOTIR ARC OLESA
012DRAMOS CALLEJA Luis MiguelDiumenge