1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720 1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Club Arc Montjuïc (CAM)
Castell de Montjuïc, Barcelona, from 16-03-2019 to 17-03-2019
1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Llistat de Participants en Ordre Alfabètic
 
A - B - C
Arquer
Diana
Associació/Club
Associació/Club
Esdeveniment
Torn
ABAD ARPAL Jose12ACAMARC MONTJUICRecorbat Veterà HomeDiumenge
ADRIÁN MARTÍN Salvador3CTAOTIR ARC OLESACompost Sénior HomeDiumenge
AIXA MARTINEZ Nicolas5ACAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
AIXA TORRES Fernando2ACAMARC MONTJUICInstintiu Sénior HomeDissabte matí
ALMIRALL PAÜLS Jordi2BCAOLICLUB ARQUERS OLIVELLAInstintiu Sénior HomeDissabte matí
ALONSO ALVAREZ Joaquin Angel16DTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Recorbat Sénior HomeDiumenge
ANTONIJUAN OCAÑA Andrea11BCEMRCENTRE EXCURSIONISTA MOLINS DERecorbat Infantil DonaDissabte tarda
ARANSAY TOMÉ Yolanda8BCCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Sénior DonaDissabte matí
ARNAL SELGA Joan10BCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Cadet HomeDiumenge
ARQUÉ VALLE Paula8ACTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANu Sénior DonaDissabte matí
AZUAGA MÉRIDA Rafael15BCAMARC MONTJUICRecorbat Sénior HomeDiumenge
BATALLA RAMÍREZ Ànnia1ACAMARC MONTJUICInstintiu Esquirol DonaDissabte tarda
BATALLA RAMÍREZ Guiomar1BCAMARC MONTJUICInstintiu Esquirol DonaDissabte tarda
BAYONA CERULLA Josep14ATAOTIR ARC OLESARecorbat Infantil HomeDissabte tarda
BECEIRO PHILIPPI Mateo14BCASCVCLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Júnior HomeDiumenge
BENITO SANZ Emilio J.5BCAMARC MONTJUICCompost Veterà HomeDiumenge
CABELLO VIDAL Manuel Alejandro10ACAOLICLUB ARQUERS OLIVELLANu Sénior HomeDissabte matí
CARNICERO HUERTA Denis9BCTAACLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇRecorbat Aleví HomeDissabte tarda
CARRETERO CARACENA Héctor13BCTAACLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇRecorbat Infantil HomeDissabte tarda
CASTAÑO GALLARDO Arturo1ACAMARC MONTJUICCompost Júnior HomeDiumenge
CASTELLS BRIONES Jordi7BCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESInstintiu Veterà HomeDissabte matí
CASTILLO TORRES Francesc7DTAOTIR ARC OLESACompost Veterà HomeDiumenge
CUELLO PEREZ Santi8BCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESCompost Veterà HomeDiumenge
D - E - F - G
Arquer
Diana
Associació/Club
Associació/Club
Esdeveniment
Torn
DE HERAS CORRAL Daniel10BCCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Sénior HomeDissabte matí
DE LAS HERAS FERNANDEZ Hernan16CCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍRecorbat Sénior HomeDiumenge
DELGADO LARA Víctor13DCAMARC MONTJUICRecorbat Júnior HomeDiumenge
DOMINGUEZ GONZALEZ Aida9ACTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Cadet DonaDiumenge
DOMINGUEZ GONZALEZ Jan10ACTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Aleví HomeDissabte tarda
ESPÈS DE HARO Daniel2BTAOTIR ARC OLESARecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
ESPÈS DE HARO Pablo15ATAOTIR ARC OLESARecorbat Infantil HomeDissabte tarda
FONT AVIA Josep M.5ACAMARC MONTJUICCompost Sénior HomeDiumenge
FORCADA BUSQUETS Joan11BCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Cadet HomeDiumenge
GALÁN IGNACIO Miguel5BCAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
GALERA LÓPEZ DE FELIPE Julia9BCAACTIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Cadet DonaDiumenge
GALIANO HERNANDEZ Angel16ACTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Veterà HomeDissabte matí
GALLARDO FONOYET Arnau14BCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Infantil HomeDissabte tarda
GARCIA ALONSO Gerardo17BCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍLong Bow Veterà HomeDissabte matí
GARCIA BALMASEDA Ainara11ATAOTIR ARC OLESARecorbat Infantil DonaDissabte tarda
GARCIA BALMASEDA Claudia4ATAOTIR ARC OLESARecorbat Benjamí DonaDissabte tarda
GARCÍA CALLEJÓN Leire12ATAOTIR ARC OLESARecorbat Infantil DonaDissabte tarda
