Latvijas Atkl?tais ?empion?ts telp?s 2019 Latvijas Atklātais čempionāts telpās 2019
Latvijas Loka šaušanas federācija (LLŠF)
Ventspils (LAT), from 15-02-2019 to 17-02-2019
Latvijas Atkl?tais ?empion?ts telp?s 2019
Dalībnieku saraksts pēc vairogiem
 
Sesija 1
Vairogs
Sportists
Valsts
Valsts nosaukums
Sacensības
1APODIŅŠ ArnisLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
1BBLĀZE DāvisLAT-ODIODISEJSRecurve Men
2ALAPSIŅŠ EduardsLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
2BOPOLČENOVS AleksejsLAT-ODIODISEJSRecurve Men
3AMOROZKOV SamirLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
3BLESIŅŠ AndrisLAT-ODIODISEJSRecurve Men
4ARABKEVIČS IvarsLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
4BSPĀĢIS AigarsLAT-TEBTEBRAS LOKIRecurve Men
5ASAARS RaivoLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
5BVALDMANIS JānisLAT-ARIAMAZONES / RĪGARecurve Men
6ASVIRSKIS MārtiņšLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
6BSERGEJEVS RomansLAT-ARIAMAZONES / RĪGARecurve Men
7AREČIŪGA RomualdasHARHARMONIJARecurve Men
7BKONONOVS GļebsLAT-ARIAMAZONES / RĪGARecurve Men
8AMICKUS StasysHARHARMONIJARecurve Men
8BKULTAEV NikitaLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve Men
9ALAGZDIŅŠ LaurisLAT-CURCURLANDRecurve Men
9BSIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve Men
10ALUTERS KasparsLAT-CURCURLANDRecurve Men
10BAPSĪTIS JānisLAT-AJUAMAZONES / JŪRMALARecurve Men
11ALEETSAAR Jan MihkelEST-TVKTARTU VIBUKLUBIRecurve Men
11BKIVILO KarlEST-JVKJÄRVAKANDI ILVESRecurve Men
12AFROLOVS MihailsLAT-FRMFRAMRecurve Men
12BVAIČEKAUSKIS VidmantasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Men
13ABRUŽIS JānisLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve Men
13BHULEUSKI IharBLR-MMINSKRecurve Men
14BRJABKOVA MarinaLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve Women
15ASAKNE LuīzeLAT-ODIODISEJSRecurve Women
15BRABKEVIČA ZandaLAT-AMAAMAZONESRecurve Women
16ASAMOVIČA LeldeLAT-ODIODISEJSRecurve Women
16BMATVEJEVA RimmaLAT-AMAAMAZONESRecurve Women
17AŠAVŠAJEVA AnnaLAT-ODIODISEJSRecurve Women
17BDEŅISENOKA Līga IlonaLAT-AMAAMAZONESRecurve Women
18AKREICBERGA AneteLAT-AJUAMAZONES / JŪRMALARecurve Women
18BSPĀĢE MadaraLAT-LINLINDALES UGUNSRecurve Women
19ASKELTONA MaijaLAT-AJUAMAZONES / JŪRMALARecurve Women
19BTRINKŪNA Kintija LaimaLAT-LINLINDALES UGUNSRecurve Women
20AKONONOVA JeļenaLAT-ARIAMAZONES / RĪGARecurve Women
20BGĀRDE EmīlijaLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve Women
21ABĀRENE IrīnaLAT-ARIAMAZONES / RĪGARecurve Women
21BLILIENTHAL TriinuEST-JVKJÄRVAKANDI ILVESRecurve Women
22APÕLLUMÄE AlexandraEST-TVK2TARTU VK / TARTU VALLA SKRecurve Women
22BKUZMIENĖ LailaKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Women
Sesija 2
Vairogs
Sportists
Valsts
Valsts nosaukums
Sacensības
2AŠAVŠAJEVS TimursLAT-ODIODISEJSCompound Men
2BVAGANOVS RobertsLAT-AMAAMAZONESCompound Men
3ATITOVS AleksandrsLAT-ODIODISEJSCompound Men
3BMEDNIS MuntisLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound Men
4AMEĻEŠKEVIČS SergejsLAT-ODIODISEJSCompound Men
4BJAKUBANECS JānisLAT-AMAAMAZONESCompound Men
5AŠILOVS EdgarsLAT-AIMAIM ARCHERYCompound Men
5BKUZŅECOVS AndrisLAT-SAVSAVAGE ARCHERCompound Men
6AŠKAPARS JurisLAT-ĶŠĶEKAVAS ŠAUTRACompound Men
6BLIEPA KrišjānisLAT-AMAAMAZONESCompound Men
7AAVSJUKS ViktorsLAT-ODIODISEJSCompound Men
7BMEDNIS HaraldsLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound Men
9AGRĪNVALDE JanetaLAT-ODIODISEJSCompound Women
9BMEDNE VivaLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound Women
10AGRUŠINA SofijaLAT-ODIODISEJSCompound Women
10BOLEKSEJENKO JulijaLAT-ATLATLANTISCompound Women
12AĀRENIEKS ViestursLAT-TEBTEBRAS LOKIBarebow Men
12BSOLOVJOVS VitālijsLAT-ALARCHERY LIEPĀJABarebow Men
13AMEGNIS JānisLAT-TEBTEBRAS LOKIBarebow Men
13BBURKEVICS ModrisLAT-CURCURLANDBarebow Men
14ABĒRZIŅŠ RaimondsLAT-TEBTEBRAS LOKIBarebow Men
14BPOPOVS PāvelsLAT-CURCURLANDBarebow Men
15AKLEINS MārtiņšLAT-TEBTEBRAS LOKIBarebow Men
15BGANSONS EdgarsLAT-ALARCHERY LIEPĀJABarebow Men
16AĀRENIECE KristīneLAT-TEBTEBRAS LOKIBarebow Women
16BUKSTIŅA EstereLAT-CURCURLANDBarebow Women
18ANOVADS KristapsLAT-SAVSAVAGE ARCHERLongbow Men
18BPANCIS AleksandrsLAT-AJUAMAZONES / JŪRMALALongbow Men
19ASĪMANIS KasparsLAT-SAVSAVAGE ARCHERLongbow Men
19BŠVEICIS AndisLAT-SAVSAVAGE ARCHERLongbow Men
20ALIGNICKIS ArnisLAT-SAVSAVAGE ARCHERLongbow Men