Latvijas Atkl?tais ?empion?ts telp?s 2019 Latvijas Atklātais čempionāts telpās 2019
Latvijas Loka šaušanas federācija (LLŠF)
Ventspils (LAT), from 15-02-2019 to 17-02-2019
Latvijas Atkl?tais ?empion?ts telp?s 2019
Rezultāti pēc klases un divīzijas - Individuāli
 
Recurve - Men [Pēc 120 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
25m-1
25m-2
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1BRUŽIS JānisLAT-ALArchery Liepāja280/ 1281/ 1282/ 1287/ 111305545
2BLĀZE DāvisLAT-ODIOdisejs275/ 3281/ 2275/ 6278/ 511095149
3SIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIMAiM Archery269/10278/ 3279/ 4279/ 411054754
4LAPSIŅŠ EduardsLAT-AMAAmazones266/11271/ 8280/ 2284/ 211015640
5SERGEJEVS RomansLAT-ARIAmazones / Rīga270/ 8269/ 9280/ 3282/ 311014456
6VAIČEKAUSKIS VidmantasKLLKlaipėdos lankininkai270/ 9276/ 6268/ 9270/ 710844253
7KIVILO KarlEST-JVKJärvakandi Ilves271/ 7277/ 4267/10267/ 910824651
8SPĀĢIS AigarsLAT-TEBTebras loki272/ 6263/15269/ 8274/ 610784046
9LAGZDIŅŠ LaurisLAT-CURCurland272/ 5268/10272/ 7263/1210754445
10KONONOVS GļebsLAT-ARIAmazones / Rīga263/13276/ 5267/11269/ 810753949
11APSĪTIS JānisLAT-AJUAmazones / Jūrmala273/ 4268/11277/ 5243/2010613747
12HULEUSKI IharBLR-MMinsk263/15265/14262/13260/1310502452
13LEETSAAR Jan MihkelEST-TVKTartu Vibuklubi266/12265/13260/15253/1710442256
14REČIŪGA RomualdasHARHarmonija276/ 2267/12253/17246/1810423541
15MICKUS StasysHARHarmonija263/14247/19263/12267/1010402850
16FROLOVS MihailsLAT-FRMFram259/17259/18260/14256/1410342551
17PODIŅŠ ArnisLAT-AMAAmazones255/18273/ 7240/20264/1110322853
18RABKEVIČS IvarsLAT-AMAAmazones259/16259/17252/18256/1510262547
19KULTAEV NikitaLAT-AIMAiM Archery236/21261/16248/19244/199892347
20OPOLČENOVS AleksejsLAT-ODIOdisejs217/23246/20255/16253/169712140
21MOROZKOV SamirLAT-AMAAmazones254/19243/21234/22217/249481737
22LUTERS KasparsLAT-CURCurland247/20234/22238/21228/239471530
23LESIŅŠ AndrisLAT-ODIOdisejs214/24230/23233/23230/229071529
24VALDMANIS JānisLAT-ARIAmazones / Rīga219/22190/25212/25192/258131226
25SVIRSKIS MārtiņšLAT-AMAAmazones115/26199/24213/24234/217611024
26SAARS RaivoLAT-AMAAmazones170/25172/26154/26162/26658417
Recurve - Women [Pēc 120 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
25m-1
25m-2
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1PÕLLUMÄE AlexandraEST-TVK2Tartu VK / Tartu Valla SK277/ 2273/ 3284/ 1280/ 111145554
2LILIENTHAL TriinuEST-JVKJärvakandi Ilves278/ 1281/ 1265/ 5263/ 710874443
3MATVEJEVA RimmaLAT-AMAAmazones265/ 7279/ 2271/ 2268/ 410833557
4KREICBERGA AneteLAT-AJUAmazones / Jūrmala267/ 5271/ 5271/ 3271/ 310803459
5KONONOVA JeļenaLAT-ARIAmazones / Rīga264/ 9266/ 8269/ 4271/ 210703358
6DEŅISENOKA Līga IlonaLAT-AMAAmazones270/ 3269/ 6262/ 7267/ 510683944
7RJABKOVA MarinaLAT-AIMAiM Archery267/ 4271/ 4259/ 9265/ 610624047
8SKELTONA MaijaLAT-AJUAmazones / Jūrmala260/10268/ 7259/10260/ 810472749
9KUZMIENĖ LailaKLLKlaipėdos lankininkai265/ 8264/ 9262/ 6254/1010452750
10BĀRENE IrīnaLAT-ARIAmazones / Rīga266/ 6252/11260/ 8257/ 910353057