GARCIA CAMPOS Izaskun12BCACVARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESRecorbat Infantil DonaDissabte tarda
GARCÍA ESCANES José Manuel6BACCARQUERS CASTELLDEFELSInstintiu Veterà HomeDissabte matí
GARCÍA FERNÁNDEZ Antonio José4CTAOTIR ARC OLESACompost Sénior HomeDiumenge
GARCIA SERRANO Ramon6ACAMARC MONTJUICInstintiu Veterà HomeDissabte matí
GEBHARDT PALMA Pablo6ACAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
GIMENO FERNÁNDEZ Pau6BCAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
GOMEZ SERRA Cesar Augusto3AATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost Sénior HomeDiumenge
GUILLEN Angel16BCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONALong Bow Sénior HomeDissabte matí
GUITART COMAS Joan13BACCARQUERS CASTELLDEFELSNu Veterà HomeDissabte matí
GUTIERREZ GARCIA Jose Maria6ACAMARC MONTJUICCompost Veterà HomeDiumenge
H - J - L - M
Arquer
Diana
Associació/Club
Associació/Club
Esdeveniment
Torn
HARRIS Lee17ACAMARC MONTJUICRecorbat Sénior HomeDiumenge
HERNÁNDEZ HIGUERA Manuel11CACCARQUERS CASTELLDEFELSRecorbat Veterà HomeDiumenge
HURTADO Manel4AATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost Sénior HomeDiumenge
JALDO GARCÍA Jorge7BCAMARC MONTJUICCompost Veterà HomeDiumenge
JIANG FANG Yu17BARQMARQUERS MATXACUCARecorbat Sénior HomeDiumenge
JIMENEZ CABRERA Albert2ACAMARC MONTJUICInstintiu Esquirol HomeDissabte tarda
JIMENEZ CABRERA Ariadna4BCAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí DonaDissabte tarda
JIMÉNEZ MEJÍAS Tolo11BCCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Sénior HomeDissabte matí
LAGUARDIA PONS Maria9CCAACTIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Cadet DonaDiumenge
LAGUNILLA ABASOLO Max7ACAMARC MONTJUICRecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
LOPERA ESQUIROL Marc3BCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior HomeDiumenge
LÓPEZ GARCIA Felix11DCTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LARecorbat Veterà HomeDiumenge
LOPEZ JIMENEZ Antonio3DCASCLUB ARQUERS DE SALTCompost Sénior HomeDiumenge
MADI ALSINA Jordi5CASCELARC SANT CELONICompost Veterà HomeDiumenge
MADRIGAL PEREZ Francisco Javier4BCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior HomeDiumenge
MANZANERA ESTÉVEZ Cristina14CCAMARC MONTJUICRecorbat Sénior DonaDiumenge
MARSAL GUTIERREZ Àngels8BCAACTIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Aleví DonaDissabte tarda
MARSAL GUTIERREZ Miquel10CCAACTIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Cadet HomeDiumenge
MARTÍ ESTAPÉ Carles6BCAMARC MONTJUICCompost Veterà HomeDiumenge
MARTÍ SIMÓ Victor Manuel5AACCARQUERS CASTELLDEFELSInstintiu Veterà HomeDissabte matí
MARTIN ARCOS Nicolas12BCTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LARecorbat Veterà HomeDiumenge
MARTIN MONCUSI Montserrat2BAEEFA.E.E.F.Compost Sénior DonaDiumenge
MARTINEZ Jesus15AARQMARQUERS MATXACUCARecorbat Sénior HomeDiumenge
MARTINEZ PERAL Juan Ramon6CCATICLUB ARQUERS TIANACompost Veterà HomeDiumenge
MARTINEZ ZURITA Manuela2AATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost Sénior DonaDiumenge
MERCADE SALVADO Josep8DCAPCLUB ARQUERS POBLENOUCompost Veterà HomeDiumenge
MERCADER PEREZ Pablo14ACAMARC MONTJUICRecorbat Júnior HomeDiumenge
MONFORT FERNÁNDEZ Miriam1ACAMARC MONTJUICInstintiu Sénior DonaDissabte matí
MONTERO CAPELLADES Blai10ACAMARC MONTJUICRecorbat Cadet HomeDiumenge
MONZÓN AVILÉS Ana13ACAMARC MONTJUICRecorbat Júnior DonaDiumenge
MUÑOZ BARO Montserrat2CCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior DonaDiumenge
MUÑOZ MARTOS Iker10BTAOTIR ARC OLESARecorbat Aleví HomeDissabte tarda
MUÑOZ TREJO Jose Manuel8ACAMARC MONTJUICCompost Veterà HomeDiumenge
N - O - P - Q - R
Arquer
Diana
Associació/Club
Associació/Club
Esdeveniment
Torn
NAVARRO ORTIZ Vicente6DCADCLUB D'ARQUERS DE DOSRIUSCompost Veterà HomeDiumenge
ORDUÑA MONFORT Roger3BCAMARC MONTJUICInstintiu Benjamí HomeDissabte tarda
ORTEGA PIJUAN Alba13BCAACTIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Júnior DonaDiumenge
