Latvijas Atkl?tais ?empion?ts telp?s 2019 Latvijas Atklātais čempionāts telpās 2019
Latvijas Loka šaušanas federācija (LLŠF)
Ventspils (LAT), from 15-02-2019 to 17-02-2019
Latvijas Atkl?tais ?empion?ts telp?s 2019
Dalībnieku saraksts pēc sacensību veida
 
BMBarebow Men
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
015BGANSONS EdgarsSes. 2
012BSOLOVJOVS VitālijsSes. 2
LAT-CURCURLAND
013BBURKEVICS ModrisSes. 2
014BPOPOVS PāvelsSes. 2
LAT-TEBTEBRAS LOKI
012AĀRENIEKS ViestursSes. 2
014ABĒRZIŅŠ RaimondsSes. 2
015AKLEINS MārtiņšSes. 2
013AMEGNIS JānisSes. 2
BWBarebow Women
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-CURCURLAND
016BUKSTIŅA EstereSes. 2
LAT-TEBTEBRAS LOKI
016AĀRENIECE KristīneSes. 2
CMCompound Men
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AIMAIM ARCHERY
005AŠILOVS EdgarsSes. 2
LAT-AMAAMAZONES
004BJAKUBANECS JānisSes. 2
006BLIEPA KrišjānisSes. 2
002BVAGANOVS RobertsSes. 2
LAT-FWAFREE WIND ARCHERS
007BMEDNIS HaraldsSes. 2
003BMEDNIS MuntisSes. 2
LAT-ĶŠĶEKAVAS ŠAUTRA
006AŠKAPARS JurisSes. 2
LAT-ODIODISEJS
007AAVSJUKS ViktorsSes. 2
004AMEĻEŠKEVIČS SergejsSes. 2
002AŠAVŠAJEVS TimursSes. 2
003ATITOVS AleksandrsSes. 2
LAT-SAVSAVAGE ARCHER
005BKUZŅECOVS AndrisSes. 2
CWCompund Women
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-ATLATLANTIS
010BOLEKSEJENKO JulijaSes. 2
LAT-FWAFREE WIND ARCHERS
009BMEDNE VivaSes. 2
LAT-ODIODISEJS
009AGRĪNVALDE JanetaSes. 2
010AGRUŠINA SofijaSes. 2
LMLongbow Men
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AJUAMAZONES / JŪRMALA
018BPANCIS AleksandrsSes. 2
LAT-SAVSAVAGE ARCHER
020ALIGNICKIS ArnisSes. 2
018ANOVADS KristapsSes. 2
019ASĪMANIS KasparsSes. 2
019BŠVEICIS AndisSes. 2
RMRecurve Men
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
BLR-MMINSK
013BHULEUSKI IharSes. 1
EST-JVKJÄRVAKANDI ILVES
011BKIVILO KarlSes. 1
EST-TVKTARTU VIBUKLUBI
011ALEETSAAR Jan MihkelSes. 1
HARHARMONIJA
008AMICKUS StasysSes. 1
007AREČIŪGA RomualdasSes. 1
KLLKLAIPĖDOS LANKININKAI
012BVAIČEKAUSKIS VidmantasSes. 1
LAT-AIMAIM ARCHERY
008BKULTAEV NikitaSes. 1
009BSIŅŅIKOVS NikolajsSes. 1
LAT-AJUAMAZONES / JŪRMALA
010BAPSĪTIS JānisSes. 1
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
013ABRUŽIS JānisSes. 1
LAT-AMAAMAZONES
002ALAPSIŅŠ EduardsSes. 1
003AMOROZKOV SamirSes. 1
001APODIŅŠ ArnisSes. 1
004ARABKEVIČS IvarsSes. 1
005ASAARS RaivoSes. 1
006ASVIRSKIS MārtiņšSes. 1
LAT-ARIAMAZONES / RĪGA
007BKONONOVS GļebsSes. 1
006BSERGEJEVS RomansSes. 1
005BVALDMANIS JānisSes. 1
LAT-CURCURLAND
009ALAGZDIŅŠ LaurisSes. 1
010ALUTERS KasparsSes. 1
LAT-FRMFRAM
012AFROLOVS MihailsSes. 1
LAT-ODIODISEJS
001BBLĀZE DāvisSes. 1
003BLESIŅŠ AndrisSes. 1
002BOPOLČENOVS AleksejsSes. 1
LAT-TEBTEBRAS LOKI
004BSPĀĢIS AigarsSes. 1
RWRecurve Women
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
EST-JVKJÄRVAKANDI ILVES
021BLILIENTHAL TriinuSes. 1
EST-TVK2TARTU VK / TARTU VALLA SK
022APÕLLUMÄE AlexandraSes. 1
KLLKLAIPĖDOS LANKININKAI
022BKUZMIENĖ LailaSes. 1
LAT-AIMAIM ARCHERY
014BRJABKOVA MarinaSes. 1
LAT-AJUAMAZONES / JŪRMALA
018AKREICBERGA AneteSes. 1
019ASKELTONA MaijaSes. 1
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
020BGĀRDE EmīlijaSes. 1
LAT-AMAAMAZONES
017BDEŅISENOKA Līga IlonaSes. 1
016BMATVEJEVA RimmaSes. 1
015BRABKEVIČA ZandaSes. 1
LAT-ARIAMAZONES / RĪGA
021ABĀRENE IrīnaSes. 1
020AKONONOVA JeļenaSes. 1
LAT-LINLINDALES UGUNS
018BSPĀĢE MadaraSes. 1
019BTRINKŪNA Kintija LaimaSes. 1
LAT-ODIODISEJS
015ASAKNE LuīzeSes. 1
016ASAMOVIČA LeldeSes. 1
017AŠAVŠAJEVA AnnaSes. 1