1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720 1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Club Arc Montjuïc (CAM)
Castell de Montjuïc, Barcelona, from 16-03-2019 to 17-03-2019
1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Llistat de Participants agrupats per Assoc./Club
 
ACCARQUERS CASTELLDEFELS
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
GARCÍA ESCANES José Manuel6BInstintiu Veterà HomeDissabte matí
GUITART COMAS Joan13BNu Veterà HomeDissabte matí
HERNÁNDEZ HIGUERA Manuel11CRecorbat Veterà HomeDiumenge
MARTÍ SIMÓ Victor Manuel5AInstintiu Veterà HomeDissabte matí
PORTILLO MORELL Marius5DCompost Veterà HomeDiumenge
AEEFA.E.E.F.
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
MARTIN MONCUSI Montserrat2BCompost Sénior DonaDiumenge
ARQMARQUERS MATXACUCA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
JIANG FANG Yu17BRecorbat Sénior HomeDiumenge
MARTINEZ Jesus15ARecorbat Sénior HomeDiumenge
TANG JIANG Nick, Lei7BRecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
ASCELARC SANT CELONI
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
MADI ALSINA Jordi5CCompost Veterà HomeDiumenge
ATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXO
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
GOMEZ SERRA Cesar Augusto3ACompost Sénior HomeDiumenge
HURTADO Manel4ACompost Sénior HomeDiumenge
MARTINEZ ZURITA Manuela2ACompost Sénior DonaDiumenge
PORTO RODRIGUEZ Tania1BCompost Sénior DonaDiumenge
RODRIGUEZ Lucia2DCompost Sénior DonaDiumenge
CAACTIR AMB ARC CONSTANTÍ
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
GALERA LÓPEZ DE FELIPE Julia9BRecorbat Cadet DonaDiumenge
LAGUARDIA PONS Maria9CRecorbat Cadet DonaDiumenge
MARSAL GUTIERREZ Àngels8BRecorbat Aleví DonaDissabte tarda
MARSAL GUTIERREZ Miquel10CRecorbat Cadet HomeDiumenge
ORTEGA PIJUAN Alba13BRecorbat Júnior DonaDiumenge
PULLÉS Laura13CRecorbat Júnior DonaDiumenge
CAANCLUB ARQUERS ANOIA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
TOMAS MAGRIÑA Jardel17ALong Bow Veterà HomeDissabte matí
CACVARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
GARCIA CAMPOS Izaskun12BRecorbat Infantil DonaDissabte tarda
SANCHEZ ABAB Adrian1BInstintiu Cadet HomeDissabte matí
SANCHEZ MIRABAL Juan Carlos4BInstintiu Sénior HomeDissabte matí
CADCLUB D'ARQUERS DE DOSRIUS
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
NAVARRO ORTIZ Vicente6DCompost Veterà HomeDiumenge
CAMARC MONTJUIC
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ABAD ARPAL Jose12ARecorbat Veterà HomeDiumenge
AIXA MARTINEZ Nicolas5ARecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
AIXA TORRES Fernando2AInstintiu Sénior HomeDissabte matí
AZUAGA MÉRIDA Rafael15BRecorbat Sénior HomeDiumenge
BATALLA RAMÍREZ Ànnia1AInstintiu Esquirol DonaDissabte tarda
BATALLA RAMÍREZ Guiomar1BInstintiu Esquirol DonaDissabte tarda
BENITO SANZ Emilio J.5BCompost Veterà HomeDiumenge
CASTAÑO GALLARDO Arturo1ACompost Júnior HomeDiumenge
DELGADO LARA Víctor13DRecorbat Júnior HomeDiumenge
FONT AVIA Josep M.5ACompost Sénior HomeDiumenge
GALÁN IGNACIO Miguel5BRecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
GARCIA SERRANO Ramon6AInstintiu Veterà HomeDissabte matí