ORTIGOSA GÁRATE Edurne3ACAMARC MONTJUICInstintiu Benjamí DonaDissabte tarda
PEÑA CERVELLO Arnau16ACAMARC MONTJUICRecorbat Sénior HomeDiumenge
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Maria8ACAMARC MONTJUICRecorbat Aleví DonaDissabte tarda
PÉREZ LÓPEZ Sergi10DTAOTIR ARC OLESARecorbat Cadet HomeDiumenge
PEREZ PEREZ Jose4DCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior HomeDiumenge
PEREZ RIBAS Fco. Javier5BCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONAInstintiu Sénior HomeDissabte matí
PIMENTEL MORENO Marti9ACAMARC MONTJUICRecorbat Aleví HomeDissabte tarda
PLA AYMERICH Josep12ACASCLUB ARQUERS DE SALTNu Sénior HomeDissabte matí
PLA MANJAVACAS Aina9DTAOTIR ARC OLESARecorbat Cadet DonaDiumenge
PORTILLO MORELL Marius5DACCARQUERS CASTELLDEFELSCompost Veterà HomeDiumenge
PORTO RODRIGUEZ Tania1BATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost Sénior DonaDiumenge
PRIANTE I VIDAL Adolf14BCASCVCLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VANu Veterà HomeDissabte matí
PRIETO MARTIN Santiago7ACAMARC MONTJUICCompost Veterà HomeDiumenge
PULLÉS Laura13CCAACTIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Júnior DonaDiumenge
QUILES GARCIA Raul16BCASCVCLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Sénior HomeDiumenge
RAMÍREZ LUDEÑA Andreu17CCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍRecorbat Sénior HomeDiumenge
RAMIREZ MORENO Miguel14ACTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Veterà HomeDissabte matí
RAMOS CALLEJA Luis Miguel12DTAOTIR ARC OLESARecorbat Veterà HomeDiumenge
RAMOS VALIENTE Lucía13ATAOTIR ARC OLESARecorbat Infantil DonaDissabte tarda
REDONDO GARCÉS Raquel9BCAOLICLUB ARQUERS OLIVELLANu Sénior DonaDissabte matí
RODRÍGUEZ ÁLVAREZ Luís12BCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Sénior HomeDissabte matí
RODRIGUEZ Lucia2DATALCASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost Sénior DonaDiumenge
RODRIGUEZ MONTORO Manuel Rafael11ACTAACLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇNu Sénior HomeDissabte matí
ROMERO Moy3ACTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Sénior HomeDissabte matí
RUBIO MARTÍN Pedro7ACTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Veterà HomeDissabte matí
RUBIO SÁEZ Ruben15BCTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LARecorbat Infantil HomeDissabte tarda
RUEDA CASTRO Jorge15DCATERCLUB D'ARQUERS TERRASSARecorbat Sénior HomeDiumenge
S - T - V - Z
Arquer
Diana
Associació/Club
Associació/Club
Esdeveniment
Torn
SÁEZ TAMAYO Loli9ACTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANu Sénior DonaDissabte matí
SANCHEZ ABAB Adrian1BCACVARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESInstintiu Cadet HomeDissabte matí
SÁNCHEZ LAMARCA Josep13ACCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Veterà HomeDissabte matí
SANCHEZ MIRABAL Juan Carlos4BCACVARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESInstintiu Sénior HomeDissabte matí
SANCHEZ SEMINO Carlos17DCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Sénior HomeDiumenge
SANCHEZ TORRES Felix15ACAOLICLUB ARQUERS OLIVELLANu Veterà HomeDissabte matí
SANTAELLA ORNAT Ivan4ACTASACLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Sénior HomeDissabte matí
SEMIS ASTIER Ester1CCATERCLUB D'ARQUERS TERRASSACompost Sénior DonaDiumenge
SINFREU ABAD Nuria16ATAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Compost Infantil DonaDissabte tarda
SINFREU VERGARA Antoni12CTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Recorbat Veterà HomeDiumenge
TAJES GARCIA Magdalena14DCAMARC MONTJUICRecorbat Sénior DonaDiumenge
TANG JIANG Nick, Lei7BARQMARQUERS MATXACUCARecorbat Benjamí HomeDissabte tarda
TOMAS MAGRIÑA Jardel17ACAANCLUB ARQUERS ANOIALong Bow Veterà HomeDissabte matí
TORRES MARTÍNEZ Albert3BCTARCLUB TIRO CON ARCO RUBÍInstintiu Sénior HomeDissabte matí
VIVE ALDAMA Lluis7CTAETIR AMB ARC ENCAMP (TAE)Compost Veterà HomeDiumenge
ZAMORA GARCÍA Pablo11ACAMARC MONTJUICRecorbat Cadet HomeDiumenge
ZARAGOZA SOGORB Juan15BCTADCLUB TIR AMB ARC DESPINu Veterà HomeDissabte matí