11SAMOVIČA LeldeLAT-ODIOdisejs206/12253/10234/11221/139141031
12GĀRDE EmīlijaLAT-ALArchery Liepāja237/11217/13225/12200/148791830
13RABKEVIČA ZandaLAT-AMAAmazones188/14231/12206/13223/128481021
14ŠAVŠAJEVA AnnaLAT-ODIOdisejs194/13201/14189/14233/118171124
15SAKNE LuīzeLAT-ODIOdisejs127/15166/15186/15173/15652912
Compound - Men [Pēc 105 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
25m-1
25m-2
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1MEĻEŠKEVIČS SergejsLAT-ODIOdisejs277/ 5288/ 1284/ 1141/ 29904049
2AVSJUKS ViktorsLAT-ODIOdisejs280/ 3279/ 2282/ 2140/ 39813257
3ŠKAPARS JurisLAT-ĶŠĶekavas šautra281/ 1272/ 6282/ 2142/ 19773553
4JAKUBANECS JānisLAT-AMAAmazones280/ 2276/ 4280/ 4140/ 39762958
5VAGANOVS RobertsLAT-AMAAmazones277/ 4276/ 4272/ 6140/ 39652358
6LIEPA KrišjānisLAT-AMAAmazones277/ 5278/ 3274/ 5135/ 89642758
7ŠILOVS EdgarsLAT-AIMAiM Archery275/ 7271/ 7270/ 8137/ 69531566
8TITOVS AleksandrsLAT-ODIOdisejs274/ 8270/ 8272/ 7135/ 89511862
9KUZŅECOVS AndrisLAT-SAVSavage archer271/ 9268/ 9264/10137/ 69401458
10MEDNIS MuntisLAT-FWAFree Wind Archers268/10265/10268/ 9130/129311560
11MEDNIS HaraldsLAT-FWAFree Wind Archers259/12261/11256/11133/10909945
12ŠAVŠAJEVS TimursLAT-ODIOdisejs264/11259/12225/12132/118801147
Compound - Women [Pēc 105 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
25m-1
25m-2
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1OLEKSEJENKO JulijaLAT-ATLAtlantis289/ 1283/ 1286/ 1147/ 110054842
2GRĪNVALDE JanetaLAT-ODIOdisejs280/ 2282/ 2278/ 2141/ 29813158
3MEDNE VivaLAT-FWAFree Wind Archers264/ 3248/ 3276/ 3137/ 39251848
4GRUŠINA SofijaLAT-ODIOdisejs237/ 4247/ 4228/ 495/ 4807439
Barebow - Men [Pēc 105 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
25m-1
25m-2
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1ĀRENIEKS ViestursLAT-TEBTebras loki226/ 2244/ 1256/ 1123/ 18491227
2SOLOVJOVS VitālijsLAT-ALArchery Liepāja244/ 1227/ 3227/ 297/ 67951018
3GANSONS EdgarsLAT-ALArchery Liepāja224/ 3235/ 2191/ 6103/ 37531214
4POPOVS PāvelsLAT-CURCurland209/ 4211/ 4199/ 5112/ 2731815
5BURKEVICS ModrisLAT-CURCurland206/ 5208/ 5203/ 499/ 4716413
6MEGNIS JānisLAT-TEBTebras loki197/ 6204/ 6215/ 399/ 4715716
7KLEINS MārtiņšLAT-TEBTebras loki192/ 7186/ 7173/ 767/ 8618136
8BĒRZIŅŠ RaimondsLAT-TEBTebras loki166/ 8175/ 8160/ 876/ 757749
Barebow - Women [Pēc 105 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
25m-1
25m-2
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1UKSTIŅA EstereLAT-CURCurland235/ 1251/ 1233/ 1109/ 18281525
2ĀRENIECE KristīneLAT-TEBTebras loki221/ 2233/ 2195/ 2103/ 2752820
Longbow - Men [Pēc 105 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
25m-1
25m-2
18m-1
18m-2
Kopā
10
9
1LIGNICKIS ArnisLAT-SAVSavage archer226/ 1191/ 2203/ 197/ 4717916
2NOVADS KristapsLAT-SAVSavage archer206/ 2195/ 1189/ 3112/ 1702512
3ŠVEICIS AndisLAT-SAVSavage archer182/ 3183/ 3174/ 4108/ 2647510
4SĪMANIS KasparsLAT-SAVSavage archer166/ 4158/ 4193/ 2103/ 3620110
5PANCIS AleksandrsLAT-AJUAmazones / Jūrmala109/ 5129/ 5149/ 563/ 545015