GEBHARDT PALMA Pablo6ARecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
GIMENO FERNÁNDEZ Pau6BRecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
GUTIERREZ GARCIA Jose Maria6ACompost Veterà HomeDiumenge
HARRIS Lee17ARecorbat Sénior HomeDiumenge
JALDO GARCÍA Jorge7BCompost Veterà HomeDiumenge
JIMENEZ CABRERA Albert2AInstintiu Esquirol HomeDissabte tarda
JIMENEZ CABRERA Ariadna4BRecorbat Benjamí DonaDissabte tarda
LAGUNILLA ABASOLO Max7ARecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
MANZANERA ESTÉVEZ Cristina14CRecorbat Sénior DonaDiumenge
MARTÍ ESTAPÉ Carles6BCompost Veterà HomeDiumenge
MERCADER PEREZ Pablo14ARecorbat Júnior HomeDiumenge
MONFORT FERNÁNDEZ Miriam1AInstintiu Sénior DonaDissabte matí
MONTERO CAPELLADES Blai10ARecorbat Cadet HomeDiumenge
MONZÓN AVILÉS Ana13ARecorbat Júnior DonaDiumenge
MUÑOZ TREJO Jose Manuel8ACompost Veterà HomeDiumenge
ORDUÑA MONFORT Roger3BInstintiu Benjamí HomeDissabte tarda
ORTIGOSA GÁRATE Edurne3AInstintiu Benjamí DonaDissabte tarda
PEÑA CERVELLO Arnau16ARecorbat Sénior HomeDiumenge
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Maria8ARecorbat Aleví DonaDissabte tarda
PIMENTEL MORENO Marti9ARecorbat Aleví HomeDissabte tarda
PRIETO MARTIN Santiago7ACompost Veterà HomeDiumenge
TAJES GARCIA Magdalena14DRecorbat Sénior DonaDiumenge
ZAMORA GARCÍA Pablo11ARecorbat Cadet HomeDiumenge
CAOLICLUB ARQUERS OLIVELLA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ALMIRALL PAÜLS Jordi2BInstintiu Sénior HomeDissabte matí
CABELLO VIDAL Manuel Alejandro10ANu Sénior HomeDissabte matí
REDONDO GARCÉS Raquel9BNu Sénior DonaDissabte matí
SANCHEZ TORRES Felix15ANu Veterà HomeDissabte matí
CAPCLUB ARQUERS POBLENOU
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
MERCADE SALVADO Josep8DCompost Veterà HomeDiumenge
CASCLUB ARQUERS DE SALT
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
LOPEZ JIMENEZ Antonio3DCompost Sénior HomeDiumenge
PLA AYMERICH Josep12ANu Sénior HomeDissabte matí
CASCVCLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
BECEIRO PHILIPPI Mateo14BRecorbat Júnior HomeDiumenge
PRIANTE I VIDAL Adolf14BNu Veterà HomeDissabte matí
QUILES GARCIA Raul16BRecorbat Sénior HomeDiumenge
CATERCLUB D'ARQUERS TERRASSA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
RUEDA CASTRO Jorge15DRecorbat Sénior HomeDiumenge
SEMIS ASTIER Ester1CCompost Sénior DonaDiumenge
CATICLUB ARQUERS TIANA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
MARTINEZ PERAL Juan Ramon6CCompost Veterà HomeDiumenge
CCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARC
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ARANSAY TOMÉ Yolanda8BNu Sénior DonaDissabte matí
DE HERAS CORRAL Daniel10BNu Sénior HomeDissabte matí
JIMÉNEZ MEJÍAS Tolo11BNu Sénior HomeDissabte matí
SÁNCHEZ LAMARCA Josep13ANu Veterà HomeDissabte matí
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
GUILLEN Angel16BLong Bow Sénior HomeDissabte matí
PEREZ RIBAS Fco. Javier5BInstintiu Sénior HomeDissabte matí
SANCHEZ SEMINO Carlos17DRecorbat Sénior HomeDiumenge
CEMRCENTRE EXCURSIONISTA MOLINS DE
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ANTONIJUAN OCAÑA Andrea11BRecorbat Infantil DonaDissabte tarda
CTAACLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇ
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
CARNICERO HUERTA Denis9BRecorbat Aleví HomeDissabte tarda
CARRETERO CARACENA Héctor13BRecorbat Infantil HomeDissabte tarda
RODRIGUEZ MONTORO Manuel Rafael11ANu Sénior HomeDissabte matí
CTADCLUB TIR AMB ARC DESPI
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ZARAGOZA SOGORB Juan15BNu Veterà HomeDissabte matí
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ARNAL SELGA Joan10BRecorbat Cadet HomeDiumenge
CASTELLS BRIONES Jordi7BInstintiu Veterà HomeDissabte matí
CUELLO PEREZ Santi8BCompost Veterà HomeDiumenge
DOMINGUEZ GONZALEZ Aida9ARecorbat Cadet DonaDiumenge
DOMINGUEZ GONZALEZ Jan10ARecorbat Aleví HomeDissabte tarda
FORCADA BUSQUETS Joan11BRecorbat Cadet HomeDiumenge
GALIANO HERNANDEZ Angel16ANu Veterà HomeDissabte matí
GALLARDO FONOYET Arnau14BRecorbat Infantil HomeDissabte tarda
RAMIREZ MORENO Miguel14ANu Veterà HomeDissabte matí
RODRÍGUEZ ÁLVAREZ Luís12BNu Sénior HomeDissabte matí
CTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍ
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
DE LAS HERAS FERNANDEZ Hernan16CRecorbat Sénior HomeDiumenge
GARCIA ALONSO Gerardo17BLong Bow Veterà HomeDissabte matí
LOPERA ESQUIROL Marc3BCompost Sénior HomeDiumenge
MADRIGAL PEREZ Francisco Javier4BCompost Sénior HomeDiumenge
MUÑOZ BARO Montserrat2CCompost Sénior DonaDiumenge
PEREZ PEREZ Jose4DCompost Sénior HomeDiumenge
RAMÍREZ LUDEÑA Andreu17CRecorbat Sénior HomeDiumenge
TORRES MARTÍNEZ Albert3BInstintiu Sénior HomeDissabte matí
CTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ARQUÉ VALLE Paula8ANu Sénior DonaDissabte matí
LÓPEZ GARCIA Felix11DRecorbat Veterà HomeDiumenge
MARTIN ARCOS Nicolas12BRecorbat Veterà HomeDiumenge
ROMERO Moy3AInstintiu Sénior HomeDissabte matí
RUBIO MARTÍN Pedro7AInstintiu Veterà HomeDissabte matí
RUBIO SÁEZ Ruben15BRecorbat Infantil HomeDissabte tarda
SÁEZ TAMAYO Loli9ANu Sénior DonaDissabte matí
SANTAELLA ORNAT Ivan4AInstintiu Sénior HomeDissabte matí
TAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ALONSO ALVAREZ Joaquin Angel16DRecorbat Sénior HomeDiumenge
SINFREU ABAD Nuria16ACompost Infantil DonaDissabte tarda
SINFREU VERGARA Antoni12CRecorbat Veterà HomeDiumenge
VIVE ALDAMA Lluis7CCompost Veterà HomeDiumenge
TAOTIR ARC OLESA
Arquer
Diana
Esdeveniment
Torn
ADRIÁN MARTÍN Salvador3CCompost Sénior HomeDiumenge
BAYONA CERULLA Josep14ARecorbat Infantil HomeDissabte tarda
CASTILLO TORRES Francesc7DCompost Veterà HomeDiumenge
ESPÈS DE HARO Daniel2BRecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
ESPÈS DE HARO Pablo15ARecorbat Infantil HomeDissabte tarda
GARCIA BALMASEDA Ainara11ARecorbat Infantil DonaDissabte tarda
GARCIA BALMASEDA Claudia4ARecorbat Benjamí DonaDissabte tarda
GARCÍA CALLEJÓN Leire12ARecorbat Infantil DonaDissabte tarda
GARCÍA FERNÁNDEZ Antonio José4CCompost Sénior HomeDiumenge
MUÑOZ MARTOS Iker10BRecorbat Aleví HomeDissabte tarda
PÉREZ LÓPEZ Sergi10DRecorbat Cadet HomeDiumenge
PLA MANJAVACAS Aina9DRecorbat Cadet DonaDiumenge
RAMOS CALLEJA Luis Miguel12DRecorbat Veterà HomeDiumenge
RAMOS VALIENTE Lucía13ARecorbat Infantil DonaDissabte tarda